anime download, drama dorama download
Strony: 1 2 [3] 4 5 6
Drukuj
Autor W±tek: NATcon, ogólnie  (Przeczytany 36344 razy)
aika
Helperzy
Nowy użytkownik
*****
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 40



Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Czerwca 10, 2009, 14:00:47 »

Najlepiej jeÅ›li wsiÄ…dziemy w tramwaj nr 4 lub 15  i wysiÄ…dziemy na przystanku "os. Kolorowe" - wtedy do szkoÅ‚y mamy ok. 5 minut spacerkiem. Jeżeli jedziemy autobusem to wsiadamy do np. 502 i wysiadamy na "os. Zgody" - dojÅ›cie ok. 5 minut ;p  Dojazd zarówno tramwajem jak i autobusem zajmuje ok 20 minut Mrugniêcie
Myślę, że mapka z dojściem do szkoły, może się pojawić ;p
Zapisane
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #31 : Czerwca 10, 2009, 21:11:41 »

Myslę , że mapka dojazdu na pewno będzie . Zawsze była , z fotkami od dworca przez trasę , numery busów , aż do wejścia do szkoły Chichot
Poza tym jescze jest metoda "za tłumem " ^___^
Zapisane
lili
ProwadzÄ…cy
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 38


794695 lili-cymrianka
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #32 : Czerwca 11, 2009, 16:26:59 »

Wysiadasz z pociagu... i idziesz za tlumem przebierańców^^, widzisz grupkę rozchichotanych osób z torbami i śpiworami, ewentualnie dużym elementem cosplayu... i idziesz... a mapka będzie na 100%,
Zapisane

"Shining ray! Find your brand new way
a never ending journey to be together"
"Przestępczość towarzyszy nam od zawsze, więc skoro nie można się jej pozbyć, niech to przynajmniej będzie przestępczość zorganizowana"
                                                Havelock Vetinari
Lilala
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 23



Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Czerwca 11, 2009, 18:23:22 »

W takim razie czekam na mapkę, bo możliwe, że nie przyjadę na rozpoczęcie konwentu... Nie wiem, czy będę mogła się kopsnąć z Wrocławia do Krakowa na 10.00, musiałabym chyba o 5.00 pociągiem jechać xD No, a przecież na konwent trochę energii trzeba mieć ;>
Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #34 : Czerwca 11, 2009, 18:37:32 »

Oj zdziwiła byś się Chichot na Dojicon mimo iż znałem droge to lazłem za 2 goth loli 1 vampem, kimś z wielkim mieczek Chichot i było fajnie obserwować reakcje ludzi jak widzieli cały ten pochód Chichot
Zapisane

      
Kisara
Organizator
Użytkownik
*****
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 84



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #35 : Czerwca 11, 2009, 18:46:07 »

Oj zdziwiła byś się Chichot na Dojicon mimo iż znałem droge to lazłem za 2 goth loli 1 vampem, kimś z wielkim mieczek Chichot i było fajnie obserwować reakcje ludzi jak widzieli cały ten pochód Chichot
Ja też uważam, że podążanie za tłumem jest dobre. Zwłaszcza, że mangowcy się rzucają w oczy.
Zapisane

"Yeah, the world is still sleepin' while I keep on dreaming for me
And their words are just whispers and lies that I'll never believe."
Lilala
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 23



Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : Czerwca 11, 2009, 21:37:54 »

Tak, tak, byleby napływali na konwent również w ciągu dnia ;P Ponoć największa kolejka ma być 30 minut przed otwarciem, więc może celowo będę miała poślizg o jakąś godzinę, żeby największy tłum ominąć ;]
Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #37 : Czerwca 11, 2009, 21:50:44 »

No ja się zjawię godzinę przed Chichot lub się z jakąś grupą spotkam na mieście i się umówimy że razem ruszymy trochę później po jakimś piwie czy soczku Chichot
Zapisane

      
gloda
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 117


8125721
Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Czerwca 11, 2009, 21:56:20 »

Ponoć największa kolejka ma być 30 minut przed otwarciem, więc może celowo będę miała poślizg o jakąś godzinę, żeby największy tłum ominąć ;]
Chyba lepiej nie liczyć na mniejszÄ… kolejkÄ™ xD A co bÄ™dzie jak nas dopadnÄ… " duchy mokonu" Jêzyk
Zapisane

komarEX
Helperzy
Użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 77


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Czerwca 11, 2009, 22:37:10 »

Zrobimy Mokon Bustersów z antyduchomokonowymi miotaczami fal alfa XD
A tak na serio to "duchy mokonu" to jakaÅ› legenda przekazywana z dziada pradziada Jêzyk
Zapisane
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #40 : Czerwca 11, 2009, 22:42:54 »

Lilala, nie siej paniki U¶miech  Przeciez ma byc kilka kas , a nie jedna . I tylko rezerwacje .  WÅ‚asnie po to , żeby usprawnić . Jak bÄ™dziesz wczesniej , mozesz sobie zajÄ…c kolejkÄ™ , a co za tym idzie - zająć kawaÅ‚ek podÅ‚ogi na swoje bagaze .
Jest jeszcze jeden plus wejscia wczesniej - stoiska ! Kup coÅ› zanim wykupiÄ… to inni Chichot
Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #41 : Czerwca 12, 2009, 11:33:06 »

Ech jak za komuny kolejki itd Chichot a kartki to teraz lagitymacje
Zapisane

      
Sagara
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 17


3954420
Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : Czerwca 12, 2009, 23:23:29 »

Pamiętam kolejkę na Doji 2 lata temu, jak można było jeszcze wejściówki kupić na miejscu, bezcenne oczekiwanie i obstawianie "starczy dla mnie miejsca czy nie?" xD A teraz trzeba będzie tylko dotoczyć się te parę km do Huty a nawet jak kolejka będzie to i tak się wejdzie
Zapisane
itasH
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 13


4822319 itachi.kun
Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : Czerwca 12, 2009, 23:38:08 »

HA-HA pamiÄ™tam tego DOJI Sagara xD to byÅ‚ mój pierwszy konwent Chichot no miazga z tym kupowaniem wejÅ›ciówek U¶miech
Zapisane
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #44 : Czerwca 13, 2009, 01:36:50 »

Tez pamietam tę kolejkę . Miałem rezerwację , a potem cudem pojawiła się Had i powiedziała , ze "z rezerwacją to kolejka tu!"

Ale ścisk był potworny .... Ciezko było przejsc sie korytarzem.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6
Drukuj
Skocz do: