anime download, drama dorama download
Strony: [1] 2 3 ... 6
Drukuj
Autor W±tek: Po Konwencie  (Przeczytany 45284 razy)
PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 174


1566176
Zobacz profil Email
« : Sierpnia 09, 2009, 20:42:57 »

WiÄ™c konwent zakoÅ„czony sukcesem. Nikt jeszcze nie umarÅ‚. Åšrodek przeczyszczajÄ…cy w Ryżu nie zadziaÅ‚aÅ‚.  Festiwal boski. WiÄ™c jak tam wasze wrażenia po Konwencie. Ja już zdanie mam
Idealna dziewczyna konwentowa powinna być:
Ciemna jak BalCon
Mokra jak KoneCon
Ciasna jak EcchiCon
SÅ‚odka jak NATcon
i powinna ssać jak Mokon :>
Zapisane
tsukiya
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 7

4046755 nikoi_lapin
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Sierpnia 09, 2009, 21:10:48 »

Yay, mój pierwszy konwent <33 Jestem szczerze zadowolony z tego weekendu, patrzÄ…c na spis atrakcji pomyÅ›laÅ‚em najpierw, że raczej nic dla siebie nie znajdÄ™, ale z drugiej strony z moim dziwnym gustem cieszÄ™ siÄ™, że jednak coÅ› dla mnie byÅ‚o ^^ CaÅ‚Ä… noc nie spaÅ‚em, z powodu jrock night i po prostu, dziÄ™ki temu konwentowi bÄ™dÄ™ musiaÅ‚ częściej uczÄ™szczać, w miarÄ™ możliwoÅ›ci, na inne U¶miech
Zapisane
Ofeliaaa
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 6


Of :>

6761131
Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Sierpnia 09, 2009, 21:25:30 »

W moim przypadku to również był pierwszy konwent. Nie mogę się doczekać na fotki.
Cosplayowałam Seszele z Hetalii.

Btw.Jak ktoś ma fotki ze mną to słać.
Zapisane

Byłam na NATConie I jako Seszele z Axis Powers Hetalia , był to mój pierwszy konwent.
Szpon
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 5

1813516
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Sierpnia 09, 2009, 21:36:10 »

Jak wyżej Jêzyk to byÅ‚ również i mój pierwszy konwent U¶miech I szczerze powiedziawszy to żaÅ‚ujÄ™ ze dopiero teraz odważyÅ‚em siÄ™ pójść Jêzyk
ByÅ‚o super U¶miech  przez caÅ‚a noc nie spaÅ‚em dopiero koÅ‚o mhm 7 bÄ…dź 8 zasnÄ…Å‚em podczas ostatniego filmu który mnie po prostu tak zanudziÅ‚ < nie przypadÅ‚ mi  do gusty>  no ale widziaÅ‚em że wiÄ™kszość osób Jêzyk  nie spaÅ‚Ä… wiec siÄ™ podobaÅ‚o Mrugniêcie
Innymi sÅ‚ownym z chÄ™ciÄ… wybiorÄ™ siÄ™ na nastÄ™pny konwent i już siÄ™ nie mogÄ™ tego  doczekać Chichot to kiedy bÄ™dzie coÅ› nastÄ™pnego organizowane U¶miech?
Pozdrawiam
Zapisane
PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 174


1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Sierpnia 09, 2009, 21:43:30 »

PierniCon 21-23 sierpień
Zapisane
ruri
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Sierpnia 09, 2009, 21:54:30 »

Również pierwszy konwent i muszÄ™ powiedzieć, że byÅ‚ przewyjebisty !!! Åšwietnie uÅ‚ożone atrakcje (choć rano bylo troche sÅ‚abiej nic dla mnie xD) .  szkoda tej sytuacji z transmisja cosplaya :< mam nadzieje, że bÄ™dzie wrzucony na yt.     Bardzo interesujÄ…ce konkursy (trza sie next razem zapisać na jakiÅ› ) w szczególnoÅ›ci pietwsza wersja whos line anyway rzÄ…dzi (Dajmos i spóła rlz <333 xD jc to ja jestem od tego awaryjnego podkladu dzwiÄ™kowego xD sory tam ale 1 raz na oczy widzialem ten program :< next razem postaram sie lepiej Chichot) potem kalambury również bardzo interesujÄ…ce (przestrzenna przestrzeÅ„ rlz) next anime Pandora Hearts (już wiem co musze ogladnąć i pozdro dla ekipy z Makowa co oglÄ…daÅ‚o siÄ™ potem Pandore na laptopie po ang na korytarzu xDDDD oraz dla lasek z myÅ›lenic dla sylwii iii ops zapomnialem imienia :<<< jej i tego goscia Smutny wybaczcie tam :<
Zapisane
Isakir
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 14


11611754
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Sierpnia 09, 2009, 22:28:25 »

Ja właśnie wróciłem do domciu :].
No więc tak, mój 2 konwent, zdecydowanie DUŻO lepszy od poprzedniego(baka y2k8). Dzięki wielkie dla Pierasa(nie pożegnałeś się! ;f), za pomoc małą w zaaklimatyzowaniu się ;]
Ogólnie konwent był po prostu zajebisty. Tyle ode mnie ;3
Zapisane
Pieras
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 32



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Sierpnia 09, 2009, 22:55:24 »

Z tym żegnaniem sie to jest cieżka sprawa imo o tyle o ile z japguy`em sie jeszcze moglem jakos skontaktowac to z Tobą nie zabardzo a ogólnie konwent git, przekopjuje tu potem moją relacje, która zdawalem znajomej ;]
Zapisane
komarEX
Helperzy
Użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 77


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Sierpnia 09, 2009, 23:19:48 »

Miało być dla yaoistek. Sorry XD
http://anime.com.pl/050,gallery,view,36176.html
Ogółem konwent był udany, bardzo mi się podobał i jeśli będzie kolejna edycja to również się wybiorę. Pierwszy con na którym helperowałem i coś prowadziłem, świetna sprawa, zobaczymy kiedy znowu będę helperował, a i nowy konkurs w głowie się tli ;-)
Zapisane
Bakushu-jin
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 8


4122025
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Sierpnia 09, 2009, 23:31:01 »

Konwent wypadł bardzo dobrze,masa atrakcji,festiwal interesujący i oczywiście sama koncepcja night life'u wypaliła moim zdaniem genialnie... Na następny pisze się bez dwóch zdań:)
Zapisane

God's In His Heaven. All's Right With The World
Japguy
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 110


∩( ・ω・)∩

1378837
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #10 : Sierpnia 09, 2009, 23:54:14 »

Przylazłem do domu i padłem kompletnie wyczerpany.

Moja opinia : Jak najbardziej udany konwent!

Wydałem 150zł. I nie mam nawet żadnej figurki T-T

Mam kilka zastrzeżeń jednak...

1. Męskie kible...można było odczuć ich niedostatek.
2. Prawie zamarzłem na nocnym maratonie filmowym(otwarte okna na oścież w środku nocy, za dużo ich
    byÅ‚o:/)
3. Sleep room (BaGeTa Team i Nakama) Totalnie był przepełniony, bardzo i musiałem używać mojego 5
    levelu gry w  twistera żeby przejść miÄ™dzy Å›piworami, a raz zrobiÅ‚em szpagat prawie(<brrrrr>
    wspomnienia). Dodatkowo to pole namiotowe na korytarzu. Ten jeden wielki, zaraz pod drzwiami, trochÄ™
    przesada...
4. Niektóre panele były słabo przygotowane, niektóre zapowiadane(przed konwentem) się nie odbyły, choć
    tu nie mam do nikogo pretensji, brak sali/czasu,prowadzÄ…cego. Rozumiem to, tylko mimo wszystko
    szkoda.

Oczywiście to tylko moja opinia i są to rzeczy które mi przeszkadzały a które zapamiętałem, czego nie pamiętam, tego nie było i reszta był świetna, wybawiłem się niesamowicie i nie pamiętam kiedy ostatnio miałem tyle pozytywnej energii ile udało mi się nagromadzić w czasie konwentu.

Kilka rzeczy za które Organizatorzy i osoby odpowiedzialne za poszczególne atrakcje powinny dostać Nobla, a przynajmniej powinno się ich podrapać za uszkiem :

1. W atrakcjach w których uczestniczyłem nie zauważyłem większych opóźnień i wszystko było w miarę na
    czas, to byÅ‚o bardzo fajne i pokazywaÅ‚o że rozdawany przed konwentem Plan jest jednak przydatny.
2. Sklepik w szkole otwarty całą noc. Ratował życie naprawdę, i ceny miał super jak dla mnie:]
3. Festiwal - udany, bardzo satysfakcjonujący i przyjemnie było wieczorem na świeżym powietrzu.(no i mam
     chyba rekord jedzenia jabÅ‚ek, 17 s ;] )
4. Panel o tematyce fandomowej w drugi dzień, bardzo ciekawy i fajnie było posłuchać starych wyjadaczy;] i
    powspominać trochÄ™ dawne konwenty.
5. Podobał mi się dostęp do podwórka przez cały czas trwania konwentu. Nie tylko dlatego że palę, ale też
    miÅ‚o byÅ‚o siÄ™ przewietrzyć w nocy, przejść, rozprostować koÅ›ci.
6. Skoro mowa o podwórku. Za te kartony które zostały po budowaniu mechów, powinni Orgom i helperom
    odlać pomniki z brÄ…zu w skali 1:1 ; Tyle ile siÄ™ na nich nasiedziaÅ‚em, należaÅ‚em i ile siÄ™ przydawaÅ‚y tam, to
    maÅ‚o mówić. DziÄ™kuje że nie posprzÄ…taliÅ›cie ich aż do ostatnich chwil konwentu:]

Atmosfera pozytywna, ja żadnych przykrości nie doświadczyłem, w podkoszulek się zmieściłem, więc jestem zadowolony.

Tylko jedna jeszcze uwaga. Identyfikatory...kolorystyka chyba przewidywała pisanie po nich korektorem(co później widziałem u mi. helperów), ale mimo to były podpisywane Markerem...Zastanawia mnie to...

Zdjęć trochę mam, choć niewiele samych atrakcji i wystroju szkoły(od tego jest Kwak;]).
Jak gdzieś zamieszczę(może na moim serwerze) to dam znać

Dziękuję za wspaniały konwent i za niezapomniane wspomnienia z wakacji:]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2009, 09:58:31 wys³ane przez Japguy » Zapisane



"Men can't win against a women in argument.
Men are all handicaped, coz we have a need to make sense" - Chris Rock
Ofeliaaa
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 6


Of :>

6761131
Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Sierpnia 10, 2009, 07:00:32 »

Ja chciałam jeszcze dodać, że mój tato był po taśmę do klejenia mechów, lol.
Zapisane

Byłam na NATConie I jako Seszele z Axis Powers Hetalia , był to mój pierwszy konwent.
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : Sierpnia 10, 2009, 07:31:54 »

W domu byÅ‚em o 23. 30  . Dla Gotei 13 konwent w głównej mierze skÅ‚adaÅ‚ sie z cosplaya Chichot Jak sie rozÅ‚ozylismy, zjedlismy , to o 15 już trzeba byÅ‚o sie szykować na próbÄ™ . Po cosplayu , zamiast na festiwal polezlismy do carrefoura . Potem okazaÅ‚o sie , ze tylko ja i taichou mamy siÅ‚Ä™ na cokolwiek ( o dziwo ) , reszta padÅ‚a . Ale i tak nie byÅ‚em na niemal zadnej atrakcji.Wyniki cosplayu mnie nie zadziwiÅ‚y , jedyny plus dla jury to nagroda dla druzyny Dragon Ball'a . nastepnym razem nie zostaniemy raczej na wynikach , nie rózniÅ‚y sie od tego co można byÅ‚o przewidziec Chichot 

Byłem tylko na budowie Mechów (jako widz) i na pózniejszym konkursie i takich bojowych gundamów to od zakonczenia Gundam 00 jeszcze nie widziałem - gratulacje Chichot
Festyn wyszedł podobno niesamowicie pozytywnie (nie widzialem , ale kolezanka była ) .
Mam wrazenie , że bylo mało anime w Mainie , jak mielismy troche zcasu , to jakoś nie mogłem nic znalesc , ale moze żle szukałem .

Jak wiele razy  i tu sprawdziÅ‚o sie stwierdzenie , ze z dobrym towarzystwem konwent jest super . MImo , ze nie byÅ‚em niemal nigdzie , bawiÅ‚em sie naprawdÄ™ bardzo dobrze .
Ogromny plus dla rozładowania kolejki przed wejsciem . Szybko i sprawnie .
Minus to kible , ale pamietam z Doji 7 , że było to samo , wiec podejrzewam , ze to wina instalacji sanitarnej tej szkoły .
Aha , to nie my zatkalismy umywalkę przy naszym obozie .Wiem , może brzmi troche głupio , ale jak jeszcze było tam tylko troche wody na dnie , to sprawdziłem i nie było żadnych smieci , które mogłyby ją zatkać ( nie , nie otkręcałem 'kolanka' , taki odwazny nie jestem ;p )

Dla mnie konwent na duzy plus , pewnie póżniej napiszę coś madrzejszego Chichot

Przepraszam , że ze wszystkimi zapewne sie nie zdazyłem przywitać /pożegnać .
Zapisane
Ranmaru
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 4


2017580
Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Sierpnia 10, 2009, 09:48:47 »

Skoro Abarai już wszystko powiedział to ja się ograniczę tylko do stwierdzenia, że konwent bardzo, bardzo udany. Towarzystwo to jedno, ale zgrzyty organizacyjne życie potrafią uprzykrzyć. Tutaj jedyny, o jakim wiem, to nieszczęsna transmisja z cosplaya, ale to akurat wina sprzętu nie ludzi, a sprzęt lubi być złośliwy. Sam cosplay przebiegł sprawnie. Wyniku nie skomentuję, bo był do przewidzenia, choć nie do końca do zrozumienia.
Za to wyÅ›cigi mechów rzÄ…dziÅ‚y Chichot 
Zapisane

"It's thousand years too early for you to be worthy enough to die by my bankai."
filios
Użytkownik
**
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 60


Code: Ecchi

6158587
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Sierpnia 10, 2009, 11:24:30 »

Konwent super, dalej nie weim jak pokazac fruktycznie w kalamburach, a ta kosmiczna gra ze statkami i wydawaniem odglosow zajebista, szczegolnie gdy gra sie o 4 i kazdy gracz juz lezy Jêzyk Dobre bento na festiwalu, sleep przepelniony U¶miech No i kregle na 100 kregli xd
Zapisane

http://myanimelist.net/animelist/filios

Jeśli oglądając anime, nie widzisz różnicy między subtitles a napisami to błądzisz.
Strony: [1] 2 3 ... 6
Drukuj
Skocz do: