anime download, drama dorama download
Strony: [1] 2
Drukuj
Autor W▒tek: No i po konwencie  (Przeczytany 35923 razy)
Kuroneko
Organizator
Aktywny u┼╝ytkownik
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
WiadomoÂci: 177

treacherous backstaber ;)

3069754 kuroneko1
« : Sierpnia 11, 2009, 17:36:00 »

Wszystko kiedy┼Ť si─Ö ko┼äczy... A mo┼╝e nie? Prosi┼ébym o wypowiadanie si─Ö co wam si─Ö podoba┼éo a co nie. Orgowie nie mog─ů by─ç wsz─Ödzie, za┼Ť wasza opinia mo┼╝e sprawi─ç ┼╝e przysz┼ée konwenty - nawet je┼Ťli nie nasze - b─Öd─ů lepsze, pozwol─ů usun─ů─ç b┼é─Ödy oraz ulepszy─ç to co by┼éo dobre.
komarEX
Helperzy
U┼╝ytkownik
WiadomoÂci: 77

« Odpowiedz #1 : Sierpnia 11, 2009, 18:12:37 »

Akredytacja powinna by─ç offline na jakim┼Ť postawionym serwie, gdybym wcze┼Ťniej wiedzia┼é, jak dok┼éadnie dzia┼éa akredytacja to bym takowego serwa postawi┼é i nie by┼éo by problem├│w z kablem na X metr├│w.
Takes
Nowy u┼╝ytkownik
*
P│eŠ: Kobieta
WiadomoÂci: 10

7301400
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Sierpnia 11, 2009, 18:57:47 »

Można było sale w których później nic się nie działo na sleepy przekształcić bo było bardzo mało miejsca, ale rozumiem że to przez te szybkie zmiany szkół wyszło tak a nie inaczej.
tsukiya
Nowy u┼╝ytkownik
*
WiadomoÂci: 7

4046755 nikoi_lapin
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Sierpnia 11, 2009, 19:03:36 »

I ja proponuj─Ö od razu zmieni─ç organizacj─Ö informatora, bo by┼é tylko cz─Ö┼Ťciowo chronologiczny, przez co par─Ö razy si─Ö myli┼éem i przegapi┼éem jak─ů┼Ť tam atrakcj─Ö na kt├│r─ů chcia┼éem i┼Ť─ç Smutny I cieszy┼ébym si─Ö gdyby na ┼Ťcianach by┼éy jakie┼Ť kierunkowskazy, bo niezbyt si─Ö ┼éapa┼éem z t─ů mapk─ů, chocia┼╝ i ona by┼éa bardzo przydatna ^^ Nie konieczne, ale przydatne :3
Abarai
Aktywny u┼╝ytkownik
WiadomoÂci: 140

2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : Sierpnia 11, 2009, 19:48:48 »

Wielka mapa i wykaz atrakcji to by┼é strza┼é w dziesi─ůtk─Ö . Nam g┼é├│wnie pom├│g┼é , bo schody do naszego obozu by┼éy "Przy mapce" . Ale r├│wniez spe┼éania┼éo swoj─ů parwdziw─ů funkcj─Ö jako mapka i spis atrakcji . Przydatne , bo np. ja cz─Östo zapominam brac ze sob─ů informator.
Japguy
Aktywny u┼╝ytkownik
WiadomoÂci: 110

∩( ・ω・)∩

1378837
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #5 : Sierpnia 12, 2009, 13:34:14 »

Ja ju┼╝ si─Ö w innym temacie na Free Talk wypowiada┼éem, wi─Öc nie b─Öd─Ö dublowa┼é b mi bana dadz─ů xD

"Men can't win against a women in argument.
Men are all handicaped, coz we have a need to make sense" - Chris Rock
szopa
Nowy u┼╝ytkownik
*
WiadomoÂci: 6

« Odpowiedz #6 : Sierpnia 12, 2009, 18:45:36 »

przyczepi─Ö si─Ö tylko do sleep├│w, dla mnie to by┼éa pora┼╝ka, spa┼éem na korytarzu przed kiblem razem z X ilo┼Ťci─ů os├│b.
Reszta była spoko, no i kiełbaski za 3 zł, miodzio.
Sagara
Nowy u┼╝ytkownik
*
WiadomoÂci: 17

3954420
« Odpowiedz #7 : Sierpnia 12, 2009, 20:50:42 »

No z tymi sleepami faktycznie ┼Ťrednio wysz┼éo, jak si─Ö z ch┼éopakami z ZPG roz┼éo┼╝yli┼Ťmy by┼éo jeszcze pusto, potem wyszli┼Ťmy, za 5 min wracamy i zonk! pod┼éogi nie wida─ç
tsukiya
Nowy u┼╝ytkownik
*
WiadomoÂci: 7

4046755 nikoi_lapin
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Sierpnia 12, 2009, 21:02:31 »

Ej, a na jakiej zasadzie dzia┼éaj─ů sleeproomy? Tzn. jak je za┼éatwia─ç, ile kosztuj─ů itp., bo to by┼é m├│j pierwszy konwent, no ale nie ostatni a sporo znajomych chyba teraz ze mn─ů na nast─Öpny by jecha┼éo... M├│g┼éby mi kto┼Ť wyt┼éumaczy─ç, na priv, albo lepiej na gg, jbc w moim profilu jest :3
Abarai
Aktywny u┼╝ytkownik

2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : Sierpnia 12, 2009, 21:28:08 »

Sleeproomy sa za darmo .
Na tym konwencie były mozliwe rezerwacje , dla grup min 20 osób , które sie zgłosiły , zostało rozdzielonych 8 sleepów ( jest temat Rezerwacje sleeproomów - poszukaj ) .
Poza tym s─ů wolne sleepy , kt├│re w tym momencie sa dostepne dla wszystkich , jak r├│wniez korytarze i czasem sale gimnastyczne jesli n. dana szko┼éa ma 2 .
Mozesz równiesz spać sobie w sali projekcyjnej czy innej , jesli nie przeszkadza Ci hałas , i Ty nie przeszkadzasz innym .
Ruki
Nowy u┼╝ytkownik
*
WiadomoÂci: 2

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Sierpnia 12, 2009, 23:37:17 »

Szkoda tylko, ┼╝e w zarezerwowanym sleepie "spa┼é"(a raczej wrzuci┼é rzeczy) ka┼╝dy kto si─Ö zmie┼Ťci┼é. ^^' Nie ma to jak nocny slalom mi─Ödzy ┼Ťpiworami.
Abarai
Aktywny u┼╝ytkownik

2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : Sierpnia 13, 2009, 00:19:58 »

No to akurat jest nie fair . Rozumiem , ze jak  jest miejsce w zarezerwowanym sleepie (a grupa jest juz ca┼éa ) to wtedy mozna sie zapytac Dowodz─ůcego grup─ů , ale nie tak na chama.
borek
Nowy u┼╝ytkownik
*
WiadomoÂci: 4

« Odpowiedz #12 : Sierpnia 14, 2009, 21:07:21 »

Ja si─Ö pyta┼éem i mnie wpu┼Ťcili:) Dzi─Öki!

Swoj─ů drog─ů, te rezerwowane sleepy by┼éy imponuj─ůco czyste.
Abarai
Aktywny u┼╝ytkownik

2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : Sierpnia 14, 2009, 21:33:38 »

Dlatego było czysto , ze było wiadomo kto tam jest . Większosc ludzi tak ma , ze jak czuje sie anonimowa , to nie czuje presji i może robić bajzel .
St─ůd np. na Grunwaldzie kazda choragiew ma kilka "w┼éasnych" kibelk├│w i klucze . I jest czysciutko , bo wiadomo wtedy kogo ochrzani─ç .
To samo ze sleepami . Wiadomo , kto tam spa┼é , grupa stara sie w tym momencie zostawi─ç po sobie jako taki porz─ůdek .
Nasz ob├│z sia┼é chaos tam gdzie spali┼Ťmy -przepraszamy- ale ba┼éagan przychodzi zanim pojawi sie gotei . Staramy sie sprz─ůta─ç na bie┼╝─ůco .

Wog├│le to chcia┼éem pochwali─ç Org├│w za pomys┼é wywieszek pt "Punkt medyczny-na prawo od maina " czy jakos tak . I za dane zarz─ůdc├│w grupy ( ksywa+telefon) na kartce sleepa . Nie wiem czy wszystkie sleepy tak mia┼éy , ale to baaardzo dobre rozwiazanie .
Geradiel
Pomocnik Organizator├│w
Aktywny u┼╝ytkownik
WiadomoÂci: 130

nobody expects Spanish Inquisition

1293004
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Sierpnia 15, 2009, 12:55:42 »

Nie tylko m├│j sleep tak mia┼é bo ja ju┼╝ tam od pi─ůtku by┼éem zamelinowany i mia┼éem do niego klucz Chichot i jak nie by┼éo nikogo i gdzie┼Ť wychodzi┼éem to sleep by┼é zamkni─Öty, dlatego da┼éem nick i nr telefonu. Ale fakt faktem, ┼╝e si─Ö to na konie przyda┼éo bo kilka telefon├│w od ludzi ze sleepa mia┼éem w momencie jak by┼é jaki┼Ť problem... A co to chaosu u Gotei... Ty┼Ť widzio┼é chaos ;p;p wszyscy niby narzekaj─ů, ┼╝e namioty i w og├│le a mnie to nie przeszkadza┼éo i ciesz si─Ö, ┼╝e w sleepie mia┼éem osoby znajome i na korytarzu te┼╝ roz┼éo┼╝y┼éa si─Ö ekipa, z kt├│rej kogo┼Ť kojarzy┼éem... Mam nadzieje, ┼╝e jeszcze na niejednym konie dane nam b─Ödzie "mieszka─ç" niedaleko siebie Chichot

Baranek de aru no-wa ii ne.
 ranek-ni okite,
 polanka-e hashitte,
 kou utattari suru:
 be be be, kopytka-wa boku-wo hakonde iru
 be be be, kopytka-wa boku-wo hakonde iru
Strony: [1] 2
Drukuj
Skocz do: