anime download, drama dorama download
Strony: [1] 2 3
Drukuj
Autor W▒tek: Ostatnie informacje przedkonwentowe  (Przeczytany 30673 razy)
doji_mozg
Administrator
Zaawansowany u┼╝ytkownik
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
WiadomoÂci: 267

1414213 doji_mozg
Zobacz profil Email
« : Sierpnia 06, 2009, 11:19:51 »

NATcon ju┼╝ za 2 dni. W zwi─ůzku z tym mamy dla Was porcj─Ö informacji.

Przede wszystkim informujemy, ┼╝e nie b─Ödzie mo┼╝liwo┼Ťci zakupu wej┼Ťci├│wki na konwencie. Wej┼Ťci├│wki b─Öd─ů wydawane jedynie na podstawie op┼éaconych rezerwacji. Informacja o tym, czy wej┼Ťci├│wka jest op┼éacona, widnieje w Panelu Uczestnika dost─Öpnym po zalogowaniu na stronie NATconu. Osoby, kt├│re dokona┼éy wp┼éaty, a w panelu nie maj─ů adnotacji o op┼éaconej wej┼Ťci├│wce, proszone s─ů o kontakt z nami, oraz zabranie potwierdzenia wp┼éaty na konwent.

Wej┼Ťcie na teren konwentu b─Ödzie mo┼╝liwe od oko┼éo godziny 8, atrakcje rozpoczynaj─ů si─Ö o 10. Nie ma mo┼╝liwo┼Ťci noclegu z pi─ůtku na sobot─Ö na terenie konwentu. Cafecon Open Air, kt├│ry mia┼é si─Ö odby─ç w nocy z pi─ůtku na sobot─Ö zosta┼é odwo┼éany, za co ekipa organizuj─ůca go przeprasza wszystkich zainteresowanych.

Informujemy tak┼╝e, ┼╝e osoby niepe┼énoletnie chc─ůce pozosta─ç na noc zobowi─ůzane s─ů przedstawi─ç pisemne pozwolenie rodzic├│w lub prawnych opiekun├│w. Na pozwoleniu powinien tak┼╝e znale┼║─ç si─Ö aktualny numer kontaktowy do rodzic├│w lub opiekun├│w. Plik, kt├│ry mo┼╝na wydrukowa─ç i uzupe┼éni─ç znajduje si─Ö tutaj - format pdf.

Poza tym chcieliby┼Ťmy przedstawi─ç Wam plan konwentu. Dok┼éadn─ů rozpisk─Ö atrakcji mo┼╝na znale┼║─ç w tym pliku pdf. Opisy atrakcji s─ů dost─Öpne na stronie konwentu w odpowiednim dziale. Osoby, kt├│re chc─ů wzi─ů─ç udzia┼é w Amazing Natcon Race informujemy, ┼╝e atrakcja ta rozpocznie si─Ö o 12:00, dlatego te┼╝ prosimy o wczesne przybycie na konwent i jak najszybsze zapisanie si─Ö.

Na NATconie zostanie przeprowadzona zbi├│rka pieni─Ödzy do puszek na dalszy rozw├│j konwent├│w. Ca┼éy doch├│d ze zbi├│rki zostanie przekazany grupie WWFF, od lat aktywnie wspieraj─ůcej sprz─Ötowo polskie konwenty. Puszek szukajcie przy Akredytacji oraz w Punkcie Informacji Konwentowej.

We wszystkich sprawach zwi─ůzanych z konwentem mo┼╝na si─Ö z nami kontaktowa─ç mailowo dzisiaj do 23. Jutro kontakt przez Internet b─Ödzie nie mo┼╝liwy ze wzgl─Ödu na przygotowania szko┼éy do konwentu. Nadal b─Ödzie mo┼╝liwo┼Ť─ç kontaktu telefonicznego, numery dost─Öpne s─ů  na stronie konwentu.

I jeszcze taka ma┼éa informacja na koniec: na konwenty odbywaj─ůce si─Ö w lecie zawsze warto wzi─ů─ç str├│j k─ůpielowy. Na NATconie te┼╝ mo┼╝e okaza─ç si─Ö przydatny.

Do zobaczenia na konwencie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2009, 12:20:46 wys│ane przez doji_mozg » Zapisane
DiziXagi
Nowy u┼╝ytkownik
*
WiadomoÂci: 3

S.K.U.L.D

12 dizixagi
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Sierpnia 06, 2009, 11:25:14 »

Dwa razy Umineko no naku koro ni? (w Cental Dome i w Leisure Land)

All hail to the tail
doji_mozg
Administrator
Zaawansowany u┼╝ytkownik

1414213 doji_mozg
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Sierpnia 06, 2009, 11:42:43 »

Dzi─Öki.
W Leisure Land powinno by─ç:
07-Ghost 1-4
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2009, 12:22:10 wys│ane przez doji_mozg » Zapisane
Morteaux
Nowy u┼╝ytkownik
*
WiadomoÂci: 11

Potw├│r Ciasteczkowy

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Sierpnia 06, 2009, 12:40:49 »

Hehe  Chichot Dzi─Öki za plan  Mrugniŕcie
Teraz b─Öd─Ö siedzia┼é dwie godziny kre┼Ťl─ůc na co id─Ö a na co nie, a potem i tak oka┼╝e si─Ö, ┼╝e w po┼éowie b─Öd─ů na rzeczach, o kt├│rych nawet nie my┼Ťla┼éem  Z politowaniem Chichot

Str├│j k─ůpielowy :> Miejsca ju┼╝ nie ma <patrzy do plecaka> wi─Öc jak bra─ç, to tylko na siebie  Chichot

The life bringng death, we afraid to death, but we all must life only for once die.
The all is started worry.
Worry is change to fear.
Fear is lead to anger.
Anger is lead to hate.
Hate is lead to suffer.
The only remedy is Total Destruction.
rezor1991
Nowy u┼╝ytkownik
*
WiadomoÂci: 8

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Sierpnia 06, 2009, 12:41:27 »

też mam wypełniać ten kwitek? do 18 brakuje mi niecałe 2 miechy ;|
komarEX
Helperzy
U┼╝ytkownik
WiadomoÂci: 77

« Odpowiedz #5 : Sierpnia 06, 2009, 12:45:40 »

też mam wypełniać ten kwitek? do 18 brakuje mi niecałe 2 miechy ;|
Te┼╝.
FenixXx
Zaawansowany u┼╝ytkownik
WiadomoÂci: 272

Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Sierpnia 06, 2009, 12:47:03 »

Mort to bez idz:D

Pan_Kot
Nowy u┼╝ytkownik
*
P│eŠ: Kobieta
WiadomoÂci: 20

1503013
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Sierpnia 06, 2009, 13:07:06 »

kurcze zaintrygowa┼é mnie ten str├│j k─ůpielowy XD czy┼╝by jednak w─Ö┼╝e na polu Chichot?

"Jam jest Hermes, w┼éasne skrzyd┼éa po┼╝eraj─ůc oswojon zosta┼éem"
Drakar
Nowy u┼╝ytkownik
*
WiadomoÂci: 35

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Sierpnia 06, 2009, 13:11:09 »

Kalambury i Cosplay o tej samej godzinie? Wtf?
doji_mozg
Administrator
Zaawansowany u┼╝ytkownik

1414213 doji_mozg
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Sierpnia 06, 2009, 13:19:53 »

Mamy 3 razy kalambury w  planie. W czasie Cosplayu odbywaj─ů si─Ö tylko Kalambury Tymbarkowe.
Pieras
Nowy u┼╝ytkownik
*
WiadomoÂci: 32

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Sierpnia 06, 2009, 13:42:47 »

Takie pytanie czym si─Ö b─Ödzie r├│┼╝ni─ç cosplay konkursowy od niekonkursowego UÂmiech?
Koiori
Nowy u┼╝ytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Sierpnia 06, 2009, 14:19:08 »

To chyba w opisie atrakcji powinno by─ç;p.
Upa┼é├│w ma nie by─ç (to w zwi─ůzku z tym strojem k─ůpielowym)...no ale konwentowicz to wytrzyma┼éa partia Chichot.
Pieras
Nowy u┼╝ytkownik
*
WiadomoÂci: 32

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Sierpnia 06, 2009, 14:22:11 »

No wlasnie w opisie atrakcji znalazlem tylko o tym konkursowym ._.
Morteaux
Nowy u┼╝ytkownik
*

Potw├│r Ciasteczkowy

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Sierpnia 06, 2009, 14:45:01 »

Plan prawie ustalony i wi─Ökszo┼Ť─ç przygotowane ^^. Niestety nie b─Öd─Ö m├│g┼é si─Ö rozdwoi─ç, ale licz─Ö na relacj─Ö z niekt├│rych paneli i konkurs├│w, no i zdj─Öcia ^^. Postaram si─Ö, ┼╝eby by┼éo mnie du┼╝o tam gdzie b─Öd─Ö UÂmiech
Problem jest z wyborem co robi─ç w nocy. Zapowiada si─Ö bardzo smakowity i ciekawy LARP  UÂmiech, a z drugiej strony ogl─ůdanie Hentai w doborowym towarzystwie Chichot No i ... pokemon evil cosplay  Szok Z politowaniem
Nie mog┼éem odnale┼║─ç chyba dw├│ch czy trzech atrakcji na planie, ale przypuszczam, ┼╝e b─Öd─ů zapisane ju┼╝ na samym konwencie, wi─Öc... do zobaczenia!  Chichot

Mort to bez idz:D
Nie jestem taki ^^, Nie chcia┼ébym robi─ç Ci konkurencji  Jŕzyk Mrugniŕcie

Btw: Czego┼Ť mi brakuje w Twoim po┼Ťcie? Hmm.... zach─Öcania dziewczyn aby bra┼éy stroje bikini? Chichot Mrugniŕcie

The life bringng death, we afraid to death, but we all must life only for once die.
The all is started worry.
Worry is change to fear.
Fear is lead to anger.
Anger is lead to hate.
Hate is lead to suffer.
The only remedy is Total Destruction.
FenixXx
Zaawansowany u┼╝ytkownik
WiadomoÂci: 272

Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652