anime download, drama dorama download
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: REGULAMIN KONWENTU.  (Przeczytany 2637 razy)
Natan
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 128


MajnŁolg

734978
Zobacz profil
« : Kwiecień 06, 2009, 18:45:40 »

§1 Uczestnikiem konwentu jest każdy kto w wyznaczonych ramach czasowych zarejestrował się w systemie rezerwacji i dokonał wpłaty należności za wejściówkę.

§2 Czynności wymienione w §1 są jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przestrzeganie niniejszego regulaminu. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od jego przestrzegania, każdy uczestnik ma obowiązek zapoznać się z regulaminem przed konwentem lub w chwili wejścia na teren imprezy.

§3 Osoba przebywająca na terenie konwentu obowiązana jest nosić w widocznym miejscu identyfikator, oraz natychmiast poinformować organizatorów o jego zniszczeniu bądź zgubieniu.

§4 Osoba przebywająca na ternie konwentu zobowiązana jest do okazania aktualnego dokumentu potwierdzającego jej tożsamość, na wezwanie organizatorów lub osób upoważnionych przez organizatorów.

§5 Zabrania się wnoszenia na teren konwentu:
- alkoholu
- środków psychoaktywnych
- substancji niebezpiecznych lub szkodliwych dla życia i zdrowia
- wyrobów łatwopalnych i wybuchowych
- przedmiotów sprawiających zagrożenie dla zdrowia i życia ludzkiego, ze szczególnym uwzględnieniem broni oraz przedmiotów jej imitujących (Cosplayerzy, muszą składać tego typu rzeczy w depozyt u Organizatorów, sprzęt będzie wydany na czas Cosplayu)

§6 Na terenie konwentu zabrania się:
- picia alkoholu oraz zażywania narkotyków czy innych substancji psychoaktywnych oraz przebywania pod ich wpływem
- palenia papierosów na terenie budynku i poza miejscami do tego wyznaczonymi
- zachowywania się w sposób sprawiający zagrożenie dla zdrowia i życia innych oraz swojego pod groźbą wyrzucenia z terenu imprezy bez zwrotu żadnych kosztów

§7  Zabrania się podłączania sprzętu mogącego spowodować przeciążenie sieci energetycznej bez zgody organizatorów, lub poza miejscami do tego wyznaczonymi.

§8  Zabrania się sprzedaży, barteru oraz jakiejkolwiek formy reklamy bez wiedzy i zgody organizatorów.

§9 Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy zgubione lub pozostawione bez opieki.

§10 Koszty zniszczeń pokrywają sprawcy.

§11 Budynek konwentu jest zamknięty pomiędzy godziną 24 a 6 rano.

§12 Osoby niepełnoletnie chcące pozostać na noc zobowiązane są przedstawić pisemne pozwolenie rodziców lub prawnych opiekunów.

§13 Pracownicy ochrony mają prawo:
- wyrzucić osoby nie przestrzegające regulaminu
- wyrzucić osoby nie będące uczestnikami konwentu lub przebywające na nim bez wiedzy i zgody organizatorów
- przeszukać bagaż osób podejrzanych o wnoszenie przedmiotów wymienionych w §5
- rekwirować przedmioty wymienione w §5 i §7 na czas trwania konwentu

§14 Obowiązuje zakaz odsprzedaży zarezerwowanych wejściówek. W przypadku rezygnacji z udziału w konwencie prosimy o kontakt w celu zwrócenia należności za wejściówkę (pomniejszoną o koszt przelewu). Wejściówki zarezerwowane na inną osobę niż osoba wchodząca stają się nieważne. Rezygnacje po 3 Sierpnia będą możliwe ale potrącana będzie część ceny wejściówki.

§15 Odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za sale objęte rezerwacją, zwane też sleeping roomami,  ponoszą osoby zwane Zarządzającymi Grupą. Osoby te zaakceptowały regulamin rezerwacji tych sal w momencie zgłoszenia grupy.

§16 Osoby biorące udział w Cosplayu  obowiązuje dodatkowy regulamin, zaakceptowany przez te osoby podczas zgłaszania się w systemie „skuld”. Regulamin ten dostępny jest do wglądu w punkcie informacji konwentowej.

§17 Organizatorzy nie zapewniają ubezpieczenia osób przebywających na terenie konwentu, osoby te powinny być ubezpieczone we własnym zakresie.

§18 Osoby przebywające na terenie konwentu są zobowiązane do przestrzegania regulaminu, jak również zaleceń organizatorów i osób przez nich upoważnionych

§19 Nie przestrzeganie niniejszego regulaminu jest równoznaczne z dobrowolną rezygnacją z uczestnictwa w imprezie bez zwrotu jakichkolwiek kosztów.


Dziękujemy za przestrzeganie powyższego regulaminu.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2009, 15:03:17 wysłane przez Natan » Zapisane

Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: