anime download, drama dorama download
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7
Drukuj
Autor Wtek: System Rezerwacji na NATcon.  (Przeczytany 47457 razy)
suboshi
Nowy użytkownik
*
Wiadomoci: 11


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : Maja 19, 2009, 02:29:38 »

[moim zdaniem za bardzo panikujesz ;]

Po prostu zależy mi żeby załapać się na wejściówki bo wszystko inne już załatwione  Duy umiech

Urlop dostałem (łatwo nie było bo na ten termin już było kilka osób rozpisanych, ale dali się przekonać), bilety na samolot kupione, więc motywacja żeby dostać wejściówkę spora.
W sumie najważniejsze żeby informacja o starcie rezerwacji była podana kilka dni wcześniej ( bo na ostatnie albo przedostatnie Doji po prostu wystartowała rejestracja o 22 i kto nie sprawdził wtedy strony albo nie miał "cynku" to na drugi dzień już było za późno.)



« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2009, 02:38:37 wysane przez suboshi » Zapisane
Kisara
Organizator
Użytkownik
*****
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 84



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #46 : Maja 19, 2009, 07:30:05 »

Jeśli były by dostępne wszystkie naraz to tak, ale jak będzie np 100 czy 200 to rozejdą się szybciej niż myślisz
Wybacz, ale wątpię, by organizowali konwent na 100 osób przy takich gabarytach szkoły.
Stawiam, że limit będzie około 800.
Jeśli ktoś się boi, że mogą rozejść się szybko niech od razu odłoży sobie pieniądze i przygotuje druczek na przelewy. Gdy wyskoczy informacja, wystarczy iść na Pocztę/Banku tego samego dnia po szkole/pracy zapłacić i po kłopocie. Lepiej odłożyć kasę teraz, niż czytać na acepie, że ktoś czekał do wypłaty i się nie doczekał bo nie miał przy sobie kasy.

+

Urlop dostałem (łatwo nie było bo na ten termin już było kilka osób rozpisanych, ale dali się przekonać), bilety na samolot kupione, więc motywacja żeby dostać wejściówkę spora.
W sumie najważniejsze żeby informacja o starcie rezerwacji była podana kilka dni wcześniej ( bo na ostatnie albo przedostatnie Doji po prostu wystartowała rejestracja o 22 i kto nie sprawdził wtedy strony albo nie miał "cynku" to na drugi dzień już było za późno.)
Może przesadzam, ale w twoim przypadku możesz się zwrócić, by dla ciebie jedną rezerwacje odłożyli. Skoro lecisz z tak daleka (innego kraju) można by cię wziąć pod uwagę.
Nie jestem jednak orgiem, nie mnie decydować.
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2009, 07:33:48 wysane przez Kisara » Zapisane

"Yeah, the world is still sleepin' while I keep on dreaming for me
And their words are just whispers and lies that I'll never believe."
doji_mozg
Administrator
Zaawansowany użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 267


1414213 doji_mozg
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #47 : Maja 19, 2009, 10:02:23 »

Informacja o rezerwacjach będzie wcześniej podana. Rezerwacje rozpoczną się wieczorem, ale nie w nocy. I to na pewno nie będzie 100 wejściówek.
jeszcze kilka dni cierpliwości Umiech
Zapisane
Skoczka
Nowy użytkownik
*
Wiadomoci: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : Czerwca 03, 2009, 21:51:48 »

witam.
chciałabym się zapytać ile many na to trzeba będzie odłożyć ( znaczy ile kasy/hajsu/ pieniędzy za konwent)
bo tak szukam i szukam i sie doszukać nie mogę.
Zapisane
doji_mozg
Administrator
Zaawansowany użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 267


1414213 doji_mozg
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #49 : Czerwca 03, 2009, 22:08:03 »

30 zł.
Zapisane
Skoczka
Nowy użytkownik
*
Wiadomoci: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : Czerwca 03, 2009, 22:16:31 »

proponuję zamieścić to na stronie w dziale "podstawowe informacje"( czy jak im tam było)
takie, uproszczenie dla luda.
Zapisane
Lilala
Nowy użytkownik
*
Wiadomoci: 23



Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : Czerwca 09, 2009, 16:05:57 »

Jak mniemam, można w tym topicu zadawać pytania o rezerwacji, więc uwaga Jzyk

Po pierwsze z imieniem i nazwiskiem: czy będzie trzeba mieć ze sobą jakąś legitymację by udowodnić, że jest się osobą z biletu? Bo osobiście, wolałabym nie, nie jestem w posiadaniu czegoś takiego Jzyk Ale żeby nie okazało się, że żeby wejść to wystarczy powiedzieć jedynie jak się człowiek nazywa, bo istnieje ryzyko, że ktoś tym nazwiskiem się posłuży ;P

O której godzinie konwent ogólnie się zaczyna? Bo mimo  interesującego pytania w formularzu, sama chciałabym wiedzieć kiedy można zwalać się do Krakowa...

Czy wszystkie osoby będą miały miejsce w sali w której odbędzie się cosplay? Zdarzyło mi się już wiele razy, że nie załapałam się do sali w której to się odbywało, przez co straciłam najlepszą zabawę na konwencie Jzyk Loża Szyderców brzmi ciekawie, ale i tak chcę wiedzieć, czy wszyscy będą mieli miejsce w owej sali gimnastycznej Jzyk Pewnie nikomu nie będzie przeszkadzał ścisk, ale jest coś takiego jak wzgląd na bezpieczeństwo przeciw pożarowe, albo jakiś inny szczegół uniemożliwiający obejrzenia cosplayu...

Co do Cafeconu: jeśli jest on dzień wcześniej, to oznacza, że noclegu w szkole nie ma, nee?
Zapisane
Natan
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 128


MajnŁolg

734978
Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : Czerwca 09, 2009, 16:43:45 »

Trzeba mieć dokument potwierdzający tożsamość i nie da się takiego nie posiadać, no chyba że się nie istnieje Mrugnicie
Konwent się zacznie prawdopodobnie o 9 lub 10 ale zostanie to jeszcze podane dokładnie w późniejszym terminie.
Czy wszyscy to nie wiem, trudno zagwarantować coś takiego bo nie wiadomo ile osób pójdzie na cosplay(sporo jest osób, w tym ja, które cosplayu po prostu nie lubią).
CafeCon będzie całonocny ergo, nocuje się na CafeConie, a jak to będzie wyglądać to już pytanie do organizatorów CafeConu.
Zapisane

itasH
Nowy użytkownik
*
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 13


4822319 itachi.kun
Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : Czerwca 09, 2009, 17:24:15 »

Można nie mieć Umiech bo przed 18 powinno ( ale nie musi ) się mieć legitymację, acz jej nie trzeba koniecznie wyrabiać Umiech bądź może być niepodbita Umiech Ja się chyba skuszę na ten CafeCon tak btw.
Zapisane
gloda
Aktywny użytkownik
***
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 117


8125721
Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : Czerwca 09, 2009, 17:34:16 »

Oftop:
Też bym, sobie poszedł na Cafecon ale jako helper będę miał pewnie sporo roboty od piątku do niedzieli xD
Oby nie kibel patrol...
Zapisane

Natan
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 128


MajnŁolg

734978
Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : Czerwca 09, 2009, 17:40:17 »

Można nie mieć Umiech bo przed 18 powinno ( ale nie musi ) się mieć legitymację, acz jej nie trzeba koniecznie wyrabiać Umiech

Nie trzeba ale legitka to 5 zł i 10 minut żeby była wyrobiona a daje zniżkę 50% w komunikacji miejskiej, na kolei itp. A to jednak się przydaje, poza tym brak dokumentu potwierdzającego tożsamość może się skończyć nawet nocą na komendzie jeśli jakiś nadgorliwiec postanowi daną osobę spisać.
Zapisane

itasH
Nowy użytkownik
*
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 13


4822319 itachi.kun
Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : Czerwca 09, 2009, 18:01:21 »

To zależy, w szkole Ci za free zrobią - daje się przecie zdjęcie Umiech wiem, że zniżki PKS etc to bodajze 30% - przynajmniej w moim wypadku. No niestety jednak lepiej ją przy sobie mieć, dlategoż noszę ją w portfelu Chichot
Także, strzeżcie się! i wyrabiajcie legitymacje ^^
Zapisane
gloda
Aktywny użytkownik
***
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 117


8125721
Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : Czerwca 09, 2009, 18:07:51 »

Pierwsza legitka za darmo jak zgubisz to u mnie w szkole za 4zł wyrobisz duplikat.
Co do zniżek to zależy od przewoźnika. PKS w moim mieście daje zniżki 47% ale tylko na miesięczne, a w Warszawie nawet na "jednorazowe" bilety mam 50 % zniżki Umiech
Zapisane

Lilala
Nowy użytkownik
*
Wiadomoci: 23



Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : Czerwca 09, 2009, 20:54:48 »

Heh, no dobra, ale jak się mieszka za granicą i ma się "obcą" legitymację, to wystarczy? ;P Codzi mi o to, że wystarczyć wystarczy, ale pewnie i tak nie będziecie w stanie ocenić czy prawdziwa, czy nie xD Bo z paszportem po Krakowie bym się raczej nie szlajała ;>
Zapisane
Abarai
Aktywny użytkownik
***
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #59 : Czerwca 09, 2009, 22:09:25 »

Kręcisz , kręcisz Jzyk
Musisz mieć dowód tozsamosci z numerem i zdjeciem . A jak narozrabiasz to już policja będzie sprawdzać , czy papier jest prawdziwy czy nie Jzyk
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7
Drukuj
Skocz do: