anime download, drama dorama download
Strony: [1] 2
Drukuj
Autor Wątek: ?okiem Main?ogra pt. I  (Przeczytany 10753 razy)
Natan
Organizator
Aktywny u?ytkownik

Majn?olg

734978
« : Maja 02, 2009, 17:22:27 »

Sprz?t.

To do?? wa?na, je?li nie najwa?niejsza kwestia na ka?dym konwencie. Sprz?t to wszelakie rzeczy u?yteczno?ci prywatnej b?d? publicznej, w wielu wypadkach pod??czane do pr?du. Sprz?tu nigdy za ma?o, nie wa?ne co to jest, czy Kret do czyszczenia WC czy Rzutnik na Maina. To jaki sprz?t jest najwa?niejszy zale?y ju? od poszczególnych Orgów, ale ja uwa?am ?e priorytet maj? komputery i telewizory, zaraz po nich sprz?t nag?o?nieniowy. Bez Rzutnika mo?na poprowadzi? panel czy wy?wietli? par? slajdów, ale nie da si? tego zrobi? bez komputera. Potem s? w?a?nie Rzutniki, potem sprz?t rozrywkowy czyli konsole i wszelakie takie tegesy. Nast?pnie to wszystko co potrzebne uczestnikom, czajniki, papier toaletowy i takie tam. Dalej mamy to co potrzebne nam, czyli miot?y, detergenty, narz?dzia artystyczne, narz?dzia klasyczne(m?otki, obc?gi i wszechobecna, jak?e nieoceniona ta?ma klej?ca) i kolejny raz ró?ne inne rzeczy.

W?a?ciwie to dlaczego zaczynam od sprz?tu? Ano dlatego ?e bez niego konwent ma ma?e szanse na sukces, co z tego ?e za?atwi si? super szko?? jak nie b?dzie czym wy?wietla? anime, czy nie b?dzie nag?o?nienia na mainie. Co z tego ?e b?d? genialni prowadz?cy jak wszystkie materia?y b?d? sporz?dza? r?cznie na oczach uczestników. Sprz?t daje mo?liwo?ci zrobienia rzeczy które nie le?? w mocy zwyk?ego cz?owieka. A cho? to by nam zapewne prac? u?atwi?o to Bogami nie jeste?my.

Nauka jak? ja osobi?cie wyci?gn??em z konwentu które pomaga?em organizowa?/organizowa?em, jest prosta:
„Nigdy nie kr?? nosem na sprz?t, nie wiesz co i kiedy si? zepsuje albo nie dotrze.”

A, je?li mowa o sprz?cie to warto mie? jakiego? speca pod r?k?, który wie co i jak naprawi?, bowiem sytuacje takie jak ta:
- „Hej Natan patrz, naprawi?em!” *pstryk* „Dzia?a” *pstryk* „Nie dzia?a” *pstryk* „Dzia?a” *pstryk* „Nie dzia?a” *pstryk* „Nie dzia?a?” *pstryk* „Nie dzia?a?! .... Zepsu?em” Smutny
Cho? pocieszne, nie s? mo?e zbyt porz?dane.

PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny u?ytkownik

1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Maja 02, 2009, 19:25:14 »

Sprz?t wa?na rzecz osobi?cie w domu nie posiadam konsoli tylko jeden centralny pc wi?c go nie jestem w stanie wie? 120km XD przynajmniej do poci?gu go nie za?aduje Język
lili
Prowadz?cy
Nowy u?ytkownik
*

794695 lili-cymrianka
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Maja 02, 2009, 20:48:49 »

Napewno przydaj? si? czajniki. Helperzy b?d? mieli swój... jednak taki czajnik to ?wi?ty Grall na konwentach. Ale ta ta?ma i sznurek to jednak prawda...no i ktos kto potrafi to obslugiwa?...

"Shining ray! Find your brand new way
a never ending journey to be together"
"Przest?pczo?? towarzyszy nam od zawsze, wi?c skoro nie mo?na si? jej pozby?, niech to przynajmniej b?dzie przest?pczo?? zorganizowana"
                                                Havelock Vetinari
PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny u?ytkownik

1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Maja 03, 2009, 00:35:27 »

To ta?ma i sznurek to mog? si? pos?ugiwa? do sierpnia kup? czasu zd??? wyrobi? licencj?. A co do czajnika te? bida jeden w domu. Jak bym zabra? to do domu bym nie mia? po co wraca? ^_^" starzy by mnie na ru?cie upiekli ?e zabra?em jedyny czajnik ale co? si? wykombinuje jeszcze troch? czasu jest :>
Sasu
Nowy u?ytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Maja 03, 2009, 09:00:07 »

Nied?ugo b?dziemy zabiera? ze sob? pralki na kony >XD
FenixXx
Zaawansowany u?ytkownik

Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Maja 03, 2009, 10:16:08 »

Hmm no ja mam 2 kompy w domu no i Krk mieszkam, jedyne czego si? obawiam to jaki? strat Chichot no bo 5k nie chodzi na piechtach tak to bez problemu mog? zapoda? Chichot nawet anime bym nie zgrywa? bo mam wszystkie nowo?ci obecnie Chichot

PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny u?ytkownik

1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Maja 03, 2009, 10:25:43 »

Hehe gdybym kurde kupi? se laptopa zamiast centralnego pc to by by?o wszystko ok bo bym z laptopem przyjecha?. A tak to ma?a lipa Smutny
Sasu
Nowy u?ytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Maja 03, 2009, 12:11:23 »

Ja moge wzi??? laptopa ,ale czy si? przyda na co?? ;>
Death
U?ytkownik
**

5229080
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Maja 03, 2009, 12:58:45 »

Zawsze si? mo?e przyda?. Nigdy nie wiadomo co w czasie konu wysi?dzie i nó? widelec mo?na panel uratowa? Chichot ^_^...

Piek?o nigdy nie jest tak ekscytuj?ce jak wtedy, gdy skrywa si? za twarz? anio?a...
PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny u?ytkownik

1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Maja 03, 2009, 13:16:24 »

Nom albo mo?e pomóc w konkursie je?eli potrzeba kompa i rzutnika. Rzutnik te? da si? podpi?? do laptopa :>
Drakar
Nowy u?ytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Maja 03, 2009, 19:49:20 »

Rzutnik jak rzutnik, projektor za?atwi? to co?.   1500z? za najta?sze na ceneo, a przy mocniejszym szturchni?ciu mo?e pój?? lampa, co niemal równa si? ?mierci projektora.
gloda
Aktywny u?ytkownik

8125721
« Odpowiedz #11 : Maja 05, 2009, 12:45:54 »

Nie mam najnowszego modelu XDSxs-xs-211323-007 xD
Ale mog? zabra? ze sob? starego, poczciwego lapka Compaq Uśmiech
Jaka jest jego moc? Wystarczy ze dzia?a Heroes og Might and Magic III jak to idzie to i panel  by poci?gn?? Język

PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny u?ytkownik

1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Maja 05, 2009, 14:48:53 »

jak b?d? ci chodzi? pokemony na GameBoy to znaczy ?e da si? go u?y? do konkursów oraz paneli XD
Geradiel
Pomocnik Organizatorów
Aktywny u?ytkownik

nobody expects Spanish Inquisition

1293004
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Maja 05, 2009, 20:57:37 »

Telewizor, lapka, konsole, kamienie, dynamit, granaty, szable, wojsko zaci??ne, oraz wszelakie inne specyfiki w miar? mo?liwo?ci poza?atwiam Chichot

Baranek de aru no-wa ii ne.
 ranek-ni okite,
 polanka-e hashitte,
 kou utattari suru:
 be be be, kopytka-wa boku-wo hakonde iru
 be be be, kopytka-wa boku-wo hakonde iru
PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny u?ytkownik

1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Maja 05, 2009, 22:15:32 »

To ja poprosz? dewiz? powietrzno desantow? wraz z opancerzon? piechot? która ci?gnie za sob? czo?g :> Pobawimy si? w ma?a wojn? :>
Strony: [1] 2
Drukuj
Skocz do: