anime download, drama dorama download
Strony: [1] 2 3
Drukuj
Autor Wątek: Ostatnie informacje przedkonwentowe  (Przeczytany 27624 razy)
doji_mozg
Administrator
Zaawansowany u?ytkownik

1414213 doji_mozg
Zobacz profil Email
« : Sierpnia 06, 2009, 11:19:51 »

NATcon ju? za 2 dni. W zwi?zku z tym mamy dla Was porcj? informacji.

Przede wszystkim informujemy, ?e nie b?dzie mo?liwo?ci zakupu wej?ciówki na konwencie. Wej?ciówki b?d? wydawane jedynie na podstawie op?aconych rezerwacji. Informacja o tym, czy wej?ciówka jest op?acona, widnieje w Panelu Uczestnika dost?pnym po zalogowaniu na stronie NATconu. Osoby, które dokona?y wp?aty, a w panelu nie maj? adnotacji o op?aconej wej?ciówce, proszone s? o kontakt z nami, oraz zabranie potwierdzenia wp?aty na konwent.

Wej?cie na teren konwentu b?dzie mo?liwe od oko?o godziny 8, atrakcje rozpoczynaj? si? o 10. Nie ma mo?liwo?ci noclegu z pi?tku na sobot? na terenie konwentu. Cafecon Open Air, który mia? si? odby? w nocy z pi?tku na sobot? zosta? odwo?any, za co ekipa organizuj?ca go przeprasza wszystkich zainteresowanych.

Informujemy tak?e, ?e osoby niepe?noletnie chc?ce pozosta? na noc zobowi?zane s? przedstawi? pisemne pozwolenie rodziców lub prawnych opiekunów. Na pozwoleniu powinien tak?e znale?? si? aktualny numer kontaktowy do rodziców lub opiekunów. Plik, który mo?na wydrukowa? i uzupe?ni? znajduje si? tutaj - format pdf.

Poza tym chcieliby?my przedstawi? Wam plan konwentu. Dok?adn? rozpisk? atrakcji mo?na znale?? w tym pliku pdf. Opisy atrakcji s? dost?pne na stronie konwentu w odpowiednim dziale. Osoby, które chc? wzi?? udzia? w Amazing Natcon Race informujemy, ?e atrakcja ta rozpocznie si? o 12:00, dlatego te? prosimy o wczesne przybycie na konwent i jak najszybsze zapisanie si?.

Na NATconie zostanie przeprowadzona zbiórka pieni?dzy do puszek na dalszy rozwój konwentów. Ca?y dochód ze zbiórki zostanie przekazany grupie WWFF, od lat aktywnie wspieraj?cej sprz?towo polskie konwenty. Puszek szukajcie przy Akredytacji oraz w Punkcie Informacji Konwentowej.

We wszystkich sprawach zwi?zanych z konwentem mo?na si? z nami kontaktowa? mailowo dzisiaj do 23. Jutro kontakt przez Internet b?dzie nie mo?liwy ze wzgl?du na przygotowania szko?y do konwentu. Nadal b?dzie mo?liwo?? kontaktu telefonicznego, numery dost?pne s?  na stronie konwentu.

I jeszcze taka ma?a informacja na koniec: na konwenty odbywaj?ce si? w lecie zawsze warto wzi?? strój k?pielowy. Na NATconie te? mo?e okaza? si? przydatny.

Do zobaczenia na konwencie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2009, 12:20:46 wysłane przez doji_mozg » Zapisane
DiziXagi
Nowy u?ytkownik
*

S.K.U.L.D

12 dizixagi
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Sierpnia 06, 2009, 11:25:14 »

Dwa razy Umineko no naku koro ni? (w Cental Dome i w Leisure Land)

All hail to the tail
doji_mozg
Administrator
Zaawansowany u?ytkownik

1414213 doji_mozg
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Sierpnia 06, 2009, 11:42:43 »

Dzi?ki.
W Leisure Land powinno by?:
07-Ghost 1-4
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2009, 12:22:10 wysłane przez doji_mozg » Zapisane
Morteaux
Nowy u?ytkownik
*

Potwór Ciasteczkowy

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Sierpnia 06, 2009, 12:40:49 »

Hehe  Chichot Dzi?ki za plan  Mrugnięcie
Teraz b?d? siedzia? dwie godziny kre?l?c na co id? a na co nie, a potem i tak oka?e si?, ?e w po?owie b?d? na rzeczach, o których nawet nie my?la?em  Z politowaniem Chichot

Strój k?pielowy :> Miejsca ju? nie ma <patrzy do plecaka> wi?c jak bra?, to tylko na siebie  Chichot

The life bringng death, we afraid to death, but we all must life only for once die.
The all is started worry.
Worry is change to fear.
Fear is lead to anger.
Anger is lead to hate.
Hate is lead to suffer.
The only remedy is Total Destruction.
rezor1991
Nowy u?ytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Sierpnia 06, 2009, 12:41:27 »

te? mam wype?nia? ten kwitek? do 18 brakuje mi nieca?e 2 miechy ;|
komarEX
Helperzy
U?ytkownik

« Odpowiedz #5 : Sierpnia 06, 2009, 12:45:40 »

te? mam wype?nia? ten kwitek? do 18 brakuje mi nieca?e 2 miechy ;|
Te?.
FenixXx
Zaawansowany u?ytkownik

Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Sierpnia 06, 2009, 12:47:03 »

Mort to bez idz:D

Pan_Kot
Nowy u?ytkownik
*

1503013
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Sierpnia 06, 2009, 13:07:06 »

kurcze zaintrygowa? mnie ten strój k?pielowy XD czy?by jednak w??e na polu Chichot?

"Jam jest Hermes, w?asne skrzyd?a po?eraj?c oswojon zosta?em"
Drakar
Nowy u?ytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Sierpnia 06, 2009, 13:11:09 »

Kalambury i Cosplay o tej samej godzinie? Wtf?
doji_mozg
Administrator
Zaawansowany u?ytkownik

1414213 doji_mozg
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Sierpnia 06, 2009, 13:19:53 »

Mamy 3 razy kalambury w  planie. W czasie Cosplayu odbywaj? si? tylko Kalambury Tymbarkowe.
Pieras
Nowy u?ytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Sierpnia 06, 2009, 13:42:47 »

Takie pytanie czym si? b?dzie ró?ni? cosplay konkursowy od niekonkursowego Uśmiech?
Koiori
Nowy u?ytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Sierpnia 06, 2009, 14:19:08 »

To chyba w opisie atrakcji powinno by?;p.
Upa?ów ma nie by? (to w zwi?zku z tym strojem k?pielowym)...no ale konwentowicz to wytrzyma?a partia Chichot.
Pieras
Nowy u?ytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Sierpnia 06, 2009, 14:22:11 »

No wlasnie w opisie atrakcji znalazlem tylko o tym konkursowym ._.
Morteaux
Nowy u?ytkownik
*

Potwór Ciasteczkowy

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Sierpnia 06, 2009, 14:45:01 »

Plan prawie ustalony i wi?kszo?? przygotowane ^^. Niestety nie b?d? móg? si? rozdwoi?, ale licz? na relacj? z niektórych paneli i konkursów, no i zdj?cia ^^. Postaram si?, ?eby by?o mnie du?o tam gdzie b?d? Uśmiech
Problem jest z wyborem co robi? w nocy. Zapowiada si? bardzo smakowity i ciekawy LARP  Uśmiech, a z drugiej strony ogl?danie Hentai w doborowym towarzystwie Chichot No i ... pokemon evil cosplay  Szok Z politowaniem
Nie mog?em odnale?? chyba dwóch czy trzech atrakcji na planie, ale przypuszczam, ?e b?d? zapisane ju? na samym konwencie, wi?c... do zobaczenia!  Chichot

Mort to bez idz:D
Nie jestem taki ^^, Nie chcia?bym robi? Ci konkurencji  Język Mrugnięcie

Btw: Czego? mi brakuje w Twoim po?cie? Hmm.... zach?cania dziewczyn aby bra?y stroje bikini? Chichot Mrugnięcie

The life bringng death, we afraid to death, but we all must life only for once die.
The all is started worry.
Worry is change to fear.
Fear is lead to anger.
Anger is lead to hate.
Hate is lead to suffer.
The only remedy is Total Destruction.
FenixXx
Zaawansowany u?ytkownik

Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Sierpnia 06, 2009, 15:20:50 »