anime download, drama dorama download
Strony: 1 2 [3] 4 5 6
Drukuj
Autor W±tek: Po Konwencie  (Przeczytany 45291 razy)
TheMan
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 4

554553
Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Sierpnia 10, 2009, 21:02:23 »

MogliÅ›cie ten namiot rozbić sobie na polance, która podlegaÅ‚a pod teren szkoÅ‚y i byÅ‚a ogrodzona U¶miech. (Tam gdzie Der rozstawiÅ‚ teleskop i prezentowaÅ‚ nam obiekty.)
Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #31 : Sierpnia 10, 2009, 22:18:27 »

No to pora bym ja się wypowiedział Chichot

@Delta
Była dobra atmosfera bo zabawiałem gości jak cie nie było Chichot w kalambury sie bawiliśmy i obmawialiśmy ci tyłek Chichot

No a ja się super bawiłem na wielu atrakcjach, do jedynej jakie miałem watpliwości to ta na która najbardziel liczyłem czyli wybory Bisha bo zamieniło się to w granie pod publike Yaoistek, ale zakładam że reszta się super bawiła, może konkurs by się inaczej potoczył gdyby było nagłośnienie i saxi pani prowadząca mogła zawładnąć i ogarnąć tłumy.

Atrkacje się przedłużały to nie zdążyłem na wszytkie, ominoł mnie poker <cry> ale za to podczas masowania poznałem 2 super dziewczyny Chichot No a z jedną z nich to czas do końca konwentu nawet spedziłem Chichot o dziwo nie uciekła Chichot

Na masaże next time zrobię listę Chichot kto chce będzie się na gg zgłaszał Chichot

Hugnełem sobie May tak jak chciałem i nie dostałem kopa w pewna część ciała !! z czego się cieszę prawdę mówiąc, ale muszę przyznać że całkowicie inaczej sobie ją wyobrażałem po paru rozmowach Chichot i zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony Chichot brak czasu spowodował że nie miałem jak jej upolować i porozmawiać Chichot

Jak sie fajnie zÅ‚ożyÅ‚o byÅ‚em Helpem Incognito Chichot co mi sie podobaÅ‚o bo jak natan rzekÅ‚ " Fenix chciaÅ‚eÅ› byc helpen to idź po krzesÅ‚a" to lataÅ‚em, potem na projekcji itd. A co lepsze na sprzÄ…taniu szkoÅ‚y to część co zrobiÅ‚a sobie 2godzinna przerwÄ™ na papieroska mnie lekko zirytowaÅ‚a bo ja lataÅ‚em i ukÅ‚adaÅ‚em z dziewczynami głównie a faceci sobie siedzieli, a ja biedne maÅ‚e stworzonko zadupczaÅ‚o z góry na dół ze stoÅ‚ami i krzesÅ‚ami by kobiety tego nie nosiÅ‚y, nie mówiÄ™ że wszyscy, ale ja zapiepszaÅ‚em jak bury osioÅ‚ nie bÄ™dÄ…c helpem a oni nic, idac w jednÄ… stronÄ™ ze Å›mieciami mogli zabrac krzesÅ‚a do sali do której wracali bo staÅ‚o ich peÅ‚no na korytarzu... wiÄ™c n/c. Next time pewnie też bÄ™dÄ™ pomagaÅ‚ nie bÄ™dÄ…c helepm Chichot bo natan ssie, nawet mi lama reki nie podaÅ‚a jak wychodziÅ‚em i chciaÅ‚ mnie ze zebrania helpów wywalić XD wiÄ™c możecie na mnie liczyć Jêzyk

Mój panelik tez się udał Chichot jak by nie było dzięki necikowi tej niewiasty z org roomu Chichot i były dyskusje a nie panel co mnie ucieszyło bo powspominaliśmy i dowiedzieliśmy się wielu rzeczy ciekawych Chichot

Atmosfera na konwencie byÅ‚a naprawdÄ™ dobra i ciekawa Chichot rozdawaÅ‚em hugsy na lewo i prawo i nawet buziaki dostawaÅ‚em Chichot Acha mam czyjÄ…Å› podwiÄ…zkÄ™ czarnÄ… koronkowÄ… Jêzyk Wie ktoÅ› czyja to :>

Zagineły mi plakaty w org roomie Chichot

Mam zdjęcia ludzi śpiacych robiących glonojady ^^

Ogólnie musze powiedzieć że bawiłem się super, i że to najlepszy polski konwent na jakim byłem, fakt były tylko 4 w pl Chichot ale i tak super Chichot

Pewnie się jeszcze tu wypowiem jak tylko mi więcej przyjdzie rzeczy do głowy Chichot Bo jak na dzień dzisiejszy zajmuję się Toru i pasjonująca rozmową z nią ^^ i

Zapisane

      
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #32 : Sierpnia 10, 2009, 22:30:49 »

MogliÅ›cie ten namiot rozbić sobie na polance, która podlegaÅ‚a pod teren szkoÅ‚y i byÅ‚a ogrodzona U¶miech. (Tam gdzie Der rozstawiÅ‚ teleskop i prezentowaÅ‚ nam obiekty.)

Nie bardzo moglismy , bo namiotów było co najmniej 4 (ktoś doliczył sie 9 , ale chyba az tylu nie było O_O ), poza tym te namioty nie nadają sie do spania na zewnątrz . To są tzw. "sheltery" . Dodam do tego , ze na nocleg na zewnątrz nalezy sie inaczej przygotować , nawet w lato ( grubsza karimata , dodatkowy koc itd ) , no i omijają nas atrakcje konwentowe . Nie jestem już takim hardkorem , żeby spać w spartanskich warunkach na dworze , nie te lata Chichot
Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #33 : Sierpnia 10, 2009, 22:33:05 »

Właśnie poznałem Renjego ^^ Wymiata Chichot gdybym był gejem to bym go przytulił aż Chichot Ale jestem hetero więc nawet free hugsa mu nie dałem Chichot
Zapisane

      
Ranmaru
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 4


2017580
Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : Sierpnia 10, 2009, 22:34:39 »

MogliÅ›cie ten namiot rozbić sobie na polance, która podlegaÅ‚a pod teren szkoÅ‚y i byÅ‚a ogrodzona U¶miech. (Tam gdzie Der rozstawiÅ‚ teleskop i prezentowaÅ‚ nam obiekty.)

Może i tak. Nie wiem jak inni, ale mój namiot na nocowanie pod chmurką w innych warunkach jak Grecja nadaje się mocno średnio, a w kwestii zajmowania miejsca to jestem w stanie założyć się, że taki wolny kawałek korytarza, który by został po naszych namiotach gdybyśmy się nawet przenieśli, długo by wolnym nie został. Natychmiast pojawiłyby się tam karimaty i śpiwory ludzi, którzy nie zmieścili się do sleepów, a razem z nim całkiem normalny chaos w postaci bagażu i różnych różności. Nasz chaos przynajmniej siedział w środku i nie starał się opanować całego korytarza.
StÄ…d podejrzewam, że przejÅ›cie jak utrudnione byÅ‚o tak utrudnione by pozostaÅ‚o.  PamiÄ™tam problemy w przejÅ›ciem z ostatniego Pierniconu.
Nie mieliśmy w zamiarze nikomu życia utrudniać, ale też dziewiętnaście osób - w tym kilkoro nie do końca zdrowych - trzeba było gdzieś pomieścić. Przykro mi, że tak wyszło, ale nie bardzo mam inny pomysł jak mogliśmy się zorganizować inaczej.
Zapisane

"It's thousand years too early for you to be worthy enough to die by my bankai."
PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 174


1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #35 : Sierpnia 10, 2009, 22:38:10 »

@FenixXx
Nie Delta !! Delte !! To siÄ™ nie odmienia.  Ty mi obrabiaÅ‚eÅ› dupÄ™ a ja przerobiÅ‚em twój panel o l2 na 50% wow 50% lineage XD
Zapisane
filios
Użytkownik
**
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 60


Code: Ecchi

6158587
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #36 : Sierpnia 10, 2009, 22:40:12 »

Poker byl ciekawy potem, jak w szesciu nad ranem gralismy Jêzyk w pierwszej rundzie all in, a potem wal xd Pomnik dla sklepiku, ktory dzialal dluuuugo U¶miech btw. komu nad ranem dalem herbatniczki? :>
Zapisane

http://myanimelist.net/animelist/filios

Jeśli oglądając anime, nie widzisz różnicy między subtitles a napisami to błądzisz.
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #37 : Sierpnia 10, 2009, 22:50:30 »

Miiii Chichot i Toru z która chodziłem Chichot
Zapisane

      
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #38 : Sierpnia 10, 2009, 22:55:22 »

Właśnie poznałem Renjego ^^ Wymiata Chichot gdybym był gejem to bym go przytulił aż Chichot Ale jestem hetero więc nawet free hugsa mu nie dałem Chichot

LOL , ładne kwiatki Chichot Fakt, że nawet pogadac nie zdazylismy , bo miałem sprawy na górze w sleepie .
A co do free hugsów ....No nie wiem nie wiem ,  Gotei mi powiedzialo żeÅ› sie o mnie dopytywaÅ‚ ..Chichot Ale wiesz , tak na dzieÅ„ dobry komplement  " MyslaÅ‚em , ze jesteÅ› wyzszy ! " , kiedy ja sobie paradujÄ™ w geta i Å›wiat oglÄ…dam z wysokosci .... Chichot Mam nadziejÄ™ , ze na dziewczyny masz lepsze komplementy ;p
Zapisane
Szpon
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 5

1813516
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #39 : Sierpnia 10, 2009, 23:00:44 »

Buu ja nie dostałem żadnego :<
Gdzie rozdawali i kiedy xD?
Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #40 : Sierpnia 10, 2009, 23:19:55 »

Hugsy to ze mną krązyli ludzie, a kissy to dziewczyny z tabliczką latały Chichot
Zapisane

      
tsukiya
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 7

4046755 nikoi_lapin
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #41 : Sierpnia 10, 2009, 23:22:13 »

Trzeba było po prostu się rozejrzeć dobrze ;P Kilka razy spotykałem takowe osoby ^^
Zapisane
Pchlaxxx
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 22


6867976
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #42 : Sierpnia 11, 2009, 00:31:41 »

Mam zdjęcia ludzi śpiacych robiących glonojady ^^
Mam szczerÄ… nadziejÄ™, że nie moje  xD

Tak, a propos ludzi z koszulkami Free Hugs... widziałam jednego chętnego na przytulanie, ale właściciel koszulki po szybkim spojrzeniu rzucił "Tylko dziewczyny" xD Biedny chętny poszedł w nieznane ze spuszczoną głową...
Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #43 : Sierpnia 11, 2009, 00:43:50 »

Oj tak to byÅ‚em ja Chichot Ten z koszulka Chichot i rzeczywiÅ›cie ja dawaÅ‚em kobieta a moja urocza towarzyszka mÄ™skiej części chÄ™tnej  na huga Jêzyk Å»adnaj kobiecie nie odmówiÅ‚em !!
Zapisane

      
Yoiko
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #44 : Sierpnia 11, 2009, 02:24:25 »

Ja konwent oceniam bardzo pozytywnie, chodź jest parę rzeczy do których można się przyczepic, ale po to było spotkanie na Main Romie.
Dobrze oddana była tematyka konwentu (świetnym pomysłam były stoiska z jedzeniem). No i oczywiście świetne panele i konkursy. "Who's line" był zajebisty w obu wydaniach!

Za rok chętnie sznowu przyjadę, chodź mam nadzieję, że na następnej części Natconu organizatorzy poprawią to i owo.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6
Drukuj
Skocz do: