anime download, drama dorama download
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9
Drukuj
Autor W±tek: Cosplay  (Przeczytany 52006 razy)
Iwa-chan
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 38


8038879 hime1992@o2.pl aelita14
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #105 : Czerwca 10, 2009, 15:34:31 »

Aha, aha.... Szowinista...=.='
Zapisane


Everybody Lies?
Lilala
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 23



Zobacz profil
« Odpowiedz #106 : Czerwca 10, 2009, 15:41:52 »

Ach, a ja miałam sobie genialnie zrobić strój Kakasha ANBU, ale masa papierowa na maskę mi nie wyszła i moje dzieło wzięło i zgniło ;P Dlatego odechciało robić mi się resztę stroju, choć kamizelka jest prawie gotowa. Najciekawiej byłoby mieć czerwone szkło kontaktowe zamiast szaringana i straszyć tym okiem ludzi w okół siebie xD
Zapisane
Guzik
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 7

540520
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #107 : Czerwca 10, 2009, 17:34:04 »

Ze steropianu sobie ladnie ponadtapiaj i zamaluj potem białą emalią to będzie w miare ładnie wyglądala a potem dorysuj reszte:)
Zapisane

Guzik
gloda
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 117


8125721
Zobacz profil
« Odpowiedz #108 : Czerwca 10, 2009, 17:40:25 »

Najciekawiej byłoby mieć czerwone szkło kontaktowe zamiast szaringana i straszyć tym okiem ludzi w okół siebie xD
A po co mieć czerwone szkło zamiast sharingana jak mozna mieć sharingana xD

Teraz to nie jest drogi interes 45 zÅ‚. Problem w tym ze sprzedajÄ… tylko parami po 2 a Ty potrzebujesz tylko 1 U¶miech
Zapisane

Guzik
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 7

540520
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #109 : Czerwca 10, 2009, 17:50:34 »

Można już  nawet na sztuki kupić  na allegro za 23,00 zÅ‚
Zapisane

Guzik
Geradiel
Pomocnik Organizatorów
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 130


nobody expects Spanish Inquisition

1293004
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #110 : Czerwca 10, 2009, 19:34:25 »

te soczewki majÄ… jednÄ… wadÄ™ lekko ograniczajÄ… pole widzenia
Zapisane

Baranek de aru no-wa ii ne.
 ranek-ni okite,
 polanka-e hashitte,
 kou utattari suru:
 be be be, kopytka-wa boku-wo hakonde iru
 be be be, kopytka-wa boku-wo hakonde iru
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #111 : Czerwca 10, 2009, 21:18:47 »

Kazde bez badań lekarskich zmieniają pole widzenia. Mają jedną średnicę i osoby z np. szerszą czy węższą gałką oczka czy żrenicą będą żle widziec . Ja mam wielkie żrenice i jak włoże soczewki to mi ogranicza pole widzenia z boku , soczewki sie przesuwaja (bo są za duze) i po kilku godzinach noszenia mam dość .
Oglądanie filmów w soczewkach jest zamglone i szyzbko ma sie "piasek w oczach".
Warto dane soczewki kupić wcześniej , ponosić , poćwiczyc zakładanie i poruszanie sie w soczewkach.

Jak sprzedaja tylko parkę soczewek , to trzeba sie umówić z jakimś innym "Narutardem" i potem podzielić koszty ^__^
Zapisane
jeanny
Helperzy
Nowy użytkownik
*****
Wiadomo¶ci: 11


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #112 : Czerwca 14, 2009, 15:17:55 »

ten sharingan wyglÄ…da jak plemniczki ==
w krakowie widzialam ostatnio tego typu - kwiatki, sharingan, zombie, kot za 2 zlote za sztuke (jedniodniowe rzecz jasna)
Zapisane
yavie
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 20


2285621
Zobacz profil
« Odpowiedz #113 : Czerwca 14, 2009, 16:49:54 »

Miło wiedzieć, że tyle osób się przebiera. Teraz sama zaczełam o tym mysleć, ale nie mam pomysłu co wybrać.
Zapisane
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #114 : Czerwca 14, 2009, 20:52:59 »

Zwasze sie coÅ› wymysli U¶miech Gorzej , jak znasz tylko kilka anime , czy nie masz czasu na oglÄ…danie i wtedy jest problem Chichot Czasu coraz mniej , sprawdz jaki masz fundusz , co masz w szafie i jakÄ… postać lubisz . Jak nie umiesz szyć - to czy ktoÅ› moze Ci pomóc ? A może coÅ› jrockowego jesli lubisz , to można zrobic z wÅ‚asnych ciuchów , albo można sie po prostu ubrać jakoÅ› inaczej niż na co dzieÅ„ , zrobić jakiÅ› zwariowany makeup czy wÅ‚osy inaczej .
Byle sie Tobie podobało , było w miarę wygodne i poprawiało Twój humor Chichot
Zapisane
gloda
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 117


8125721
Zobacz profil
« Odpowiedz #115 : Czerwca 14, 2009, 20:59:14 »

JeÅ›li planuje sie zrobić strój na Cosplay to dowolony, ale jak ma sie zamiar chodzić w nim caÅ‚y czas to trzeba wziąć maÅ‚Ä… poprawkÄ™ na gorÄ…ce lato. Dobrze mieć postać majÄ…cÄ… "lekki" strój w którym nie bÄ™dzie gorÄ…co. To taka maÅ‚a ogólna porada. OczywiÅ›cie jeÅ›li cenisz wyglÄ…d ponad komfort i temperatura to nie problem to zrób co chcesz U¶miech
Zapisane

Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #116 : Czerwca 14, 2009, 21:38:12 »

Nie wim jak w Krakowie ,  wGdyni w tej chwili jest ok. 12 st. , zimny wiatr , non stop burze . W marcu byÅ‚o cieplej , na Magni .
Szczerze to lato zapowiada się mniej więcej tak samo Smutny

Wewnątrz będzie gorąco (w budynku) , Gloda ma racje , ze warto wziąć lekki strój . Na zewnątrz będzie zimno i pewnie będzie padac .
Zapisane
yavie
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 20


2285621
Zobacz profil
« Odpowiedz #117 : Czerwca 14, 2009, 23:22:58 »

DziÄ™ki za kilka dobrych rad, nie zamierzam robić stroju na cospley, jedynie dla siebie. 
I przez ostatnie kilka godzin ciężkiego myÅ›lenia wpadÅ‚am na kilka fajnych pomysłów  Mrugniêcie tylko musze siÄ™ jeszcze zdecydować i ztym może być gorzej.  Skorzystam ze wskazówki Gloda co do „lekkiego” stroju.

Abarai to nie nienajlepiej z pogodÄ… u Ciebie, dzisiaj w Krakowie byÅ‚o caÅ‚kie przyjemnie  Du¿y u¶miech Mam nadzieje, że nie wywróżysz nam deszczu i kolejnego ochÅ‚odzenia. 
Zapisane
Micatee
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 29


何とかなるさあ。。。~♪(^ω^)


Zobacz profil
« Odpowiedz #118 : Czerwca 20, 2009, 00:26:14 »

kufufufu Itashi <z tych sharinganów> to chyba jakaś nowa postać hahahahxD

Co do cosplay'u... Etoo ja miałam robić z kumpelą Kadaja i Yazoo, stroje ze sztucznej skóry, glany, perułki, a w sierpniu ma być 35 stopni jak nie więcej...=_=''
Zapisane

さてさて何が、 出来るかな~~
gloda
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 117


8125721
Zobacz profil
« Odpowiedz #119 : Czerwca 20, 2009, 20:21:59 »

Heh a wie ktoś skąd wziąć męski japonki takie drewniane najlepiej:)
Kupić (gdzie? za ile?) / Zrobić samemu ( wskazówka jak? )
Liczy sie każda sugestia xD

Wydaje mi sie że to nie jest zbyt wygodne obuwie ( może jest nigdy nie nosiłem xD ) więc mam pytanie czy będzie błędem chodzenie w innych butach niż postać za którą planuje sie przebrać? Strój ma być nie na Cosplay tylko tak na "konwent" U¶miech
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2009, 20:36:51 wys³ane przez gloda » Zapisane

Strony: 1 ... 6 7 [8] 9
Drukuj
Skocz do: