anime download, drama dorama download
Strony: [1] 2
Drukuj
Autor Wtek: Łokiem MainŁogra pt. I  (Przeczytany 12029 razy)
Natan
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 128


MajnŁolg

734978
Zobacz profil
« : Maja 02, 2009, 17:22:27 »

Sprzęt.

To dość ważna, jeśli nie najważniejsza kwestia na każdym konwencie. Sprzęt to wszelakie rzeczy użyteczności prywatnej bądź publicznej, w wielu wypadkach podłączane do prądu. Sprzętu nigdy za mało, nie ważne co to jest, czy Kret do czyszczenia WC czy Rzutnik na Maina. To jaki sprzęt jest najważniejszy zależy już od poszczególnych Orgów, ale ja uważam że priorytet mają komputery i telewizory, zaraz po nich sprzęt nagłośnieniowy. Bez Rzutnika można poprowadzić panel czy wyświetlić parę slajdów, ale nie da się tego zrobić bez komputera. Potem są właśnie Rzutniki, potem sprzęt rozrywkowy czyli konsole i wszelakie takie tegesy. Następnie to wszystko co potrzebne uczestnikom, czajniki, papier toaletowy i takie tam. Dalej mamy to co potrzebne nam, czyli miotły, detergenty, narzędzia artystyczne, narzędzia klasyczne(młotki, obcęgi i wszechobecna, jakże nieoceniona taśma klejąca) i kolejny raz różne inne rzeczy.

Właściwie to dlaczego zaczynam od sprzętu? Ano dlatego że bez niego konwent ma małe szanse na sukces, co z tego że załatwi się super szkołę jak nie będzie czym wyświetlać anime, czy nie będzie nagłośnienia na mainie. Co z tego że będą genialni prowadzący jak wszystkie materiały będą sporządzać ręcznie na oczach uczestników. Sprzęt daje możliwości zrobienia rzeczy które nie leżą w mocy zwykłego człowieka. A choć to by nam zapewne pracę ułatwiło to Bogami nie jesteśmy.

Nauka jaką ja osobiście wyciągnąłem z konwentu które pomagałem organizować/organizowałem, jest prosta:
„Nigdy nie kręć nosem na sprzęt, nie wiesz co i kiedy się zepsuje albo nie dotrze.”

A, jeśli mowa o sprzęcie to warto mieć jakiegoś speca pod ręką, który wie co i jak naprawić, bowiem sytuacje takie jak ta:
- „Hej Natan patrz, naprawiłem!” *pstryk* „Działa” *pstryk* „Nie działa” *pstryk* „Działa” *pstryk* „Nie działa” *pstryk* „Nie działa?” *pstryk* „Nie działa?! .... Zepsułem” Smutny
Choć pocieszne, nie są może zbyt porządane.
Zapisane

PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 174


1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Maja 02, 2009, 19:25:14 »

Sprzęt ważna rzecz osobiście w domu nie posiadam konsoli tylko jeden centralny pc więc go nie jestem w stanie wieź 120km XD przynajmniej do pociągu go nie załaduje Jzyk
Zapisane
lili
Prowadzący
Nowy użytkownik
*
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 38


794695 lili-cymrianka
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Maja 02, 2009, 20:48:49 »

Napewno przydają się czajniki. Helperzy będą mieli swój... jednak taki czajnik to Święty Grall na konwentach. Ale ta taśma i sznurek to jednak prawda...no i ktos kto potrafi to obslugiwać...
Zapisane

"Shining ray! Find your brand new way
a never ending journey to be together"
"Przestępczość towarzyszy nam od zawsze, więc skoro nie można się jej pozbyć, niech to przynajmniej będzie przestępczość zorganizowana"
                                                Havelock Vetinari
PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 174


1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Maja 03, 2009, 00:35:27 »

To taśma i sznurek to mogę się posługiwać do sierpnia kupę czasu zdążę wyrobić licencję. A co do czajnika też bida jeden w domu. Jak bym zabrał to do domu bym nie miał po co wracać ^_^" starzy by mnie na ruście upiekli że zabrałem jedyny czajnik ale coś się wykombinuje jeszcze trochę czasu jest :>
Zapisane
Sasu
Nowy użytkownik
*
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 17



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Maja 03, 2009, 09:00:07 »

Niedługo będziemy zabierać ze sobą pralki na kony >XD
Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Maja 03, 2009, 10:16:08 »

Hmm no ja mam 2 kompy w domu no i Krk mieszkam, jedyne czego się obawiam to jakiś strat Chichot no bo 5k nie chodzi na piechtach tak to bez problemu mogę zapodać Chichot nawet anime bym nie zgrywał bo mam wszystkie nowości obecnie Chichot
Zapisane

      
PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 174


1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Maja 03, 2009, 10:25:43 »

Hehe gdybym kurde kupił se laptopa zamiast centralnego pc to by było wszystko ok bo bym z laptopem przyjechał. A tak to mała lipa Smutny
Zapisane
Sasu
Nowy użytkownik
*
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 17



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Maja 03, 2009, 12:11:23 »

Ja moge wziąść laptopa ,ale czy się przyda na coś? ;>
Zapisane
Death
Użytkownik
**
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 67


5229080
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Maja 03, 2009, 12:58:45 »

Zawsze się może przydać. Nigdy nie wiadomo co w czasie konu wysiądzie i nóż widelec można panel uratować Chichot ^_^...
Zapisane


Piekło nigdy nie jest tak ekscytujące jak wtedy, gdy skrywa się za twarzą anioła...
PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 174


1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Maja 03, 2009, 13:16:24 »

Nom albo może pomóc w konkursie jeżeli potrzeba kompa i rzutnika. Rzutnik też da się podpiąć do laptopa :>
Zapisane
Drakar
Nowy użytkownik
*
Wiadomoci: 35


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Maja 03, 2009, 19:49:20 »

Rzutnik jak rzutnik, projektor załatwić to coś.   1500zł za najtańsze na ceneo, a przy mocniejszym szturchnięciu może pójść lampa, co niemal równa się śmierci projektora.
Zapisane
gloda
Aktywny użytkownik
***
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 117


8125721
Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Maja 05, 2009, 12:45:54 »

Nie mam najnowszego modelu XDSxs-xs-211323-007 xD
Ale mogę zabrać ze sobą starego, poczciwego lapka Compaq Umiech
Jaka jest jego moc? Wystarczy ze działa Heroes og Might and Magic III jak to idzie to i panel  by pociągnął Jzyk
Zapisane

PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 174


1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Maja 05, 2009, 14:48:53 »

jak będą ci chodzić pokemony na GameBoy to znaczy że da się go użyć do konkursów oraz paneli XD
Zapisane
Geradiel
Pomocnik Organizatorów
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 130


nobody expects Spanish Inquisition

1293004
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Maja 05, 2009, 20:57:37 »

Telewizor, lapka, konsole, kamienie, dynamit, granaty, szable, wojsko zaciężne, oraz wszelakie inne specyfiki w miarę możliwości pozałatwiam Chichot
Zapisane

Baranek de aru no-wa ii ne.
 ranek-ni okite,
 polanka-e hashitte,
 kou utattari suru:
 be be be, kopytka-wa boku-wo hakonde iru
 be be be, kopytka-wa boku-wo hakonde iru
PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 174


1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Maja 05, 2009, 22:15:32 »

To ja poproszę dewizę powietrzno desantową wraz z opancerzoną piechotą która ciągnie za sobą czołg :> Pobawimy się w mała wojnę :>
Zapisane
Strony: [1] 2
Drukuj
Skocz do: