anime download, drama dorama download
Strony: 1 2 [3] 4
Drukuj
Autor W±tek: Usprawnienia , pomysł , ulepszenia  (Przeczytany 27235 razy)
PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 174


1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #30 : Maja 01, 2009, 23:02:44 »

trochę szkoda że tylko za rezerwacją można by było puścić parę luzem :>
Zapisane
Drakar
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 35


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #31 : Maja 01, 2009, 23:03:59 »

Ja proszę o komentarz do reszty, uczepiliście się jednego a ja chyba dziesięć wypisałem xp.
Zapisane
PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 174


1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #32 : Maja 01, 2009, 23:14:21 »

Wiesz według mnie połowa z nich jest fajna :> bo co mogę powiedzieć klima przyda się (okna otwarte wystarcza) Koszulki hmm trochę kosztowne bo trza by było je produknąć (ale realne). Informator według mnie powinien być bez problemu. Do konwentu trochę czasu więc takie rzeczy na pewno się dotrą :>
Ps. Co do koszulek musiały by być minimum 2 bo przy temperaturze 30 stopni jak ja np ściągnę ją pod koniec dnia to będzie cała mokra. I założę się że u większej połowy orgów też XD
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2009, 23:17:39 wys³ane przez PhoenixDelte » Zapisane
Drakar
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 35


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #33 : Maja 01, 2009, 23:21:07 »

Dlatego proponuję szarfę. Widzę kogoś przewiązanego czerwoną wstęgą(nawet stare koszulki są tutaj dość dobre, jak nie to można kupić trochę czerwonego materiału i tylko powycinać), wiem że o informację można wypytać.
Zapisane
PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 174


1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #34 : Maja 01, 2009, 23:51:02 »

co racja to racja. Dlatego jestem pewien że takie coś będzie. Osobiście lubie czerwony i czerwony by mi pasował bo bym bandanę przewiązał i jest :>
Zapisane
doji_mozg
Administrator
Zaawansowany użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 267


1414213 doji_mozg
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #35 : Maja 02, 2009, 00:07:52 »

Proszę nie odbierać tego posta jak atak ^^'.

To co jest w naszej mocy postaramy się zrealizować. Ale jeśli w szkole, przypuśćmy, są okna zabite gwoździami (zdarza się), to nie będziemy niszczyć szkoły aby otworzyć dodatkowe okna. Tak samo nie kupimy klimatyzatorów (to wydatek minimum 1000 zł od sztuki, wejściówka na konwent musiałaby kosztować minimum 60 zł).
Nie mamy też zbyt dużego wpływu na to, ile będzie dostępnych sleepów - staramy się znaleźć jak największą szkołę, ale niewiele więcej możemy zrobić. Zawsze wykorzystujemy wszystkie dostępne sale - zazwyczaj nie ma szans na rezerwowe, gdyż wszystko jest już w użyciu. Stoiska na dużej sali - tylko tu też problem, gdyż tą salę trzeba najpierw mieć (chyba, że proponujesz przekształcenie maina w miejsce dla stoisk?). A poza tym wystawcy bardziej lubią miejsca gdzie wiele osób się kręci niż w zapomnianej przez wszystkich sali.

A tak przy okazji - zaciemnienie kłóci się z wentylacją sali, gdy są otwarte okna nie da się ich dobrze zasłonić nie tamując przepływu powietrza.

Co do możliwych do wykonania rzeczy (worków, szmat, rozpisek, planów itp.) - postaramy się jak najwięcej zrealizować.

Czekamy na kolejne sugestie U¶miech.
Zapisane
Drakar
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 35


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #36 : Maja 02, 2009, 01:16:43 »

Nie odbieram posta jako atak.

>Ale jeśli w szkole, przypuśćmy, są okna zabite gwoździami (zdarza się)
To mniejszy problem z zaciemnieniem xp

>Tak samo nie kupimy klimatyzatorów (to wydatek minimum 1000 zł od sztuki
Nie mówię klimatyzacja jako system wietrzący w całym budynku, chodziło mi raczej o istnienie jakiegoś przepływu powietrza. Po prostu człowiek siedząc sam kilka godzin w zamkniętym pomieszczeniu się zaczyna dusić, a gdy jest to np. DDR room, gdzie pot można zbierać gąbką z twarzy i wyciskać za okno, to po prostu nie ma bata, okna muszą być otwarte.

>Zawsze wykorzystujemy wszystkie dostępne sale - zazwyczaj nie ma szans na rezerwowe, gdyż wszystko jest już w użyciu
I tak trzymać.

>Stoiska na dużej sali - tylko tu też problem, gdyż tą salę trzeba najpierw mieć (chyba, że proponujesz przekształcenie maina w miejsce dla stoisk?)
Maina w miejsce dla stoisk absolutnie nie, nie to miałem na myślo. Złożenie towaru i stoisk to nie kwestia dziesięciu minut, a cosplay jakoś trzeba zorganizować.

>A poza tym wystawcy bardziej lubią miejsca gdzie wiele osób się kręci niż w zapomnianej przez wszystkich sali.
No to jeśli nie sala, to coś w stylu "rozszerzenia" w korytarzu? Wolałbym uniknąć przypadku, w którym obok siebie może iść dwójka osób tylko wtedy, kiedy są bardzo szczupłe.

>A tak przy okazji - zaciemnienie kłóci się z wentylacją sali, gdy są otwarte okna nie da się ich dobrze zasłonić nie tamując przepływu powietrza.
To może coś w stylu krótkiej, pięcio-dziesięciominutowej przerwy między panelami? Prowadzący po zakończeniu panelu o 14:50 zdejmuje zaciemnienie, otwiera okna, o 14:57 kolejny prowadzący wchodzi, zamyka okna i zakłada zaciemnienie?
Przypomina mi się, gdy u mnie w szkole potrzeba było na szybko salę zaciemnić. Każdy ułożył bluzę swoją i sąsiada/sąsiadki z ławki między okno a framugę, potem okna tylko się przymknęło na haczyki i prowizorycznie, ale coś było.


Poza tym - coś w stylu opiso/foto/wideo poradnika jak dotrzeć na konwent od dworca autobusowego lub kolejowego byłoby pomocne. Ale bez pośpiechu, to jeszcze ponad 3 miechy.
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2009, 01:25:08 wys³ane przez Drakar » Zapisane
gloda
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 117


8125721
Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Maja 02, 2009, 08:45:10 »

Drakar pomysÅ‚y dobre ale jak zwykle bÄ™dÄ… pewnie kÅ‚opoty z ich realizacjÄ… U¶miech
Co do tłoku na korytarzach to oby nie wyglądało to tak jak na Ecchicnie 4rror
Tam na korytarzu był kłopot nawet jak jedna osoba chciała przejść...
Stoiska na dwóch piętrach - horror!
Organizacja na E4 była fatalna kolejki przy kasach 3-4 godziny stania, na Cosplay przeciskałem się jak sardynka xD
Zapisane

Kuroneko
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 177


treacherous backstaber ;)

3069754 kuroneko1
Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Maja 02, 2009, 12:51:27 »

@ Drakar

1) orgowie i helperzy bÄ™dÄ… rozpoznawalni mamy już parÄ™ rozwiÄ…zaÅ„ ale sÄ… jeszcze dyskutowane, w koÅ„cu nie chcemy by orgowie Å›wiecili siÄ™ w nocy Mrugniêcie
2) Plan konu będzie w informatorze, w miejscach uczęszczanych najbardziej (np klatki schodowe) umieszczane strzałki i znaki, ponadto będzie punkt infomacji konwentowej. Co do dużych planów to jest to do przemyślenia/realizacji
3) zaciemnienie sal tam gdzie jest projektor... no to jest akurat dla nas naturalne ^^" ja za to odpowiadam, jak coś to zwalaj na mnie Chichot zaciemnienie u nas robione zazwyczaj było tak że okna dały się otworzyć
4) tablice obsuwów... no to jest problem, "obsuwy" zazwyczaj pojawiają się w ostatniej chwili... w miarę naszych możliwości na sali będzie się pojawiała informacja lub będą informować o tym ludzie z informacji konwentowej
5) pilnowanie sprzętu lub odnoszenie do orgroomu - eee to też dla nas norma ^^" oczywiście magowcy to zazwyczaj uczciwi ludzie ale licho nie śpi
6) wentylacja sal... jest realizowana, ale to też zależy od szkoły - ja przyznam że ciarki mnie przechodziły jak na jednym konie okna były otwarte na parterze. Dlaczego? Bo przez okna wchodzili i wychodzili ludzie. Ja nie chciałbym by na ternie konwentu znalazła się banda łysych (nie obrażając nikogo) a jakąś kontrolę nad tym kto jest na konie musimy mieć. Przerwy techniczne są, w ich trakcie zazwyczaj się wietrzyło
7) wydzielenie sal na stoiska lub rozplanowanie tegoż - zrobimy co w naszej mocy mamy nawet maÅ‚y pomysÅ‚ zwiÄ…zany z rozÅ‚ożeniem stoisk na wiÄ™kszym obszarze...cierpliwoÅ›ci U¶miech
8 ) nad "foto przewodnikiem" już myślałem i pewnie będzie

Bardzo sensowne sugestie, czekamy na wiÄ™cej U¶miech
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2009, 14:04:53 wys³ane przez May » Zapisane
PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 174


1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #39 : Maja 02, 2009, 15:24:58 »

nom to mały mamy już plan. Hmm chcesz byśmy się świecili. Dzień wcześniej naftryniamy się uranu i będziemy świecić nie tylko w nocy ale i też w dzień :>
Zapisane
Drakar
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 35


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #40 : Maja 02, 2009, 17:36:21 »

Uran drogi. Duży akumulator w plecak + świetlówki na plecach, rękach i nogach to rozwiązanie.
Zapisane
PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 174


1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #41 : Maja 02, 2009, 19:19:30 »

Akumulator ciężki jest to raczej odpada XD
Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #42 : Maja 02, 2009, 19:36:12 »

Ja mam własnie pracownie jądrową... nie kuście Chichot
Zapisane

      
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #43 : Maja 02, 2009, 22:16:20 »

FenixXx ... ten ... tego ... jajkami będziesz świecił ? O_O

A na powaznie .... Bardzo bym prosił kogoś , kto będzie odpowiedzialny za AMV czy sprzęt , zeby sprawdził czy są wszystkie kodeki na uzywanym sprzęcie .
Taka sytuacja była na Bace , że prowadzący odpalił tylko kilka AMV , bo nie miał kodeków i że podobno dostał laptop od znajomego czy coś .
I bardzo proszę o jakiś podział tematyczny AMV i rozpiske . To jest bardzo miły pomysł . Byle nie panel o AMV o 8mej rano w niedziele (jak na Magni , nawet AMV nie było tylko panel ) , bo osobiście chyba zagryzę .
Dzięki Chichot
Nie wiem czy to do usprawnieÅ„ czy atrakcji -wrzucam tu , bo to "stara" atrakcja U¶miech
Zapisane
Drakar
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 35


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #44 : Maja 03, 2009, 15:24:12 »

Jak rozwiążecie sprawę "zbytnich zasiedziwaczy" w Game Roomie? Jakaś kolejka czekająca w linii i oglądacze po bokach(ważne - żadnego "oni nam zajęli miejsce za nimi, my tylko pół godziny się zasiedzieliśmy w bufecie/na panelu". Chcesz grać to stój i czekaj.)? Numerki? System "knockout", czyli kto przegrał - schodzi, kto wygrał - zostaje dopóki nie przegra(osobiście odradzam - na pewno zdarzają się przypadki, gdy dwóch graczy, którzy w grę grali raptem dwie rundy w życiu chce zagrać, a na miejscu "króla" będzie siedział mistrz turniejowy)?
« Ostatnia zmiana: Maja 03, 2009, 15:28:07 wys³ane przez Drakar » Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4
Drukuj
Skocz do: