anime download, drama dorama download
Strony: [1] 2 3
Drukuj
Autor Wtek: Uczestnicy i takie tam  (Przeczytany 23598 razy)
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« : Kwietnia 13, 2009, 20:55:34 »

Jako że orgowie mają swój wątek to może znajdą się chętni do wypowiedzenia się i tutaj (nie-orgowie) bo jakoś nudno i grobowo tutaj, więc zacznę pierwszy:

Nick: FenixXx
Wiek: 23 lata za 3 tygodnie i troszkę więcej czyli 5 maja Chichot
Rozmiar: Sportowy
Waga: Nie będę pisał bo kobiety zazdroszczą...
Miejsce zamieszkania: Kraków(studia) tak to Łysa Góra
Zainteresowania: Anime (całkowity maniak 1k serii na DVD), Fantastyka, Gry Komputerowe, Programowanie, Pirotechnika, Broń Biała Sieczna.
Ulubione Anime: Great Teacher Onizuka, Fate/Stay Night i wiele wiele innych...
Ulubione Mangi: Nie czytuję bo nie mam kasy (wydane na DVD do anime XD ) a tak to Luke Superczłowiek.
Ulubione Film: Oglądam wszytko co wychodzi, też sporo mam Chichot
Ulubiona Potrawa: Pierogi Ruskie ale uwielbiam gotować i robię to całkiem całkiem bo mi mówią że z powołaniem się minełem Jzyk
Ulubione Powiedzonko: "OMG co za debil..."
Kilka słów o sobie: Fanatyk Anime, Uwielbiam dziewczyny Chichot (szukam więc uwaga Jzyk), pozornie spokojny i niegroźny ale to śmiertelnie groźne pozory. I uwielbiam się śmiać Chichot

Moja ulubiona lista :
http://www.megaupload.com/?d=ZLJOV9Q3
No i jeszcze z 1 TB do zgrania, śledzę też wszelakie nowinki Chichot
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2009, 21:50:07 wysane przez FenixXx » Zapisane

      
May
Moderator
Użytkownik
*****
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 55


NEWSholic ;3

7280668
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Kwietnia 13, 2009, 21:39:52 »

Jako że orgiem nie jestem to chyba mogę się wypowiedzieć;p


Nick: May (teoretycznie powinno się mej czytać, w praktyce wszyscy, łącznie ze mną, zawsze mają wątpliwości;3)
Wiek: ok. 18,5 roku (w tym roku będzie 19)
Rozmiar: jeśli chodzi o wzrost to nie obraziłabym się za 3-5 cm mniej;p ale właściwie to wszystko w normie;]
Waga: odpowiednia do wzrostu;]
Miejsce zamieszkania: gdzieś między Katowicami a Krakowem, niedaleko Oświęcimia
Zainteresowania: m&a, od niedawna także dramy, w pewnym stopniu Japonia ogólnie, denerwowanie wszystkich wokół, snucie dziwnych wywodów, trochę sport (kiedyś zagorzała fanka piłki nożnej, siatkówki i prawie każdej innej dyscypliny), muzyka
Ulubione Anime: Ouran HSHC, Code Geass, NANA, TRC Tokyo Revelations, Honey & Clover, Gundamy ;3
Ulubione Mangi: Ouran HSHC, Special A, TRC, xxxHOLiC, NANA
Ulubione Film: brak, rzadko oglądam
Ulubiona Potrawa: nie mam, ale lubię włoską kuchnię
Ulubione Powiedzonko: "wzruszające" (idące w parze z sarkastycznym uśmiechem) x)
Kilka słów o sobie: kiedyś pesymistka, teraz na etapie pracy nad sobą, fanatyczka bishounenów (ostatnio z tych rysowanych przerzuciła się na prawdziwych Japończyków;]), czepianie się ma we krwi, za miesiąc ma maturę (rozszerzona matma rlz xD), ale mało sobie z tego robi, Gundam freak i NEWSholic, jak ją ochrzcili znajomi z forum (NEWS to taki j-boyband, jakby ktoś nie wiedział;p), lubi wymyślać swoje dziwne teorie dotyczące różnych zjawisk i... to w skrócie byłoby na tyle;]
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2009, 21:41:47 wysane przez May » Zapisane

MAL/last.fm

AI NANTE, KIMI NASHI JA IMI NAI YO IKIRARENAI...
Aeris
Prowadzący
Nowy użytkownik
*
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 16


Irys / Mr. Sailor Moon

9075399
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Kwietnia 13, 2009, 22:37:39 »


Nick: Aeris
Mutacje : Irys / Mr. Sailor Moon
Wiek: 17
Rozmiar: Zasłuż to sie dowiesz Jzyk
Waga: tylko co narutardy potrzebne do wkrecenia zarówki
Miejsce zamieszkania: Nowy Dwor Mazowiecki
Zainteresowania:M&A dramy , muzyka , tworzenie muzyki , historia ,ksiazki
Ulubione Anime: Sailor Moon , Slayers , Mai Hime , Peach Girl ,
Ulubione Mangi: Tokyo mew mew , Hasło Brzmi Sailor V , Sailor Moon ,
Ulubione Film: Szkoła uczuc , Duch , High School Musical,  Brzydula
Ulubiona Potrawa: Barszcz Czerwony , Kopytka , Flaki , Fasolka po bretonsku
Ulubione Powiedzonko: :"whatever"
Kilka słów o sobie: Wariat , Mistrz smiesznych powiedzionek , yaoiholic ze świrem na punkcie J-popu. Sarkastyczny , ale pomocny i przyjacielki xD
Zapisane
Abarai
Aktywny użytkownik
***
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Kwietnia 14, 2009, 20:39:52 »

FenixXx, jak dobrze pójdzie to rozpętałeś najdłuższy topik ^_^

Nick konwentowy: Abarai
Imię, inne nicki : Paweł /Pablo/Renji/Kiddo
Wiek: 32 lata (rocznikowo . Nie , jeszcze żyję , to nieprawda , że ludzie po 30stce umierają Chichot )
Rozmiar: M
Waga: Adekwatna do wzrostu. Nie obrażę się za 10 cm wzrostu więcej , ale kto by wtedy cosplayował Setsunę z Gundamów ?
Miejsce zamieszkania: Gdynia
Zainteresowania: RPG, Anime/manga , rysowanie, czytanie , pisanie , grzebanie w komputerze , gry komputerowe, charakteryzacja, średniowiecze , Japonia i dużo więcej (kolejność przypadkowa)
Ulubione Anime: chyba nie ma
Ulubione Mangi: chyba nie ma
Ulubione Filmy: Chyba 'Wywiad z Wampirem" , "Upiór z Opery" z Julianem Sandsem , i z Charles'em Dancem, i inne filmy
Ulubiona Potrawa: wszystko co mi nie szkodzi, lekkostrawne
Ulubione Powiedzonko: "Kaaawaaaa ....... " " Mam echo w brzuchu . Jeść."
Kilka słów o sobie: A co ja mogę o sobie powiedzieć ? Bywam strasznie wredny , ale w 99% przypadków jestem bardzo sympatycznym facetem z drobnymi problemami jak każdy . Mam "dziwne" poczucie humoru i nie rozumiem kawałów o " Twojej starej". I chodzę do Opery.
Addicted cosplayer . Fan Gundamów , dollfiaków, szczurków , Aniołów i innych rzeczy .
Bardzo lubię się śmiać i naprawdę nie gryzę , jak ktoś się o coś zapyta. Uwielbiam , jak ludzie cały konwent chodzą w cosplayowych ciuchach , i nie mam nic do narutardów ^__^
Jak więcej to tu --> http://www.paullilyjulian.deviantart.com
Zapisane
Kisara
Organizator
Użytkownik
*****
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 84



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Kwietnia 14, 2009, 23:08:11 »

Nick: Kisara
Imię: Aśka
Wiek: W tym roku kończę 20
Rozmiar: Standardowy ^^
Waga: Kobiet się o to nie pyta ;]
Miejsce zamieszkania: Obecnie Ruda Śląska
Zainteresowania: M&A, książki Fantasy (Masterton, King itd.), zwierzęta, astronomia
Ulubione Anime: Air, większość filmów studia Ghibli, Monster, Tekkonkinkreet
Ulubione Mangi: Zbyt wiele, a obecnie na ten luksus mnie nie stać
Ulubione Film: Dużo, gatunkowo to fantasy, thirelly i horrory Mrugnicie
Ulubiona Potrawa: Lasagne Mrugnicie Bo Garfield rację miał Umiech
Ulubione Powiedzonko: "Jakoś to bydzie..." "Eeee, możesz powtórzyć? Znowu nie dosłyszałam..."
Kilka słów o sobie: Czekająca na rekrutacje laska, która szuka celu w życiu. Chętna do pomocy, wygadana Mrugnicie
Zapisane

"Yeah, the world is still sleepin' while I keep on dreaming for me
And their words are just whispers and lies that I'll never believe."
annighty
Nowy użytkownik
*
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 17



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #5 : Kwietnia 15, 2009, 13:11:14 »

O, jaki fajny topic.  Mrugnicie

Nick: annighty
Imię: Ania
Wiek: 19/20
Rozmiar: niski
Waga: w normie
Miejsce zamieszkania: Opole / Kraków (studia)
Zainteresowania: film, muzyka, książki, manga/anime, komputery, filozofia, marnowanie kartek i ołówków (ewentualnie sprawdzanie wytrzymałości tabletu), Japonia, snucie planów przejęcia władzy nad światem
Ulubione Anime: Hellsing, Gilgamesh, Gunslinger Girl, Ergo Proxy i inne
Ulubione Mangi: FMA, Hellsing, Death Note i inne
Ulubione Film: sporo, trudny wybór, najchętniej kino akcji.
Ulubiona Potrawa: nie mam pojęcia, w ogóle mam skomplikowane nawyki żywieniowe
Ulubione Powiedzonko: "whatever, nie wnikam", "życie jest ciężkie"
Kilka słów o sobie: zwykle opanowana i uprzejma, niekiedy jednak miewa sadystyczne skłonności; fanka ironicznych powiedzonek i czarnego koloru; ogólnie towarzyska i z poczuciem humoru.

Mrugnicie
Zapisane
Xellos
Prowadzący
Nowy użytkownik
*
Wiadomoci: 45


Maria-chan is mai waifu! Uuuu!

8163911 xellos_akatsuki
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Kwietnia 16, 2009, 20:45:14 »

Nick: Xellos
Wiek: 23
Rozmiar: duży
Waga: misiowata xD
Miejsce zamieszkania: Kraków
Zainteresowania: film, muzyka, książki fantasy, manga, anime, pantsu, Japonia
Ulubione Anime: przeróżne ecchi, horrory (Hellsing Ultimate), sci-fi, fantasy
Ulubione Mangi: za dużo, by wymieniać, ale na pewno .hack// i FMA
Ulubione Książki: .hack//ANOTHER BIRTH, .hack//AI BUSTER, lekkie sci-fi
Ulubione Filmy: najchętniej kino azjatyckie, fantasy i sci-fi
Ulubione Jedzenie: spaghetti, lasagne, pizza, pierogi, naleśniki, kopytka, tortilla, itp. Za długo, by wymieniać
Ulubione Powiedzenie: "Sore ha hi-mi-tsu ~desu"
Kilka słów o sobie: Stary miłośnik mangi i anime (zacząłem na początku lat 90'tych, czyli gdy miałem ledwo 7 latek. ;p Jak każdy ze starego pokolenia, uwielbiam klasyczne anime sprzed lat 90'tych. Zawzięty maniak ecchi, pantsu, loli i hojnie obdarzonych panienek. Mrugnicie Nieszkodliwy dla otoczenia, wystarczy dać loli do tulenia. xD Zawsze chętny do pomocy przy organizowaniu conów, a także pomocny przy innych dziedzinach (o ile potrafię). Uznaję wyższość kodeków CCCP nad innym badziewiem, szerzę polskie fansuby wśród błądzących po ansi niedowiarkach (Infidels! SILENCE, I KILL YOU!), należę do jednej z najbardziej aktywnych grup fansuberskich Kami Squad, jestem z natury miły i uprzejmy, nie dzielę fanów na narutardów, blicztardów, itp, dla mnie fan to fan, niezależnie od tego, czy lubi yaoi, czy shit-anime (dosłowne shit), mentor i mistrz DiziXagi'ego. xD
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2009, 21:33:35 wysane przez Xellos » Zapisane

DiziXagi
Nowy użytkownik
*
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 3


S.K.U.L.D

12 dizixagi
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Kwietnia 16, 2009, 22:01:34 »

Nick: DiziXagi
Wiek: 18lat
Rozmiar: Długi
Waga: 65kg
Miejsce zamieszkania: Kraków
Zainteresowania: Anime, Elektronika, Administracja sieciami komputerowymi, Linux oraz wszystko co ma związek z prądem elektrycznym
Ulubione Anime: Evangelion, Maburaho, Negima i praktycznie każda haremówka
Ulubione Mangi: Mahou Sensei Negima
Ulubione Film: Star Wars, Diuna
Ulubiona Potrawa: Spaghetti
Ulubione Powiedzonko: "Ecchi nano wa ikenai to omoimasu"
Kilka słów o sobie: Prosty informatyk, uczeń technikum. Niestraszne mi są zagadnienia z zakresu Audio-Video, multimediów, programowania, informatyki i innych tym podobnych. Od kilku miesięcy członek organizacji Hinomaru-Fandom. W samym Fandomie od około roku. Programista amator. Pilny uczeń Xellos-chan-a.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2009, 22:10:03 wysane przez DiziXagi » Zapisane

All hail to the tail
gloda
Aktywny użytkownik
***
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 117


8125721
Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Kwietnia 18, 2009, 16:54:59 »

Nick: Głoda
Wiek: 17/18
Rozmiar: Uniwersalny Umiech
Waga: Właściwa
Miejsce zamieszkania: Nowy Dwór Mazowiecki
Zainteresowania: Anime, Komputery, Gry Komputerowe  i parę innych Umiech
Ulubione Anime: One Piece, GTO, FMA, Death Note,  Różne ecchi
Ulubione Mangi: raczej nie mam
Ulubione książki: Fantastyka polska i zagraniczna. Sapkowski,  Tolkien i te klimaty xD
Ulubione Film: Ostatni Samurai, Constantine, Matrix i jeszcze kilka Umiech
Ulubiona Potrawa: To co mam akurat na talerzu Umiech
Ulubione Powiedzonko:  brak
Kilka słów o sobie: Leniwy, ale podobno inteligentny xD. Uczeń ogólniaka. Otwarty na nowe kontakty i znajomości. Kolega Aeris'a ale nie ten od Yaoi Jzyk


Zapisane

PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 174


1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Kwietnia 18, 2009, 17:39:27 »

Nick: PhoenixDelte
Wiek: 19/20
Rozmiar: Dobry
Waga: Właściwa
Miejsce zamieszkania: Bytom,śląsk
Zainteresowania: Anime, Muzyka
Ulubione Anime: Green Green, Tengen Toppa Gurren Lagann
Ulubione Mangi: nie posiadam
Ulubione książki: nie czytam
Ulubione Film: Ostatni Samurai,
Ulubiona Potrawa: Byle co (potrawa którą nazwała moja mama xD) pizza, hamburgery, KFC !!!!
Ulubione Powiedzonko:  Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skur*** zginęli za swoją.
Kilka słów o sobie: Pracowity leń, Baka. A teraz na poważnie szalony chłopak szukający przygody.


proszę mi tu nie przeklinać, nawet jeśli to cytat;] dop. May

Wybacz TT_" przeklejałem to z swojego forum i nie zauważyłem tego Mrugnicie PRZEPRASZAM KOMENASAI Phoenix

nie szkodzi, tylko proszę, żeby się to nie powtórzyło;p --- M.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19, 2009, 12:15:43 wysane przez May » Zapisane
Death
Użytkownik
**
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 67


5229080
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Kwietnia 19, 2009, 09:07:17 »

Nick: Deathclow ale wszyscy mówią Death (jakoś tak krócej Jzyk)
Wiek: 22 za 2 tygodnie i troszkę (5 maj i znowu wtorek ^_^)
Rozmiar: W sam raz
Waga: Trochę za mało
Miejsce zamieszkania: Sanok/Katowice (studia)
Zainteresowania: M&A, Muzyka, RPG, Planszówki, Książki, Fotografia, Fantastyka, Broń biała, Gry
Ulubione Anime: Chobits, Evangelion, Haruhi, Ghost in the Shell, Slayers
Ulubione Mangi: Oj duuuużo ^_^
Ulubione książki: Głównie fantastyka polska i zagraniczna
Ulubione Film: Upiór w operze, Zakochana złośnica i trochę jeszcze się znajdzie
Ulubiona Potrawa: Pierogi, Placki ziemniaczane, Spagetti
Ulubione Powiedzonko: To tylko szczegół
Kilka słów o sobie: Z reguły spokojna, ale jak mnie już ktoś wkurzy to bez kija nie podchodź, a winowajca niech zwiewa jeśli mu życie miłe ^_^ Lubiąca czarny studentka psychologii z syndromem dziecka pięcioletniego ^_^
Zapisane


Piekło nigdy nie jest tak ekscytujące jak wtedy, gdy skrywa się za twarzą anioła...
Hiroyuki
Nowy użytkownik
*
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 3


3529014
Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Kwietnia 19, 2009, 10:13:53 »

Nick: Hiroyuki
Wiek: 15 XD"
Rozmiar: bardzo mały xD
Waga: "Zaginająca czasoprzestrzeń", czy jakoś tak XD"
Miejsce zamieszkania: Kraków
Zainteresowania: A/M, fantastyka, RPG, książki, opowiadania, rysowanie, tworzenie postaci xD
Ulubione Anime: Jestem zbyt leniwa żeby oglądać XD" Ale tak ogółem to FMA, Death Note, y, a dalej nie pamiętam
Ulubione Mangi: Death Note, Legend, Hack./ , Chrno Crusade, Eden, Karin XD", FMA, Chobits, Wolf's Rain
Ulubione Filmy: Vanilla sky, Final Fantasy - Advent Children, Final Fantasy - The spirits within, Watchmen - strażnicy, Popiełuszko (o_o) i pewnie jeszcze miliardy innych ale cierpię na zaniki pamięci XD
Ulubiona Potrawa: wszystko co słodkie, kwaśne, albo mięcho xd Lubię cytryny XD"
Ulubione Powiedzonko: "omgwtflollolrtoflrofl ale masakra", " *do byle kogo* mamo kup mi/daj mi/zrób mi/pomóż mi/" ew. samo "mama?", "nic nie dzieje się bez przyczyny" ew. "przypadki nie istnieją" i takie tam xD"
Kilka słów o sobie: Złożona osobowość nastolatki xd Przerażone stworzenie które najchętniej ukryłoby się za kimś znajomym, jednak chętnie nawiązujące kontakty XD Y, uwielbiam się śmiać a ludzie ogółem biorą mnie za genetycznego z**ba XD"...
Zapisane
Ailish
Nowy użytkownik
*
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 5


6760771 moncik_f
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #12 : Kwietnia 20, 2009, 20:38:25 »

To ja siem też dorzucę ;3  Umiech

Nick:Ailish
Popularnie zwana też Ailichą, Ailish'khą lub Royką, Royalką
Wiek: Ano... Taki małoletni... 15 letni...
Rozmiar: A skąd ja niby to mam wiedzieć? O.o; Hm.. nie przerosłam (jeszcze) mojego taty..
Waga: Taka w młodszym średnim wieku ;3
Miejsce zamieszkania: Kraków ( jeszcze >3 )
Zainteresowania: M&A, Kryptozoologia < kyaa! Smoczydła! *3*>, Genetyka/biotechnika, BJD, WoW! < yep.. - zainteresowanie ;3 > wszelkie wielkie zębiste śliniące się rzeczy ^^
Ulubione Anime: eee.. Higurashi no naku koro ni? Wolf's Rain?
Ulubione Mangi:  D.Gray Man! GTO! Karin! 8D
Ulubione Film: Zbyt truuudeee... @_@
Ulubiona książka: E-E-Eragon? ( no cooo? Smoki, ne? )
Ulubiony rodzaj muzyki: Ano.. powiedziałabym, że metal.. ale jak sobie przypomnę, że ponad 70% mojej muzyki to openingi i endingi to wolę wycofać się z tego stwierdzenia >D
Ulubiona Potrawa: Włosy w sosie koperkowym...
Ulubiona noga: Zielona Noga Kota
Ulubione Powiedzonko: "...gdyż-bowiem..." " Są ludzie i parapety... ale żeby urodzić się doniczką? O.o"
Kilka słów o sobie: Jestem sobie humanoidem o 4 odnóżach ( w tym 2 rękach.. ). W wersji papierowej posiadam momentami i skrzydła ( ale to tak tylko dla szpanuuuu.. >w< ) W trakcie mangowania.. ( ano.. żeby 3 razy zepsuć pierwszy rozdział... -_-; ). 4 semestr nauki japońskiego ukończony. Próbuje bawić się na DDR-erze ( ale jak pewnie się domyślacie - nic z tego nie wychodzi.. >D ). Borykam się z poważnym problemem nastepnych cosplayów oraz jak można uszyć jakieś ambitne wdzianko dla mojego dollfiaczka... I żyje sobie tak myśląc o smoczkach i I.N.D.Y.K.u < radzę się nie pytać co to jest ;3 będzie bolało... >

Zapisane

Zielona Noga Kota na pewno czuwa nad tobą... 
D-chan
Nowy użytkownik
*
Wiadomoci: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Kwietnia 28, 2009, 22:06:25 »

Nick: D-chan
Wiek: 17 lat
Rozmiar: Dopasowany do wieku jeżeli chodzi naturalnie o rozmiar od stóp do łba
Waga: W sam raz
Miejsce zamieszkania: Kraków
Zainteresowania: M&A no i ogólnie Japonia tego nie da się ukryć, książki gł. fantastyka, historia, głównie ci wszyscy władcy, zwierzęta najlepiej futerkowe
Ulubione anime: Niech pomyślę...Slayers (najlepiej NEXT), FMA, od niedawna InuYasha,  Ouran Host Club, Gravitation no i wiele innych.
Ulubione Mangi: Raczej nie czytam (kasaaaaa) a jak już to Naruciaka sobie czytne na necie, FMA przeglądne.
Ulubiony film: aktualnie "Wytańczyć sobie marzenia" i jak zawsze "Star Wars"
Ulubiona książka: wszytko ze Świata Dysku Chichot
Ulubiona potrawa: Póki nie posiada jajek, majonezu i nie jest barszczem (dowolnym) zjem, jestem wszystkożerka.
Ulubione powiedzonko: "Yop", "Moi?!" (i paluszek na siebie, szczególnie gdy mam coś zrobić co podchodzi pod sprzątanie), "Kochana/kochany, rozmawiasz z bóstwem, ne", "Oh! Naturalnie, że tak!" (plus ironia) no i wiele innych
Ciutke o sobie: Jestem dość (?) dziwna jednostką ludzka o odrębnej osobowości, która ewaluowała na przestrzeni 17 lat swego zycia. Posiadam własne kacialstwo dlatego niczego nie robię szybko bo sie potrafię połamać na prostej powierzchni i skrzywdzić przy tym innych. Mogę sie pochwalić także wbudowanym narcyzmem i automatycznym podbudowywaniem moraliów tych których lubię, co bardzo sie przydaje w byciu uczennicą liceum. Często macam po biuście koleżankę mojej siostry, chyba jej sie to podoba i powiem szczerze (jak zwykle) jestem wyjątkowo zbereźna. Co ciekawe raczej olewam inne jednostki ludzkie, bo wole samą siebie, no chyba że człowiek ma podobne do nie zainteresowanie wtedy możemy pomówić. Myślę że w poprzednim wcieleniu byłam mizantropem. Oddaje co noc hołd Dr.House`owi i proszę go abym sie nie rozchorowała bo jestem chorowita. Posiadam wena twórczego co widać...Dość.

Zapisane
Geradiel
Pomocnik Organizatorów
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 130


nobody expects Spanish Inquisition

1293004
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Kwietnia 28, 2009, 23:14:30 »

Nick: Geradiel
Wiek: 23
Rozmiar: odpowiedni
Waga: w sam raz  Duy umiech
Miejsce zamieszkania: Kraków Nowa Huta
Zainteresowania: wszelakie... od wszelakiej broni palnej i białej poprzez jej używanie po chilloutowanie się paląc shishe
Ulubione Anime: Hellsing
Ulubione Mangi: jak na razie przeczytałem w całości tylko Cześć Majkel  Duy umiech Duy umiech Duy umiech
Ulubione Film: seria Hellraiser, seria Obcy, seria Blade, seria X-Men, i wszelakie krwawe filmy
Ulubiona Potrawa: to co sam zrobię
Ulubione Powiedzonko: "Tyś widzioł..."
Kilka słów o sobie: zwariowany student słuchający na przemian najcięższych odmian metalu albo folk/pagan metalu koniecznie z elementami kultury i tradycyjnymi instrumentami, lubiący strzelać do ludzi (ASG) lub prać ich mieczem ;p
Zapisane

Baranek de aru no-wa ii ne.
 ranek-ni okite,
 polanka-e hashitte,
 kou utattari suru:
 be be be, kopytka-wa boku-wo hakonde iru
 be be be, kopytka-wa boku-wo hakonde iru
Strony: [1] 2 3
Drukuj
Skocz do: