anime download, drama dorama download
Strony: [1] 2 3 4
Drukuj
Autor W±tek: Usprawnienia , pomysł , ulepszenia  (Przeczytany 27237 razy)
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« : Kwietnia 16, 2009, 23:59:02 »

PomyÅ›laÅ‚em , że przyda siÄ™ topik  z usprawnieniami dla uczestników i orgów .
Mój pomysł wrzucam , bo myślę że należy jakoś zmniejszyć pracę Kibel Patrolowi . Bo roboty im nie zazdroszczę , szczególnie sprzątania .
1) szmata w każdej łazience ( nie będzie tego duzo , max 10 szt ?) . Nie musi być super Vileda , wystarczy zwykła bawełna (bo to najlepiej chłonie ), nawet wielki Tshirt (rozcięty na prostokąt i z obciętymi rękawami , żeby było widać , ze to szmata a nie porzucona koszulka) .
Dlaczego ? Zmyta kaÅ‚uża szybciej schnie i siÄ™ nie rozniesie zanim znajdziemy orga czy Patrol . Nie zmusimy nikogo do zmywania po sobie , ale Ci co chcÄ… i sÄ… porzÄ…dni,  to jak zauważą szmate , to zmyjÄ… po sobie jak nachlapiÄ… przy myciu .

2) worki na tylniej Å›cianie toalety w damskich kibelkach . U mnie w teamie sÄ… 3 kobiety , mnie sie również zdarzyÅ‚o zawÄ™drować do damskiego , i czasem mam wrażenie , ze poÅ‚owa konwentowiczek ma "te dni"  i rzuca wszystko na podÅ‚ogÄ™ . Bo nie ma kosza ? Bo siÄ™ wstydzi wyrzucic do publicznego kosza, który może już być peÅ‚en ? Powodów jest pewnie jeszcze troche , ale nie o to chodzi . Koszów w kazdej toalecie nie ma albo jest jeden i maÅ‚y ,  ale worki mogÄ… być i na pewno bÄ™dzie czyÅ›ciej U¶miech
Dlaczego na tylniej ? Bo jak sie przyklei z boku kabiny to będzie przeszkadzać . Na tylniej ścianie nie będzie .

Jak ktoś ma jakieś pomysły , lepsze czy gorsze , czy coś , to wrzucajcie ^_____^
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2009, 09:35:02 wys³ane przez doji_mozg » Zapisane
Keiy
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 121


1683214 keiy86
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Kwietnia 17, 2009, 11:24:01 »

1) Pomysł niezły. Jednak mam wrażenie, że w ludzi na konwentach coś wstępuje. Chyba nie czują potrzeby sprzątania po sobie. Jeszcze nie zauważyłam, żeby ktoś sprzątał. o0

2) Nie spotkałam się z takim problemem. Ale może chodzę nie tam gdzie trzeba. Worek na śmieci na pewno nie zaszkodzi.
Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Kwietnia 17, 2009, 12:00:25 »

1. Prawie nikt raczej nie sprząta po sobie, ale gdyby coś się wylało warto mieć coś pod ręką.

2. Z tymi workami to się zgodzę sam pomagałem w sprzątaniu Doji jednego i.. było ciężko Chichot
Zapisane

      
annighty
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 17



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Kwietnia 17, 2009, 15:45:07 »

Oba pomysły bardzo dobre, rzeczywiście mogą pomóc.

1) Szmata niewątpliwie się przyda, może nie każdy po sobie sprząta, ale z drugiej strony jak będzie coś takiego pod ręką to może przynajmniej parę osób użyje. Poza tym zawsze może się przydać.

2) Zdecydowanie, damskie wc wyglądają czasem koszmarnie, jakiś worek czy kosz na śmieci (chociaż jeden na łazienkę) mógłby nieco poprawić sytuację.
Zapisane
PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 174


1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Kwietnia 18, 2009, 15:36:30 »

Ja mam propozycjÄ™. Można uderzyć trochÄ™ w moralność ludzi. Czyli przed wejÅ›ciem na teren Konwentu umieÅ›cić tabliczkÄ™, informacjÄ™. Np ProszÄ™ taktować teren konwentu jak wÅ‚asny dom, a wÅ‚asnego domu siÄ™ nie zaÅ›mieca wiÄ™c zwracamy siÄ™ z uprzejmÄ… proÅ›bÄ… o sprzÄ…tanie po sobie.  MyÅ›lÄ™ że 60% osób by siÄ™ do tego zastosowaÅ‚o.
Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Kwietnia 18, 2009, 16:23:28 »

Phoenix to nie znasz ludzi, jak każdy byłby wychowany to by sprzątał, a gdy napiszesz im to efekt może być przeciwny XD

Ja bym proponował brak stoisk i stołów na korytarzach bo jak się biegnie to widziałem kilka ciekawych stłuczek i konfrontacji ze stołem,krzesłem itp Chichot Zrobić jedna sale na sklepiki.
Zapisane

      
PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 174


1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Kwietnia 18, 2009, 16:27:48 »

trochę ludzi znam trochę nie znam. Ale zawsze można prosić. Zawsze znajdzie się jakaś osoba która posłucha prośby i weżnie posprząta po sobie.
Zapisane
gloda
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 117


8125721
Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Kwietnia 18, 2009, 17:03:22 »

Psychologi nie studiuję ale wiem że wiadomość do Tłumu nic nie daję.
Należałoby napisać w kiblu bardziej konkretnie np w męskim:
"Penis to nie armata, nie zawsze trafia do celu. Jeśli nalejesz na klapę - to wytrzyj, przyjacielu"
Zapisane

PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 174


1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Kwietnia 18, 2009, 17:20:51 »

no to by było bardzo dobre.
Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Kwietnia 18, 2009, 18:31:57 »

Problem że on by siÄ™ posikaÅ‚ nim by podniósÅ‚ jÄ… zanim doczyta U¶miech
Zapisane

      
Death
Użytkownik
**
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 67


5229080
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Kwietnia 19, 2009, 08:51:22 »

Psychologi nie studiuję ale wiem że wiadomość do Tłumu nic nie daję.
Należałoby napisać w kiblu bardziej konkretnie np w męskim:
"Penis to nie armata, nie zawsze trafia do celu. Jeśli nalejesz na klapę - to wytrzyj, przyjacielu"
Ja studiujÄ™ psychologiÄ™ i masz racjÄ™, wiadomość ogólnie do wszystkich na pewno nie zadziaÅ‚a U¶miech (rozproszona odpowiedzialność jest piÄ™kna Chichot ). Å»eby zadziaÅ‚aÅ‚o trzeba by stać nad każdym i marudzić, że ma posprzÄ…tać a to raczej nie jest wykonalne U¶miech I bardzo popieram pomysÅ‚ z workami, bo czasem to po prostu aż strach wejść.
Zapisane


Piekło nigdy nie jest tak ekscytujące jak wtedy, gdy skrywa się za twarzą anioła...
PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 174


1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Kwietnia 19, 2009, 11:28:38 »

Death racja nie do każdego trafi to. Ale lepiej by trafiło choćby do 30% osób na konwencie to już jest Sukces. Ponieważ jak by te 30% też śmieciło to tylko więcej roboty jest.
Zapisane
Death
Użytkownik
**
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 67


5229080
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Kwietnia 19, 2009, 11:35:05 »

W sumie racja. Zobaczymy jak będzie. Oby lepiej ^_^
Zapisane


Piekło nigdy nie jest tak ekscytujące jak wtedy, gdy skrywa się za twarzą anioła...
annighty
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 17



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #13 : Kwietnia 19, 2009, 13:18:55 »

Nie da się osiągnąć ideału, na pewno nie będzie tak, żeby każdy sprzątał. Ale nawet jeśli apel "sprzątamy po sobie" trafi tylko do części osób, to i tak wyjdzie to na dobre, czyściej i mniej do sprzątania po. Warto więc spróbować. ^_^
Zapisane
PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 174


1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Kwietnia 19, 2009, 15:45:02 »

Choć na pewno to nie zadziaÅ‚a w kiblu. KtoÅ› zrobi keke na klozecie to tego nie sprzÄ…tnie bo bÄ™dzie siÄ™ brzydziÅ‚ wÅ‚asnej robótki xD Ale takie Å›mieci jak butelki puszki paczki po chipsach itp itd to raczej powinno bez problemu zadziaÅ‚ać. A jak tak umieÅ›cić przy wejÅ›ciu do danej sali wÅ‚aÅ›nie worki to uÅ‚atwi ludziom sprawÄ™.  Nikomu raczej nie bÄ™dzie siÄ™ chciaÅ‚o latać i szukać kosza na Å›mieci przez 30 min kiedy to na konwencie cenny czas ^^
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19, 2009, 17:04:45 wys³ane przez May » Zapisane
Strony: [1] 2 3 4
Drukuj
Skocz do: