anime download, drama dorama download
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7
Drukuj
Autor W±tek: System Rezerwacji na NATcon.  (Przeczytany 47298 razy)
Andy
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 2



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #75 : Lipca 15, 2009, 15:02:49 »

Dzięki za podpowiedź =)
Zapisane
Iwa-chan
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 38


8038879 hime1992@o2.pl aelita14
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #76 : Lipca 15, 2009, 17:39:16 »

Eghm... mam taki problem, bo nie ja się rejestrowałam tylko mój kolega bo nie miałam wtedy dostępu do kompa. I zaznaczył mi koszulke. Jednak ja nie chce tej koszulki a gdybym miała płacić to z nią >.<'
I pierwszy termin wpłaty miną, ja nie zapłaciłam bo mówiąc szczerze nie miałam jak i czym. Mogę jeszcze dokonać wpłaty prawda? ^^
Zapisane


Everybody Lies?
Kuroneko
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 177


treacherous backstaber ;)

3069754 kuroneko1
Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : Lipca 15, 2009, 19:29:10 »

Geez ^^" Mam taką małą prośbę, podchodźcie do wpłat poważnie... Już wkrótce będziemy usuwać konta nieopłaconych użytkowników z 1 tury - a później będzie płacz i ogólne "olaboga". Rozumiem że nie zawsze się uda z pieniędzmi ale my też mamy koszty...
Na stronie macie możliwość zalogowania siÄ™ do swojego konta (odnoÅ›nik "rezerwacje", potem "zaloguj"). Tam macie opcjÄ™ "popraw dane" - i po robocie U¶miech
Wysłałem PM
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2009, 19:47:00 wys³ane przez Kuroneko » Zapisane
Sakurazuka
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 8


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #78 : Lipca 29, 2009, 14:54:43 »

A jeśli zrobiłem czeski błąd w numerze rezerwacji co mam zrobić w takim wypadku? =.=
Zapisane
Kuroneko
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 177


treacherous backstaber ;)

3069754 kuroneko1
Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : Sierpnia 01, 2009, 17:37:11 »

Dać mi znać i po problemie Mrugniêcie . Swoja droga chcialem przeprosić za drobne opóźnienie z ksiÄ™gowaniem,  im bliżej konwentu tym wiÄ™cej roboty ^^"
Zapisane
lolikon
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 2


pastaaaaa!XD

8410548
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #80 : Sierpnia 01, 2009, 19:57:51 »

hejka,jestem tu nowa i sie nie znam,wogole pierwszy raz rezerwowalam....^^'''otoz mam pytanie:ja i moja przyjaciolka zamowilysmy i zaplacilysmy wejsciowki,ale na  linku ktory dostalam z mailem pisze ze nie jest zaplacona wejsciowka...z tego co ja tutaj sie dowiedzialam mam sie nie martwic???O__Oja juz nic nie rozumiemTT^TT
Zapisane
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #81 : Sierpnia 01, 2009, 20:04:02 »

Tak ,masz sie nie martwić , też tak miałem , ze przez jakies kilka dni po opłaceniu , status był "niezapłacona" .Zawsze możesz to jutro sprawdzić wchodzac w menu Rezerwacje i potem w Logowanie itd . Jak by Ci sie nie chciało pokazać okienko logowania , to musisz wylogowac się z forum i wtedy spróbować .
Jak zapÅ‚aciÅ‚aÅ› to siÄ™ nie martw U¶miech
Zapisane
koharu
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #82 : Sierpnia 03, 2009, 11:27:03 »

Otrzymałam dzisiaj smsa, że organizatorzy nie odnotowali wpłaty, a przelew był dokonany przedwczoraj. Czy problem może wynikać z tego, że tytuł przelewu różnił się od tego, jaki był podany? Niestety, przelewu dokonywał mój tata i nie udało mi się mu wytłumaczyć, że nie, nie trzeba podawać w tytule ksywki ani żadnych innych danych, tylko to, co zalecono.
Zapisane
Ifrexalis
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : Sierpnia 03, 2009, 15:24:14 »

Polecam po prostu w sytuacjach niepewności (jak i nadmiernej ostrożności) brać ze sobą dowód przelewu. Nikt nie zaneguje dokumentu, jeśli mieścił się w czasie.
Zapisane
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #84 : Sierpnia 03, 2009, 16:32:16 »

Czesc koharu ^____^
Przedwczoraj była sobota , jesli przelew był pocztą , to moze dojsc jutro lub w srode . Jesli bankiem to powinien dojsc dzisiaj . Nie sądzę , zeby problemem był tytuł - jesli zawierał jakies "konwent, koharu, rezerwacja , anime" to chyba orgowie sie skapną , ze to za dojicon Chichot
Ifrexalis dobrze radzi , jak nie zmieni sie status na "zapłacona" to wez dowód przelewu , albo wyciąg z banku (jesli przelew przez bank)
Zapisane
Jukoka
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 24


Pseudo-mangaka

727448
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #85 : Sierpnia 03, 2009, 18:11:14 »

Ja również dostałam dzisiaj tego sms-a, tylko że niestety, nie opłaciłam wejściówki, miałam zamiar zrobić to dzisiaj, ale musiałam zostać w domu i przełożyłam to na jutro. Nie wie ktoś, czy są jeszcze jakieś wejściówki, żebym w razie czego zarezerwowała ją od nowa? Wysłałam co prawda maila z prośbą o przedłużenie terminu wpłaty o jeden dzień, ale do tej pory nie dostałam odpowiedzi i się bardzo martwię, bo wszystko już pozałatwiałam ( nawet ten nieszczęsny śpiwór XD) a teraz to wszystko może mi przepaść...
Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #86 : Sierpnia 04, 2009, 00:23:51 »

Jak co przeciśniemy cię jakoś ^^ kobiet nigdy za wiel Chichot
Zapisane

      
Jukoka
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 24


Pseudo-mangaka

727448
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #87 : Sierpnia 04, 2009, 08:57:59 »

Dostałam dziś (wczoraj) maila, że albo wczoraj, albo wcale, a wpłaty są księgowane do środy. Tzn. że będę musiała machnąć nową rezerwację? Doradźcie, bo nie bardzo się w tym orientuję -_-
FenixXx, dziÄ™ki za pomoc, może siÄ™ przydać U¶miech
Zapisane
Xav
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #88 : Sierpnia 05, 2009, 20:16:57 »

Hm. Dowiedziałam się dziś od koleżanki że można było dokonywać wpłaty na konwent do wczoraj.
Nie wiedziałam o tym i zapłaciłam dzisiaj. Dalej wyświetla mi że moja wejściówka nie została opłacona. I nie wiem teraz czy w takim razie moja wejściówka została 'zaakceptowana' czy nie? DD:
Tak bardzo chciałam się tam wybrać. ;_;
Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #89 : Sierpnia 05, 2009, 20:39:10 »

To może jeszcze ktos w dzień konwentu wpłaci ? Ludzie dajcie spokój terminy były od 2 miesiecy co wy jacyś nienormalny by prze tyle czasu nie doszukać się 10 min czasu na to ?
Zapisane

      
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7
Drukuj
Skocz do: