anime download, drama dorama download
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6
Drukuj
Autor Wtek: NATcon, ogólnie  (Przeczytany 36299 razy)
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Kwietnia 12, 2009, 13:10:13 »

Sam mieszkam w KRK i wiem że czasami trudno się gdzieś dostać, należy też brać pod uwagę by do miejscówki był dobry dojazd środkami transportu publicznego, lub tak jak Doji w zespole szkół Elektrycznych obok rynku, gdzie wystarczył 10 minutowy spacer, a w okolicy też pełno sklepów całodobowych itd. trudno czasami doszukać się kompromisu między warunkami a odległością, starsze szkoły mają troszkę gorszą architekturę i ich wielkość pozostawia wiele do życzenia, a nowsze, ładniejsze i większe z dużymi salami są dalej na obrzeżach miasta gdzie dojazd bywa bardzo utrudniony.

A co do taksówek, to jak zbierze się grupa 4 osobowa to rozumie po 10-15 zł zrzuta i jest ale jak ktoś jedzie sam to jest to mało opłacalne.
Zapisane

      
Abarai
Aktywny użytkownik
***
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : Kwietnia 12, 2009, 20:15:10 »

Szkoła w której był ostatni Doji była całkiem sympatyczna ! Blisko rynku , Wawelu ( fotki!) , blisko dworca i sklepów . Nie wiem czy była większa od tej co było Magni (chyba nie ) , ale na pewno lepiej rozłozone klasy i warunki sleepowe.
Na Magni mieliśmy 3 namioty do rozłozenia i po prostu ciezko było znalesc miejsce , żeby nikomu nie przeszkadzać , takie "zakątki" .
Duzy minus to "sala cosplayowa" a w zasadzie jej brak na zeszłym Doji . Akurat ta część imprezy słabo mnie interesuje , ale chociaż nie ma żadnej sali obok z atrakcjami , do której przejscie trzeba by zamknąć na czas cosplayu .
Czy jest szansa sprowadzic lepsze oświetlenie/nagłosnienie do tej sali ? Sadzę , ze Magnificonowego nie przebije jesli bedzie takie jak poprzednio Smutny
Zapisane
_Hideki_
Pomocnik Organizatorów
Użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 95


Osobisty taksówkarz MajnŁolga :P

4302652
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #17 : Kwietnia 12, 2009, 20:39:35 »

zacznijmy od tego ze szkola z doji 5,6,8 z 600 osobami jest juz ciasna. dlatego szukamy innych miejsc Umiech no i oczywiscie zrobimy wszystko, zeby ten konwent sie podobal i byl pamietany, oczywiscie z tej dobrej strony ^^"
Zapisane
annighty
Nowy użytkownik
*
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 17



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #18 : Kwietnia 12, 2009, 22:50:09 »

Wspomniana szkoła od Magnificonu rzeczywiście całkiem niezłe miejsce - spora, przestrzenna, sale różnej wielkości, a w dodatku "ciekawa architektonicznie" (parę interesujących zakamarków miała). No i dobrze zaopatrzony sklep niedaleko.
Zapisane
Hiroyuki
Nowy użytkownik
*
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 3


3529014
Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Kwietnia 19, 2009, 10:21:32 »

A ode mnie na magni było daleko i z koleżanką miliard razy musiałyśmy się przesiadać, by pod koniec dodatkowo inna nas podwiozła XD Ale jakoś się udało.
Natomiast co do samego miejsca, to mnie się podobało bo nie było tłoków, ale z drugiej strony szkoła była tak ogromna, że z 5 razy się zgubiłam XD (Nawet próbując zerkać na mapkę w inormatorze)
I w sumie to też bym była za innym miejscem xD'
Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #20 : Kwietnia 19, 2009, 11:23:01 »

Trudno czegoś poszukać między "sardynki w puszce" ale blisko vs "jak atom od jądra" bo takie szkoły są dalej (dla niekumatych bardzo luźno). No i nawet gdyby coś takiego udało się odszukać to niekoniecznie się placówka zgodzi. I to nie są główne czynniki gdyż jeszcze potrzebna spora sala gimnastyczna, najlepiej wbudowana gdyż jakiś opad trochę utrudnił by biegania i syfu pełno, warunki sanitarne oraz rozmieszczenie wszystkiego.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19, 2009, 12:14:35 wysane przez May » Zapisane

      
PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 174


1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #21 : Kwietnia 19, 2009, 11:27:02 »

Hmm z dojazdem raczej zbyt wielkich według mnie problemów by nie było. W Krakowie nie raz byłem więc raczej busy jeżdżą tam ^^ więc wystarczy tylko znać adres wiedzieć który bus najbliżej dojeżdża i to już połowa sukcesu.
Zapisane
Abarai
Aktywny użytkownik
***
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : Kwietnia 19, 2009, 17:51:15 »

Jak jest dobrze opisany dojazd i mapka na stronie , to nie problem dojechać  . Można sprawdzić czas dojazdu i powrotu ( i o której są busy) i tyle Umiech Każdy z nas mieszka gdzie indziej i jednym łatwiej dojechać w jedno miejsce , innym w drugie . Mógłbym optować za wersją "blizej dworca" , bo potem mam pociąg , ale są ludzie , którym akurat będzie bliżej do domu , bo mieszkają obok konwentu Umiech
Zapisane
Kisara
Organizator
Użytkownik
*****
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 84



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #23 : Kwietnia 20, 2009, 11:38:41 »

Uważam, że jeśli dojazd będzie spoko i miejsce na NATcon pomieści wszystkich, to ok.
Najgorszym wyborem chyba by była szkoła, albo placówka, która by wyglądała super ale była zbyt mała na liczbę uczestników NATconu.
Dojazd zawsze idzie sobie zorganizować, więc to nie problem. Popytać, zabrać się ze znajomymi, ewentualnie skorzystać ze wskazówek podanych na stronie konwentu.
Zapisane

"Yeah, the world is still sleepin' while I keep on dreaming for me
And their words are just whispers and lies that I'll never believe."
annighty
Nowy użytkownik
*
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 17



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #24 : Kwietnia 20, 2009, 11:55:51 »

Rzeczywiście, obojętnie jakie miejsce się wybierze - komuś będzie bliżej, komuś dalej, ktoś będzie miał dojazd łatwy, ktoś trudny. Ale z dojazdem zawsze można coś wykombinować - są autobusy, są tramwaje, można skorzystać z mapy albo jakoś zebrać się grupą...
Ważne żeby samo miejsce było w porządku (odpowiednie sale, jakiś sklep w okolicy, no i żeby się wszyscy pomieścili - rzecz jasna).
Zapisane
CHRONO999
Nowy użytkownik
*
Wiadomoci: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #25 : Czerwca 05, 2009, 16:22:05 »

Jaka przewidujecie srednia wiekowa ?


proszę mi tu nie spamować enterami. dop. May
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2009, 16:28:17 wysane przez May » Zapisane
gloda
Aktywny użytkownik
***
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 117


8125721
Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Czerwca 05, 2009, 16:30:58 »

Średnia ma chyba małe znaczenie Umiech Prawdopodobnie przedział wiekowy uczestników będzie zróżnicowany Umiech Z racji konwencji nie wiem czy będzie jakis minimalny wiek uczestników xD
Zapisane

koji
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 144


Koji Weregesu

4093245
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #27 : Czerwca 05, 2009, 17:29:29 »

Z racji konwencji nie wiem czy będzie jakis minimalny wiek uczestników xD

wiek minimalny to nie aczkolwiek niektóre atrakcje będą miały ograniczenie wiekowe i wtedy będą sprawdzane dowody tożsamości czy legitymacje
Zapisane
Lilala
Nowy użytkownik
*
Wiadomoci: 23



Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Czerwca 09, 2009, 21:18:28 »

co do dojazdu, czy wie ktoś jak będzie najłatwiej dojechać do tego całego Zespółu Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 1 z dworca PKP w Krakowie? Próbuje bawić się różniastymi mapkami i zumi.pl, ale bardzo ciężko ustalić jak daleko jest kopsnąć się z jednego do drugiego miejsca. Może jakiś konkretny autobusik tam zajeżdża? ^^
Zapisane
itasH
Nowy użytkownik
*
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 13


4822319 itachi.kun
Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Czerwca 09, 2009, 21:19:12 »

Zajrzyj do tematu o Krakowie i okolicy Umiech my się zbieramy kupką przed Galerią krakowską i potem pojedziemy w grupie ^^
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6
Drukuj
Skocz do: