anime download, drama dorama download
Strony: [1] 2 3 ... 6
Drukuj
Autor W±tek: Uczestnicy i takie tam - komentarze  (Przeczytany 31539 razy)
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« : Kwietnia 15, 2009, 09:45:27 »

Jako że dobry wątek w którym nie można się wypowiadać powinien mieć taką możliwość pomyślałem o stworzeniu takiego Chichot

@May, ja nie mam problemu i raczej czytaÅ‚ bym to w normalnej czyli "mej" i doskonale rozumie twojÄ… radość zdajÄ…c matematykÄ™... sam jÄ… zdawaÅ‚em parÄ™ lat temu... a teraz fizykÄ™ studiujÄ™  :-

@Aeris zawsze podziwiaÅ‚em facetów z upodobaniem yaoi, ja nie potrafiÄ™... bo jak to widzÄ™ to ... nie czujÄ™ siÄ™ najlepiej tak to ujmÄ™ Jêzyk

@Abarai sam nigdy nie potrafiÅ‚em siÄ™ okreÅ›lić kogo by zagrać a tym bardziej do kogo jestem podobny, mam trudny charakter  Chichot Raz zrobili ze mnie AnioÅ‚a a raz Rubkia.. ale to nim skróciÅ‚em wÅ‚osy maszynkÄ… Chichot A twój wyglÄ…d i wiek mnie zabiÅ‚ Chichot Wymiatasz Chichot

@Kisara Tak jak czytałem Chichot to masz problemy ze słuchem czy często się zamyślasz ? Chichot

A tak ogólnie to czujÄ™ jakiÅ› wybrakowany Jêzyk tylko ja nie mam chyba nicku z jakiejÅ› mangi/anime Jêzyk
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2009, 14:26:42 wys³ane przez May » Zapisane

      
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Kwietnia 15, 2009, 22:17:52 »

Ja normalnie to miałem niekosplejowy nick , ale ten sie do mnie przykleił w zesżłe wakacje i tak już zostało >_<
Mnie sie Twój nick bardzo podoba Chichot Na jednym forum mam Silver Phoenix . feniksy to jakas wogóle rewelacja jest, o !
@Kisara -> Lasagne ! Tak ! Podobno ser jest ciezkostrawny , ale ja tego nie odczuwam . Smażony ser .......
Zapisane
May
Moderator
Użytkownik
*****
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 55


NEWSholic ;3

7280668
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Kwietnia 16, 2009, 19:30:11 »

@FenixXx
Ja się na fizykę nie wybieram;p Choć musiałoby być fajnie wśród prawie samych facetów;]

@Abarai
Fan Gundamów? Już Cię lubię xD Tak btw to ostatnio znajomy spytał, czy w prezencie ślubnym chciałabym Gundama O.o Czyli ciężki przypadek ze mnie;3 Hmm... wolałabym Lockona (ew. Tierię), ale Setsuna też ujdzie;p A tak w ogóle to ten nick od zeszłego Dojiconu może? Bo kojarzę namioty rozstawione na korytarzu i kogoś cosplayującego Renjiego;p
Zapisane

MAL/last.fm

AI NANTE, KIMI NASHI JA IMI NAI YO IKIRARENAI...
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Kwietnia 16, 2009, 23:32:40 »

@May A ja jestem załamany i w depresji z powodu ilości kobiet nie tyle co na roku ale na wydziale.. Smutny

A co do Gundama, wolÄ™ CFG Chichot
Zapisane

      
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : Kwietnia 16, 2009, 23:44:01 »

@Abarai
Fan Gundamów? Już Cię lubię xD Tak btw to ostatnio znajomy spytał, czy w prezencie ślubnym chciałabym Gundama O.o Czyli ciężki przypadek ze mnie;3 Hmm... wolałabym Lockona (ew. Tierię), ale Setsuna też ujdzie;p A tak w ogóle to ten nick od zeszłego Dojiconu może? Bo kojarzę namioty rozstawione na korytarzu i kogoś cosplayującego Renjiego;p
To my , to my !! W tym roku rozstawiamy całe Gotei ( na szczescie nie wszyscy z namiotami ) , więc bedzie nas trochę , ale cicho Chichot Tak , nick sie przykleił troche wcześniej , bo chciałem mieć kogo cosplayuję na Idencie , no i się przykleił na tyle , ze zostałem Fukutaichou w życiu tez Chichot Wogóle ten Dojicon to była jazda , pół dnia spędziliśmy latając po Krakowie szukając ...namiotu , mydła w płynie Chichot i gazety , bo nam buty przemokły XD

Ja też chcÄ™ Gundama w prezencie Å›lubnym  .. a z SetsunÄ… to wogóle byÅ‚o zabawnie , wrobili mnie w ten cosplay . Bo , żesmy stwierdzili że robimy Gundamy na BakÄ™ . Ja zaczÄ…Å‚em machać Å‚apkami , że za kogo mam sie przebrać , nie ma żadnego rudzielca , przecież nie przebiorÄ™ sie za Saji Crossroada ( uwielbiam typa) !
No i wrobili mnie w SetsunÄ™ ,   i zabronili nosić buty na platformie , żebym naprawdÄ™ byÅ‚ najmniejszy z grupy *rant*
Ale Setsa lubię strasznie strasznie , a Exię to już wogóle *swoon*
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2009, 23:46:55 wys³ane przez Abarai » Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Kwietnia 17, 2009, 00:56:32 »

Ok dzisiaj czeka mnie powtórka z całej serii bo nie rozumie co mówicie XD
Zapisane

      
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : Kwietnia 17, 2009, 07:03:47 »

Spoko , ja też siÄ™ tak czÄ™sto czujÄ™ , bo z powodu braku czasu mam również braki w anime wszelakich Chichot Jak cos , to pytaj - bÄ™dziemy odpowiadać U¶miech
 Edit :
Renji Abarai -jeden z bohaterów Bleacha , vicekapitan (Fukutaichou) jednej z dywizji ( Gotei).
W zeszÅ‚ym roku go cosplayowaÅ‚em, a z ekipÄ… rozstawiamy siÄ™ dwoma namiocikami ( wtedy byÅ‚ jeden) ze znaczkiem z anime na zewnÄ…trz , żeby byÅ‚o widać  kto my jesteÅ›my U¶miech
No i że nie chciałem mieć na ID wpisanego swojego zwykłego nicka , wpisałem "Abarai-kun" i się przykleiło . A że zawsze zajmowałem sie planowaniem dojazdu na konwent , biletami , sposobem dojazdu , bezpieczeństwem i takimi rzeczami , to "Fukutaichou" też sie po drodze przykleiło do mnie .

Setsuna - jeden z bohaterów Gundam OO . Najmniejszy i najmÅ‚odszy z grupy , jeden z pilotujÄ…cych Mechy . Jego mech ma na imiÄ™ Exia , i Setsu Å›wiata poza niÄ… nie widzi ( i sÅ‚usznie ).  Lockon , Tieria , o których wspomina May to pozostaÅ‚a dwójka z pilotów ( jest jeszcze Allelujah )
Saji Crossroad , to w 1 szej serii bohater zupeÅ‚nie poboczny , który jest nieszczęśliwie zakochany w jednej panience . W drugiej serii jest już tylko gorzej , bo ma wielkiego pecha i emo w życiu . Ma wiecej antyfanów niż fanów . Ja akurat go bardzo lubiÄ™ , w drugiej serii jeszcze bardziej ,  kompletnie faceta rozumiem .

To chyba tyle U¶miech
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2009, 07:16:02 wys³ane przez Abarai » Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Kwietnia 17, 2009, 09:54:55 »

No nie róbcie ze mnie kaleki Jêzyk Aż tak źle nie jestem Chichot Wiem o kim mówicie wymieniajÄ…c postacie ale nawet nie pamiÄ™tam jak wyglÄ…daÅ‚y Jêzyk I która seria Chichot
Zapisane

      
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : Kwietnia 17, 2009, 17:17:55 »

Kaleki z Ciebie nie robiÄ™ , ale nie wszyscy sie muszÄ… interesować wszystkimi seriami U¶miech Ja np. kompletnie nie znam Code Geassa , Kuro coÅ› tam , znajomość Clampa kuleje caÅ‚kowicie .
ZresztÄ… , jak coÅ› , to istnieje google Chichot  A moje posty o 7mej rano to wynik poraanego "zanim wypijÄ™ kawÄ™" Chichot

A wogóle to robraja mnie Twój podpis z boobsami *wobble wobble* . Z kapciem też niezły Chichot
Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Kwietnia 17, 2009, 18:33:08 »

No wÅ‚aÅ›nie dla mnie niewiedza w Anime to kalectwo Chichot gdybyÅ› obejrzaÅ‚ ponad 1k serii to też byÅ› tak miaÅ‚ ;] I problem polega na tym że nawet jak coÅ› oglÄ…dam to nie znaczy że lubiÄ™ U¶miech

Jak już mówiÅ‚em Amine to pasja, i mam wiele gadżetów z nim zwiÄ…zanych.. no poza figurkami Chichot szkoda na nie kasy wolÄ™ wydać na pÅ‚ytki i segregator do nich. A co Å›mieszniejsze Doji zaszczepiÅ‚ we mnie ten nałóg Jêzyk WygraÅ‚em segregator na pÅ‚ytki z postaciami z Anime, wiÄ™c postanowiÅ‚em go wypeÅ‚nić i.. to trwa... tylko teraz wypeÅ‚niam segregatory po 204 pÅ‚ytki Chichot

No i jako że lubię Anime to i Lineage 2 mnie dobija i przyciąga Chichot

@Death  Jeszcze mi powiedz że tak samo jak ja o 5;55 siÄ™ urodziÅ‚aÅ› Chichot
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19, 2009, 11:17:29 wys³ane przez FenixXx » Zapisane

      
PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 174


1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Kwietnia 19, 2009, 11:37:31 »

@FenixXx nie załamuj się nick to połowa sukcesu. Mój nick PhoenixDelte. Nie pochodzi też z żadnego anime. Choć przez zabawę z anime i stworzenie własnego Fan chara. Można powiedzieć że to jest takim dodatkiem do anime.
Ps. Jak siÄ™ lubi anime to nie trzeba mieć czegoÅ› zwiÄ…zanego z nim w pokoju żeby być jakimÅ› super fanem. Nie każdego na takie przywileje stać Mrugniêcie
L2 cię przyciąga a na jakim serwerze grasz ?? Ja osobiście teraz już tak nie popylam w L2 ale kiedyś byłem totalnym no life.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19, 2009, 12:13:08 wys³ane przez May » Zapisane
Death
Użytkownik
**
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 67


5229080
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Kwietnia 19, 2009, 11:39:35 »

@FenixXx  Nie, urodziÅ‚am siÄ™ jakoÅ› tak koÅ‚o 15, wiÄ™c bÄ™dÄ™ Å›wiÄ™tować wczeÅ›niej Jêzyk ^_^...
Zapisane


Piekło nigdy nie jest tak ekscytujące jak wtedy, gdy skrywa się za twarzą anioła...
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Kwietnia 19, 2009, 20:47:47 »

Chyba później ja napisalem 5:55 a nie 17;55 Chichot JesteÅ› mÅ‚odsza o pare godzin Jêzyk
Zapisane

      
Death
Użytkownik
**
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 67


5229080
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Kwietnia 20, 2009, 23:01:33 »

Aaa no tak ^_^... nie wiem czemu mi siÄ™ przestawiÅ‚o, że chodzi o 17 Jêzyk... chyba efekty niespania od 3 dni dajÄ… o sobie znać Chichot...
Zapisane


Piekło nigdy nie jest tak ekscytujące jak wtedy, gdy skrywa się za twarzą anioła...
Kisara
Organizator
Użytkownik
*****
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 84



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Maja 04, 2009, 18:56:26 »

@Kisara -> Lasagne ! Tak ! Podobno ser jest ciezkostrawny , ale ja tego nie odczuwam . Smażony ser .......
Ostatnio się strułam spagetti serowo-brokułowym, ale mniejsza z tym
Lasagne mimo, że kocham, staram się ograniczać.
Niestety, bardzo tuczy Mrugniêcie
Zapisane

"Yeah, the world is still sleepin' while I keep on dreaming for me
And their words are just whispers and lies that I'll never believe."
Strony: [1] 2 3 ... 6
Drukuj
Skocz do: