anime download, drama dorama download
Strony: [1] 2 3 ... 5
Drukuj
Autor Wtek: NATcon - Zmiana Szkoły, Fotorelacja, Dojazd i Regulamin.  (Przeczytany 52616 razy)
Natan
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 128


MajnŁolg

734978
Zobacz profil
« : Sierpnia 02, 2009, 20:38:56 »

Niestety, pomimo naszych najszczerszych chęci i oczekiwań, musimy poinformować iż z racji nierzetelności ekipy budowlanej, remontującej Liceum Ojców Pijarów w Krakowie, zmuszeni jesteśmy zmienić szkołę w której odbywać będzie się konwent. Ku niezadowoleniu Dyrekcji Liceum O. Pijarów i naszemu, ekipa remontowa, mimo licznych ponagleń, nie jest w stanie ukończyć remontu sal i klatki schodowej przed terminem konwentu.
W związku z powyższym, mając na uwadze zdrowie, bezpieczeństwo i komfort Uczestników konwentu, postanowiliśmy zmienić szkołę.
Po dość długich i dramatycznych poszukiwaniach, udało nam się wynająć inną placówkę o podobnym metrażu i w niedalekiej okolicy, jest to Zespół Szkół Ekonomicznych nr 2 w Krakowie, na osiedlu Spółdzielczym 6.

Dla waszej wygody przygotowaliśmy już na stronie plan oraz fotorelację z dojazdu do nowej szkoły, a także regulamin konwentu. Przypominamy o konieczności zapoznania się z nim. W ciągu najbliższych dni pojawi się na stronie rozpiska godzinowa atrakcji.

Zapraszamy także na koncert Rei Hazuki, który odbędzie się w sobotę na Mainie.
Zapisane

Predus
Nowy użytkownik
*
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 8


6723476
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Sierpnia 02, 2009, 20:43:41 »

Ale przypadkiem ten remont/rozbudowa nie odbywa się przy gimnazjum? Czy też w liceum Pijarów też coś się dzieje jeśli chodzi o remonty?
Zapisane
Pieras
Nowy użytkownik
*
Wiadomoci: 32



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Sierpnia 02, 2009, 20:48:21 »

A miało być tak pięknieee... Smutny Już sie cieszyłem że tak fajniutka sqlka a tu... ;/

---

Oj toście mnie podłamali... tak bym miał do tamtej szkoły z Żabińca kawałek Smutny

@down

Z tego co widze to nawet porządnej strony nie maja ;/ - aj jednak mój błąd to była tylko takowej chwilowa zawiecha

Edit(3 juz chyba): Teraz znowu moze wyniknąć kilka konfilktów dziecięco rodzicielskich, gdyż zbliżamy się do Nowej Huty ...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2009, 21:06:17 wysane przez Pieras » Zapisane
Jukoka
Nowy użytkownik
*
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 24


Pseudo-mangaka

727448
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Sierpnia 02, 2009, 20:51:24 »

Zan ktoś tą szkołę? Nadaje się w ogóle do czegoś?

Kurcze, mam wrażenie, że wszystko sprzysięgło się, żebym nie jechała na ten konwent -_-
Zapisane
Abarai
Aktywny użytkownik
***
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : Sierpnia 02, 2009, 20:53:04 »

Jukoka , nie zrzędź , tylko przyjezdzaj Chichot

Podoba mi sie opis dojazdu , i pomysł z "hostessami" . Bardzo ładny opis .
Zapisane
Aria
Nowy użytkownik
*
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 28



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Sierpnia 02, 2009, 20:56:56 »

Zan ktoś tą szkołę? Nadaje się w ogóle do czegoś?
Moja mama tam chodziła, ale nie wiem czy relacja pt. "ach, to były czasy" (której musiałam wysłuchać po poinformowaniu jej o zmianie miejscówki konu xD) nada się do czegokolwiek xD"

Bardzo ładny opis .
Bardzo ładna pani w żółtej spódnicy, chcę ją jako pamiątkę z konwentu~! >o<
Zapisane
Pieras
Nowy użytkownik
*
Wiadomoci: 32



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Sierpnia 02, 2009, 21:09:49 »

Satetou http://www.zse-2.krakow.pl/photogallery.php?photo_id=240 Wsumie w środku prezentuje się całkiem nieźle, nawet tereny zielone są :> Imo to własnie świadczy o tym, ze duchy mokonu nie śpią...(a podobno je na animatsuri egzorcyzmowali...)
Zapisane
Aria
Nowy użytkownik
*
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 28



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Sierpnia 02, 2009, 21:20:41 »

http://www.zse-2.krakow.pl/readarticle.php?article_id=63

oo jakie fajne ;o
Zapisane
Japguy
Aktywny użytkownik
***
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 110


∩( ・ω・)∩

1378837
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #8 : Sierpnia 02, 2009, 21:28:22 »

No proszę...a ja do XII LO po sąsiedzku chodziłem xD
Ja i tak jestem z NH więc mi ta zmiana wiele nie robi złego, ale wolałem tamtą miejscówkę, odizolowana, taki fajny klimat się szykował, niedaleko REAL jakby co. No ale tak mamy blisko na tomex żeby tanie jeans'y kupić xD

Nie ma co narzekać.

PS. Koncert? sweet...
Zapisane



"Men can't win against a women in argument.
Men are all handicaped, coz we have a need to make sense" - Chris Rock
Foxik
Nowy użytkownik
*
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 11


Faith is ours shield

3245814
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #9 : Sierpnia 02, 2009, 21:34:01 »

Szkoła średniawa... pamiętam ją z któregoś doji... buuu daleko trza odstawić auto... ;(
Zapisane

CLEANSE, PURGE, KILL - FOR THE GREAT WILL OF THE EMPEROR
"If you can see us, we are dangerous indeed. But is as nothing to the peril you face if you cannot se us and all you can hear us our laughter"
Predus
Nowy użytkownik
*
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 8


6723476
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Sierpnia 02, 2009, 21:36:28 »

niedaleko REAL jakby co.
i 2 McDonaldy, KFC, Aquapark i Multikino, jeśli komuś nudziłoby się na konwencie Jzyk
Zapisane
Abarai
Aktywny użytkownik
***
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : Sierpnia 02, 2009, 21:42:55 »

Tam był Dojicon 07 ! http://anime.com.pl/DOJIcon_7,calendar,show,443.html   Wydawała mi się troche znajoma od frontu Chichot (jakoś ta wirtualna podróz na stronie szkoły u mnei nie działa )
To chyba spora szkoła (w koncu pomiesciła ogromną ilość osób) , z wyjsciem na dwór .
Ma dłuuuuuuuugie korytarze i sporo salek i ukrytych miejsc . W podziemiu jest kawiarenka .
Sala gimnastyczna zwykła, nothing speszyl  : http://anime.com.pl/IMG_1369,gallery,view,14741.html
http://anime.com.pl/IMGP0954,gallery,view,14963.html

Wiecej zdjec w galerii na acp, nie chce mi sie szukać ;p


Aha , i dla zainteresowanych , z tego co pamiętam , blisko jest kosciół , naprzeciwko Carrefoura czy jaki tam market jest .
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2009, 21:45:04 wysane przez Abarai » Zapisane
Pieras
Nowy użytkownik
*
Wiadomoci: 32



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Sierpnia 02, 2009, 21:48:47 »

Z tego co widziałem na stronie sala gim. bodaj po remoncie Umiech
Zapisane
suboshi
Nowy użytkownik
*
Wiadomoci: 11


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Sierpnia 02, 2009, 22:41:41 »

Tam nie było Dojiconu któegoś czasem?

EDIT: Jak juz ktos wyrzej napisał tam było Doji 7.  ( ech pamietam że pomyliły mi się adresy i pojachałem tam gdzie było doji 4 a potem na nogach szedłem i szukałem adresu.)
Czyli loacja super, Moze telepizza znowu zrobi promocję dla konwentowiczów ( wtedy dawali 40% zniżki ). Musicie tylko przypilnować bo pamiętam ze na doji ludzie wychodzi przez okna ze sleepów na dach.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2009, 22:46:29 wysane przez suboshi » Zapisane
Abarai
Aktywny użytkownik
***
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : Sierpnia 02, 2009, 22:47:07 »

Dokaldnie był Doji 07 Chichot Własnie o tym pisałem wyzej Umiech
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 5
Drukuj
Skocz do: