anime download, drama dorama download
Strony: [1] 2 3
Drukuj
Autor W±tek: Ostatnie informacje przedkonwentowe  (Przeczytany 30585 razy)
doji_mozg
Administrator
Zaawansowany użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 267


1414213 doji_mozg
Zobacz profil Email
« : Sierpnia 06, 2009, 11:19:51 »

NATcon już za 2 dni. W związku z tym mamy dla Was porcję informacji.

Przede wszystkim informujemy, że nie będzie możliwości zakupu wejściówki na konwencie. Wejściówki będą wydawane jedynie na podstawie opłaconych rezerwacji. Informacja o tym, czy wejściówka jest opłacona, widnieje w Panelu Uczestnika dostępnym po zalogowaniu na stronie NATconu. Osoby, które dokonały wpłaty, a w panelu nie mają adnotacji o opłaconej wejściówce, proszone są o kontakt z nami, oraz zabranie potwierdzenia wpłaty na konwent.

Wejście na teren konwentu będzie możliwe od około godziny 8, atrakcje rozpoczynają się o 10. Nie ma możliwości noclegu z piątku na sobotę na terenie konwentu. Cafecon Open Air, który miał się odbyć w nocy z piątku na sobotę został odwołany, za co ekipa organizująca go przeprasza wszystkich zainteresowanych.

Informujemy także, że osoby niepełnoletnie chcące pozostać na noc zobowiązane są przedstawić pisemne pozwolenie rodziców lub prawnych opiekunów. Na pozwoleniu powinien także znaleźć się aktualny numer kontaktowy do rodziców lub opiekunów. Plik, który można wydrukować i uzupełnić znajduje się tutaj - format pdf.

Poza tym chcielibyśmy przedstawić Wam plan konwentu. Dokładną rozpiskę atrakcji można znaleźć w tym pliku pdf. Opisy atrakcji są dostępne na stronie konwentu w odpowiednim dziale. Osoby, które chcą wziąć udział w Amazing Natcon Race informujemy, że atrakcja ta rozpocznie się o 12:00, dlatego też prosimy o wczesne przybycie na konwent i jak najszybsze zapisanie się.

Na NATconie zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy do puszek na dalszy rozwój konwentów. Cały dochód ze zbiórki zostanie przekazany grupie WWFF, od lat aktywnie wspierającej sprzętowo polskie konwenty. Puszek szukajcie przy Akredytacji oraz w Punkcie Informacji Konwentowej.

We wszystkich sprawach zwiÄ…zanych z konwentem można siÄ™ z nami kontaktować mailowo dzisiaj do 23. Jutro kontakt przez Internet bÄ™dzie nie możliwy ze wzglÄ™du na przygotowania szkoÅ‚y do konwentu. Nadal bÄ™dzie możliwość kontaktu telefonicznego, numery dostÄ™pne sÄ…  na stronie konwentu.

I jeszcze taka mała informacja na koniec: na konwenty odbywające się w lecie zawsze warto wziąć strój kąpielowy. Na NATconie też może okazać się przydatny.

Do zobaczenia na konwencie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2009, 12:20:46 wys³ane przez doji_mozg » Zapisane
DiziXagi
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 3


S.K.U.L.D

12 dizixagi
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Sierpnia 06, 2009, 11:25:14 »

Dwa razy Umineko no naku koro ni? (w Cental Dome i w Leisure Land)
Zapisane

All hail to the tail
doji_mozg
Administrator
Zaawansowany użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 267


1414213 doji_mozg
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Sierpnia 06, 2009, 11:42:43 »

Dzięki.
W Leisure Land powinno być:
07-Ghost 1-4
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2009, 12:22:10 wys³ane przez doji_mozg » Zapisane
Morteaux
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 11


Potwór Ciasteczkowy


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Sierpnia 06, 2009, 12:40:49 »

Hehe  Chichot DziÄ™ki za plan  Mrugniêcie
Teraz bÄ™dÄ™ siedziaÅ‚ dwie godziny kreÅ›lÄ…c na co idÄ™ a na co nie, a potem i tak okaże siÄ™, że w poÅ‚owie bÄ™dÄ… na rzeczach, o których nawet nie myÅ›laÅ‚em  Z politowaniem Chichot

Strój kÄ…pielowy :> Miejsca już nie ma <patrzy do plecaka> wiÄ™c jak brać, to tylko na siebie  Chichot
Zapisane

The life bringng death, we afraid to death, but we all must life only for once die.
The all is started worry.
Worry is change to fear.
Fear is lead to anger.
Anger is lead to hate.
Hate is lead to suffer.
The only remedy is Total Destruction.
rezor1991
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 8


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Sierpnia 06, 2009, 12:41:27 »

też mam wypełniać ten kwitek? do 18 brakuje mi niecałe 2 miechy ;|
Zapisane
komarEX
Helperzy
Użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 77


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Sierpnia 06, 2009, 12:45:40 »

też mam wypełniać ten kwitek? do 18 brakuje mi niecałe 2 miechy ;|
Też.
Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Sierpnia 06, 2009, 12:47:03 »

Mort to bez idz:D
Zapisane

      
Pan_Kot
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 20

1503013
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Sierpnia 06, 2009, 13:07:06 »

kurcze zaintrygował mnie ten strój kąpielowy XD czyżby jednak węże na polu Chichot?
Zapisane

"Jam jest Hermes, własne skrzydła pożerając oswojon zostałem"
Drakar
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 35


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Sierpnia 06, 2009, 13:11:09 »

Kalambury i Cosplay o tej samej godzinie? Wtf?
Zapisane
doji_mozg
Administrator
Zaawansowany użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 267


1414213 doji_mozg
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Sierpnia 06, 2009, 13:19:53 »

Mamy 3 razy kalambury w  planie. W czasie Cosplayu odbywajÄ… siÄ™ tylko Kalambury Tymbarkowe.
Zapisane
Pieras
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 32



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Sierpnia 06, 2009, 13:42:47 »

Takie pytanie czym siÄ™ bÄ™dzie różnić cosplay konkursowy od niekonkursowego U¶miech?
Zapisane
Koiori
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 11


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Sierpnia 06, 2009, 14:19:08 »

To chyba w opisie atrakcji powinno być;p.
Upałów ma nie być (to w związku z tym strojem kąpielowym)...no ale konwentowicz to wytrzymała partia Chichot.
Zapisane
Pieras
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 32



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Sierpnia 06, 2009, 14:22:11 »

No wlasnie w opisie atrakcji znalazlem tylko o tym konkursowym ._.
Zapisane
Morteaux
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 11


Potwór Ciasteczkowy


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Sierpnia 06, 2009, 14:45:01 »

Plan prawie ustalony i wiÄ™kszość przygotowane ^^. Niestety nie bÄ™dÄ™ mógÅ‚ siÄ™ rozdwoić, ale liczÄ™ na relacjÄ™ z niektórych paneli i konkursów, no i zdjÄ™cia ^^. Postaram siÄ™, żeby byÅ‚o mnie dużo tam gdzie bÄ™dÄ™ U¶miech
Problem jest z wyborem co robić w nocy. Zapowiada siÄ™ bardzo smakowity i ciekawy LARP  U¶miech, a z drugiej strony oglÄ…danie Hentai w doborowym towarzystwie Chichot No i ... pokemon evil cosplay  Szok Z politowaniem
Nie mogÅ‚em odnaleźć chyba dwóch czy trzech atrakcji na planie, ale przypuszczam, że bÄ™dÄ… zapisane już na samym konwencie, wiÄ™c... do zobaczenia!  Chichot

Mort to bez idz:D
Nie jestem taki ^^, Nie chciaÅ‚bym robić Ci konkurencji  Jêzyk Mrugniêcie

Btw: CzegoÅ› mi brakuje w Twoim poÅ›cie? Hmm.... zachÄ™cania dziewczyn aby braÅ‚y stroje bikini? Chichot Mrugniêcie
Zapisane

The life bringng death, we afraid to death, but we all must life only for once die.
The all is started worry.
Worry is change to fear.
Fear is lead to anger.
Anger is lead to hate.
Hate is lead to suffer.
The only remedy is Total Destruction.
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Sierpnia 06, 2009, 15:20:50 »

Zdecydowanie masz racjÄ™ bo wolÄ™ bez Chichot

Tak się zastanawiam gdzie ja dałem mój szlafroczek na nocne igraszki Smutny
Zapisane

      
Strony: [1] 2 3
Drukuj
Skocz do: