anime download, drama dorama download
Strony: [1] 2 3 ... 7
Drukuj
Autor Wtek: System Rezerwacji na NATcon.  (Przeczytany 47297 razy)
Natan
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 128


MajnŁolg

734978
Zobacz profil
« : Kwietnia 06, 2009, 18:24:45 »

Witam Wszystkich,


Po długich dyskusjach postanowiliśmy wypróbować nowy system rezerwacji. Będzie on polegał na tym że raz w miesiącu udostępnimy pewną ilość wejściówek(o czym z wyprzedzeniem będziecie poinformowani), potem rezerwujący będą mięli 2 tygodnie na dokonanie wpłat(liczy się data wpłaty). W następnym miesiącu znów zostanie udostępniona pewna ilość wejściówek + te nie wykupione w poprzednim rzucie. Takich rzutów będzie co najmniej 3.

W tym temacie chcielibyśmy usłyszeć wszelkie wasze uwagi oraz ew. pomysły dotyczące takiego rozwiązania.
Zapisane

Aeris
Prowadzący
Nowy użytkownik
*
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 16


Irys / Mr. Sailor Moon

9075399
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Kwietnia 06, 2009, 20:24:30 »

z jednej strony unikamy tłoku i kupy roboty z wejsciówkami , no i bedzie dopływ kasy na bieżąco przed konwentem ale z drugiej strony wiekszosc ludzi decyduje sie na pojechanie w ostatniej chwili czy to ze wzgledow finansowych czy innych i moze w ostatnim rzucie nie starczyc dla wszystkich
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2009, 20:51:43 wysane przez May » Zapisane
koji
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 144


Koji Weregesu

4093245
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Kwietnia 06, 2009, 22:26:31 »

Aeris będzie zostawiona pewna część na powiedzmy 2tygodnie przed konwentem nie będzie duża ale właśnie dla takich osób które zdecydują się jechać w ostatniej chwili no i wiadomo że rezerwacje zawsze kończą się wcześniej więc osoby zainteresowane tak czy siak zrobią rezerwację szybciej
Zapisane
doji_mozg
Administrator
Zaawansowany użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 267


1414213 doji_mozg
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Kwietnia 06, 2009, 23:47:01 »

Jak ma nie starczyć dla wszystkich to kiedy nie zrobimy tych rezerwacji - i tak nie starczy. A wcześniejsze dają możliwości grupom zorganizowanym na zaplanowanie sobie wakacji (na przykład spotkania ludzi z jakiegoś mangowego forum).
Zapisane
klyszu
Nowy użytkownik
*
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 4


uke: ale ja nie jestem gejem! seme: ja też nie ^^


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Kwietnia 07, 2009, 10:53:21 »

Moim  zdaniem taki system przedpłat nie jest najlepszym rozwiązaniem.
Owszem jest oryginalny i jak na początku powiedziała Aeris unikamy tłoku i w ogóle...
ale większość ludzi jak już powiedział koji dużo osób decyduje się na to w ostatnim momencie a jeżeli rezerwacji ma nie starczyć to jednym słowem lipa  Zawstydzony
Zapisane

"Edziu zostaw pana bo ci zdechnie"
Natan
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 128


MajnŁolg

734978
Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Kwietnia 07, 2009, 11:12:05 »

klyszu zwróć uwagę na fakt że niewykupione wejściówki przechodzą na następny rzut, poza tym niezależnie od terminu i tak nie każdy dostanie wejściówkę, taki system faktycznie promuje tych którzy decydują się wcześniej, z drugiej strony jeśli takich osób będzie mało w kolejnych rzutach będzie więcej wejściówek.
Zapisane

koji
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 144


Koji Weregesu

4093245
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Kwietnia 07, 2009, 15:33:59 »

Owszem jest oryginalny i jak na początku powiedziała Aeris unikamy tłoku i w ogóle...
wtedy uczestniczy nie dobijają się na meila z pytaniem czy pieniądze doszły

ale większość ludzi jak już powiedział koji dużo osób decyduje się na to w ostatnim momencie
dlatego właśnie robimy kilka "etapów" by w przypadku braku gotówki nie martwić się czy nazbieram zanim skończy się limit miejsc

a jeżeli rezerwacji ma nie starczyć to jednym słowem lipa  Zawstydzony
od czasu gdy został wprowadzony limit miejsc na konwentach to zawsze są osoby które nie zdążą i nie ważne czy rezerwacje będą się kończyć na dzień czy na miesiąc przed konwentem bo np ktoś zapomniał zrobić rezerwacji, nie przesłał meila, pomylił numer konta... wszystko jest możliwe
Zapisane
Kiva
Pomocnik Organizatorów
Nowy użytkownik
*****
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 16


Chibi power ^^


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Kwietnia 08, 2009, 20:51:13 »

Owszem jest oryginalny i jak na początku powiedziała Aeris unikamy tłoku i w ogóle...
wtedy uczestniczy nie dobijają się na meila z pytaniem czy pieniądze doszły

ale większość ludzi jak już powiedział koji dużo osób decyduje się na to w ostatnim momencie
dlatego właśnie robimy kilka "etapów" by w przypadku braku gotówki nie martwić się czy nazbieram zanim skończy się limit miejsc

a jeżeli rezerwacji ma nie starczyć to jednym słowem lipa  Zawstydzony
od czasu gdy został wprowadzony limit miejsc na konwentach to zawsze są osoby które nie zdążą i nie ważne czy rezerwacje będą się kończyć na dzień czy na miesiąc przed konwentem bo np ktoś zapomniał zrobić rezerwacji, nie przesłał meila, pomylił numer konta... wszystko jest możliwe

Popieram, zresztą zawsze trzeba wypróbować coś nowego żeby się przekonać o skuteczności Mrugnicie
Zapisane
Aeris
Prowadzący
Nowy użytkownik
*
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 16


Irys / Mr. Sailor Moon

9075399
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Kwietnia 08, 2009, 21:14:01 »

powiedziała Aeris

Powiedział Aeris Jzyk
Zapisane
Kirhan
Nowy użytkownik
*
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 5


6211700
Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Kwietnia 09, 2009, 14:59:45 »

Może nie całkiem w temacie, ale ciut ciut... Jak to będzie ze sleepami na tym konwencie... Bo jeśli znowu ktoś wyskoczy z tekstem, ze były rezerwacje to lud rozszarpie orgów... Na Magni ludzie już padali z wściekłości. Jeśli mają być jakieś rezerwacje czegokolwiek to proszę pisać na stronie konwentu ogólnej, a broń Boże na anime.com.pl! Po to są strony konwentów, prawda? To tak przy okazji ^^""
Zapisane
Kisara
Organizator
Użytkownik
*****
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 84



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Kwietnia 09, 2009, 15:10:45 »

Temat o rezerwacji sleepów już jest ->  http://forum.natcon.pl/index.php?topic=49.0
...nie do końca może temat, ale już jest parę postów na temat twojego zapytania.
Zapisane

"Yeah, the world is still sleepin' while I keep on dreaming for me
And their words are just whispers and lies that I'll never believe."
koji
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 144


Koji Weregesu

4093245
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Kwietnia 09, 2009, 15:22:06 »

Może nie całkiem w temacie, ale ciut ciut... Jak to będzie ze sleepami na tym konwencie... Bo jeśli znowu ktoś wyskoczy z tekstem, ze były rezerwacje to lud rozszarpie orgów... Na Magni ludzie już padali z wściekłości. Jeśli mają być jakieś rezerwacje czegokolwiek to proszę pisać na stronie konwentu ogólnej, a broń Boże na anime.com.pl! Po to są strony konwentów, prawda? To tak przy okazji ^^""
Jest ta rozpatrywana, i jeśli przejdzie to pojawi się o tym informacja na stronie konwentu oraz na ACPie także. Póki co są to tylko plany ale możesz być pewny że informacja zostanie przekazana w należny sposób.
Zapisane
nekoxkitty
Nowy użytkownik
*
Wiadomoci: 6


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Kwietnia 09, 2009, 23:53:00 »

Ja mogę w każdej chwili wam wysłać te pieniądze, nawet teraz haha  Chichot.
Zapisane
annighty
Nowy użytkownik
*
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 17



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #13 : Kwietnia 10, 2009, 00:12:50 »

Co do systemu rezerwacji, to mnie on się wydaje całkiem niezły, bo rzeczywiście można uniknąć tłoku, a w dodatku to kilka rzutów daje "kilka szans" zakupienia wejściówki (np. jeśli ktoś nie mógł/zapomniał się/przegapił pierwszy termin to zawsze ma jeszcze drugi itp).

A jeśli chodzi o to, że wejściówek może zabraknąć, to chyba niezależnie od systemu rezerwacji może się tak wydarzyć.
Zapisane
Abarai
Aktywny użytkownik
***
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : Kwietnia 12, 2009, 12:37:59 »

Pomysł jak dla mnie ok. Byleby tylko było jasno powiedziane , kiedy będzie rzut , ile miejsc , itd Umiech

W ogóle to czy jest szansa , że np. pojawią sie rezerwacje jednodniowe ? Akurat ja nie jestem tym zainteresowany , ale myślę , że wiele osób , które nie chcą /nie moga spac w szkole , by się ucieszyło . Rozwiązało by to równiez problem , że ktoś chciałby pojechać na konwent a tu sa tylko rezerwacje 2dniowe , bez szans na dostanie wejsciówki na miejscu .

I co do kolejki przed wejsciem ... nie wiem jak reszcie , ale mi sie bardzo spodobał system wg liter nazwiska . Jeśli kon ma być tam gdzie ostatnio , to jest tam trochę ciasno , ale moze da sie przeniesć "kasy" na zewnątrz ?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2009, 15:00:00 wysane przez May » Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 7
Drukuj
Skocz do: