anime download, drama dorama download
Strony: [1] 2
Drukuj
Autor W±tek: No i po konwencie  (Przeczytany 36392 razy)
Kuroneko
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 177


treacherous backstaber ;)

3069754 kuroneko1
Zobacz profil
« : Sierpnia 11, 2009, 17:36:00 »

Wszystko kiedyś się kończy... A może nie? Prosiłbym o wypowiadanie się co wam się podobało a co nie. Orgowie nie mogą być wszędzie, zaś wasza opinia może sprawić że przyszłe konwenty - nawet jeśli nie nasze - będą lepsze, pozwolą usunąć błędy oraz ulepszyć to co było dobre.
Zapisane
komarEX
Helperzy
Użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 77


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Sierpnia 11, 2009, 18:12:37 »

Akredytacja powinna być offline na jakimś postawionym serwie, gdybym wcześniej wiedział, jak dokładnie działa akredytacja to bym takowego serwa postawił i nie było by problemów z kablem na X metrów.
Zapisane
Takes
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 10


7301400
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Sierpnia 11, 2009, 18:57:47 »

Można było sale w których później nic się nie działo na sleepy przekształcić bo było bardzo mało miejsca, ale rozumiem że to przez te szybkie zmiany szkół wyszło tak a nie inaczej.
Zapisane
tsukiya
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 7

4046755 nikoi_lapin
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Sierpnia 11, 2009, 19:03:36 »

I ja proponuję od razu zmienić organizację informatora, bo był tylko częściowo chronologiczny, przez co parę razy się myliłem i przegapiłem jakąś tam atrakcję na którą chciałem iść Smutny I cieszyłbym się gdyby na ścianach były jakieś kierunkowskazy, bo niezbyt się łapałem z tą mapką, chociaż i ona była bardzo przydatna ^^ Nie konieczne, ale przydatne :3
Zapisane
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : Sierpnia 11, 2009, 19:48:48 »

Wielka mapa i wykaz atrakcji to był strzał w dziesiątkę . Nam głównie pomógł , bo schody do naszego obozu były "Przy mapce" . Ale równiez spełaniało swoją parwdziwą funkcję jako mapka i spis atrakcji . Przydatne , bo np. ja często zapominam brac ze sobą informator.
Zapisane
Japguy
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 110


∩( ・ω・)∩

1378837
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #5 : Sierpnia 12, 2009, 13:34:14 »

Ja już się w innym temacie na Free Talk wypowiadałem, więc nie będę dublował b mi bana dadzą xD
Zapisane



"Men can't win against a women in argument.
Men are all handicaped, coz we have a need to make sense" - Chris Rock
szopa
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Sierpnia 12, 2009, 18:45:36 »

przyczepię się tylko do sleepów, dla mnie to była porażka, spałem na korytarzu przed kiblem razem z X ilością osób.
Reszta była spoko, no i kiełbaski za 3 zł, miodzio.
Zapisane
Sagara
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 17


3954420
Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Sierpnia 12, 2009, 20:50:42 »

No z tymi sleepami faktycznie średnio wyszło, jak się z chłopakami z ZPG rozłożyliśmy było jeszcze pusto, potem wyszliśmy, za 5 min wracamy i zonk! podłogi nie widać
Zapisane
tsukiya
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 7

4046755 nikoi_lapin
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Sierpnia 12, 2009, 21:02:31 »

Ej, a na jakiej zasadzie działają sleeproomy? Tzn. jak je załatwiać, ile kosztują itp., bo to był mój pierwszy konwent, no ale nie ostatni a sporo znajomych chyba teraz ze mną na następny by jechało... Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, na priv, albo lepiej na gg, jbc w moim profilu jest :3
Zapisane
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : Sierpnia 12, 2009, 21:28:08 »

Sleeproomy sa za darmo .
Na tym konwencie były mozliwe rezerwacje , dla grup min 20 osób , które sie zgłosiły , zostało rozdzielonych 8 sleepów ( jest temat Rezerwacje sleeproomów - poszukaj ) .
Poza tym są wolne sleepy , które w tym momencie sa dostepne dla wszystkich , jak równiez korytarze i czasem sale gimnastyczne jesli n. dana szkoła ma 2 .
Mozesz równiesz spać sobie w sali projekcyjnej czy innej , jesli nie przeszkadza Ci hałas , i Ty nie przeszkadzasz innym .
Zapisane
Ruki
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Sierpnia 12, 2009, 23:37:17 »

Szkoda tylko, że w zarezerwowanym sleepie "spał"(a raczej wrzucił rzeczy) każdy kto się zmieścił. ^^' Nie ma to jak nocny slalom między śpiworami.
Zapisane
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : Sierpnia 13, 2009, 00:19:58 »

No to akurat jest nie fair . Rozumiem , ze jak  jest miejsce w zarezerwowanym sleepie (a grupa jest juz caÅ‚a ) to wtedy mozna sie zapytac DowodzÄ…cego grupÄ… , ale nie tak na chama.
Zapisane
borek
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Sierpnia 14, 2009, 21:07:21 »

Ja się pytałem i mnie wpuścili:) Dzięki!

Swoją drogą, te rezerwowane sleepy były imponująco czyste.
Zapisane
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : Sierpnia 14, 2009, 21:33:38 »

Dlatego było czysto , ze było wiadomo kto tam jest . Większosc ludzi tak ma , ze jak czuje sie anonimowa , to nie czuje presji i może robić bajzel .
Stąd np. na Grunwaldzie kazda choragiew ma kilka "własnych" kibelków i klucze . I jest czysciutko , bo wiadomo wtedy kogo ochrzanić .
To samo ze sleepami . Wiadomo , kto tam spał , grupa stara sie w tym momencie zostawić po sobie jako taki porządek .
Nasz obóz siał chaos tam gdzie spaliśmy -przepraszamy- ale bałagan przychodzi zanim pojawi sie gotei . Staramy sie sprzątać na bieżąco .

Wogóle to chciałem pochwalić Orgów za pomysł wywieszek pt "Punkt medyczny-na prawo od maina " czy jakos tak . I za dane zarządców grupy ( ksywa+telefon) na kartce sleepa . Nie wiem czy wszystkie sleepy tak miały , ale to baaardzo dobre rozwiazanie .
Zapisane
Geradiel
Pomocnik Organizatorów
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 130


nobody expects Spanish Inquisition

1293004
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Sierpnia 15, 2009, 12:55:42 »

Nie tylko mój sleep tak miał bo ja już tam od piątku byłem zamelinowany i miałem do niego klucz Chichot i jak nie było nikogo i gdzieś wychodziłem to sleep był zamknięty, dlatego dałem nick i nr telefonu. Ale fakt faktem, że się to na konie przydało bo kilka telefonów od ludzi ze sleepa miałem w momencie jak był jakiś problem... A co to chaosu u Gotei... Tyś widzioł chaos ;p;p wszyscy niby narzekają, że namioty i w ogóle a mnie to nie przeszkadzało i ciesz się, że w sleepie miałem osoby znajome i na korytarzu też rozłożyła się ekipa, z której kogoś kojarzyłem... Mam nadzieje, że jeszcze na niejednym konie dane nam będzie "mieszkać" niedaleko siebie Chichot
Zapisane

Baranek de aru no-wa ii ne.
 ranek-ni okite,
 polanka-e hashitte,
 kou utattari suru:
 be be be, kopytka-wa boku-wo hakonde iru
 be be be, kopytka-wa boku-wo hakonde iru
Strony: [1] 2
Drukuj
Skocz do: