anime download, drama dorama download
Strony: [1]
Drukuj
Autor W±tek: Subiektywny przeglÄ…d j-boybandowych klipów (prowadzi: May)  (Przeczytany 9004 razy)
doji_mozg
Administrator
Zaawansowany użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 267


1414213 doji_mozg
Zobacz profil Email
« : Lipca 23, 2009, 01:13:20 »

Uwielbiasz j-pop? Na widok Å›piewajÄ…cych o miÅ‚oÅ›ci bishounenów szybciej bije Ci serce? Ta atrakcja jest wÅ‚aÅ›nie dla Ciebie! Zero zbÄ™dnego gadania, same konkrety – zapraszamy wszystkich, dla których wylewajÄ…ca siÄ™ z ekranu i gÅ‚oÅ›ników fala lukru może być sÅ‚odkÄ… przyjemnoÅ›ciÄ… Mrugniêcie.

Miejsce atrakcji: Sala AMV.
Zapisane
Otai
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 8



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Lipca 25, 2009, 21:42:12 »

Ja akurat jestem z forum, które tÅ‚umaczy i robi hardsuby teledysków, miedzy innymi japoÅ„skich bojsbandów i chciaÅ‚am zapytać czy nie przydaÅ‚oby siÄ™ kilka klipów z polskimi tÅ‚umaczeniami - Arashi, Kanjani8, NEWsy, Tokio, GreeeN, SMAP itp. (bedzie ich wiecej bo i tak przygotowuje tÅ‚umaczenia do panelu o Johnysach) ? Chetnie je udostepnbie na te potrzeby U¶miech
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2009, 21:45:05 wys³ane przez Otai » Zapisane

May
ProwadzÄ…cy
Użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 55


NEWSholic ;3

7280668
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Lipca 25, 2009, 21:54:16 »

Hmm, szczerze mówiąc myślałam raczej o klipach bez subów, bo one trochę rozpraszają (przynajmniej mnie), ale jeszcze się nad tym zastanowię, bo to nie jest głupi pomysł;) Dam znać jak się w końcu zdecyduję^^ W każdym razie dzięki za propozycję;)
Zapisane

MAL/last.fm

AI NANTE, KIMI NASHI JA IMI NAI YO IKIRARENAI...
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Lipca 25, 2009, 21:58:16 »

Było by fajniej Chichot ale jak to wartościowe jakieś a nie lipton w piramidkach Chichot daj może przykłady "D
Zapisane

      
Otai
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 8



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Lipca 25, 2009, 22:04:50 »

PodesÅ‚aÅ‚am już na gg do Mai *wzieÅ‚amz  profilu* , ale takie randomowe pzykÅ‚ady (ale to nie wszystko oczywiscie i na moim koncie sa wymieszane z innymi klipami nie tylko bojsbandów XD) sÄ… tutaj:
http://www.youtube.com/user/Orofiel
Zapisane

FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Lipca 25, 2009, 22:12:18 »

O fajne aż sobie dodałem cię do znajomych jako nr 1 Chichot, ale szkoda że zaciemnianych do karaoke nie zrobiłaś Chichot
Zapisane

      
Nashirah
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Lipca 30, 2009, 23:57:18 »

A ja zadam pytanie z serii "zirytuj prowadzÄ…cego imprezÄ™". Czy tylko i wyÅ‚Ä…cznie j-boysbandy? D: Nie można liczyć na klipy paru KoreaÅ„czyków? *___* Zawsze mogÄ™ sÅ‚użyć pomocÄ…. Mrugniêcie
Zapisane
May
ProwadzÄ…cy
Użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 55


NEWSholic ;3

7280668
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #7 : Lipca 31, 2009, 00:32:08 »

A ja zadam pytanie z serii "zirytuj prowadzÄ…cego imprezÄ™". Czy tylko i wyÅ‚Ä…cznie j-boysbandy? D: Nie można liczyć na klipy paru KoreaÅ„czyków? *___* Zawsze mogÄ™ sÅ‚użyć pomocÄ…. Mrugniêcie
Nie powiem tak, nie powiem nie - w końcu prowadząca nie może wszystkiego zdradzić, prawda?;p
Zapisane

MAL/last.fm

AI NANTE, KIMI NASHI JA IMI NAI YO IKIRARENAI...
Nashirah
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Lipca 31, 2009, 00:49:09 »

No kurczÄ™, trochÄ™ siÄ™ zawiodÄ™, jak przyjdÄ™ i bedÄ™ musiaÅ‚a strawić JapoÅ„czyków (nie trawiÄ™ japoÅ„skiego popu XD), a moje nadzieje okażą siÄ™ zÅ‚udne i nawet Mirotic nie bÄ™dzie... Mrugniêcie *kusi kusi*
Zapisane
May
ProwadzÄ…cy
Użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 55


NEWSholic ;3

7280668
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #9 : Lipca 31, 2009, 13:15:19 »

Nie chcę być złośliwa, ale jak brzmi nazwa atrakcji?;p Taka liteka "j" przy boybandach tam jest ;3
Zapisane

MAL/last.fm

AI NANTE, KIMI NASHI JA IMI NAI YO IKIRARENAI...
May
ProwadzÄ…cy
Użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 55


NEWSholic ;3

7280668
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #10 : Sierpnia 10, 2009, 01:01:22 »

OK, post pod postem, ale po prostu muszÄ™ to napisać: jeżeli osoby zainteresowane tematem to czytajÄ… to chciaÅ‚abym baaaaaaardzo serdecznie wszystkim podziÄ™kować za przybycie - szczerze mówiÄ…c nawet nie marzyÅ‚am o tak licznej publicznoÅ›ci^^" Niestety, zakoÅ„czenie wyszÅ‚o jak wyszÅ‚o i dlatego nie zdążyÅ‚am zrobić tego osobiÅ›cie... Poza tym może nie wszystko wyszÅ‚o jak powinno, ale staraÅ‚am siÄ™ jak mogÅ‚am i mam nadziejÄ™, że choć trochÄ™ daÅ‚o siÄ™ to odczuć (jeÅ›li nie to znaczy, że jestem beznadziejna, nie ma innego wytÅ‚umaczenia;p)... Szczególne podziÄ™kowania należą siÄ™ grupie, która znaÅ‚a teksty wielu piosenek i dzielnie Å›piewaÅ‚a w czasie wyÅ›wietlania klipów i live'ów<3 DziÄ™kujÄ™ Wam z caÅ‚ego serca i mam nadziejÄ™, że nie zawiodÅ‚am Waszych oczekiwaÅ„ (i ta ogromna ilość NEWSów Wam nie przeszkadzaÅ‚a^^") <3 I jeszcze wielkie dziÄ™ki fankom NEWSów (szkoda, że nie znam Waszych nicków;<) za baaardzo przyjemnÄ… pogawÄ™dkÄ™ o... NEWSach xD JesteÅ›cie boskie, naprawdÄ™ Du¿y u¶miech NastÄ™pnym razem zaÅ‚atwiÄ™ sobie wiÄ™cej czasu antenowego xD

(i tak w ogóle przepraszam za zdania bez ładu i składu, chyba powinnam się wreszcie wyspać._.)
Zapisane

MAL/last.fm

AI NANTE, KIMI NASHI JA IMI NAI YO IKIRARENAI...
Isakir
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 14


11611754
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Sierpnia 10, 2009, 14:46:32 »

~windows media classic error~
Średnio co 3-5 klipów. Ale fajnie było, tylko troszku tłoczno ^^''. No ale, całe 2h byłem! :d
Zapisane
Otai
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 8



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Sierpnia 10, 2009, 15:29:01 »

Cytuj
odziękowania należą się grupie, która znała teksty wielu piosenek i dzielnie śpiewała w czasie wyświetlania klipów i live'ów<3

No cóż XD jak się tłumaczyło klipy na polski (tudzież w przypadku czarnego wojownika robilo timing i rozkladało karaoke) cieżko nie znać tekstów XD Ale Reskiu było z fake-tekstem :I don't wanna drug alone" zamiast "I don't wana cry alone" i "Lolipop , i'm a loli lolipop" zamiast "Running up"... bo to tak pasuje bardziej do tego ich engrisza XDDD
Zapisane

May
ProwadzÄ…cy
Użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 55


NEWSholic ;3

7280668
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #13 : Sierpnia 11, 2009, 01:42:41 »

No cóż XD jak się tłumaczyło klipy na polski (tudzież w przypadku czarnego wojownika robilo timing i rozkladało karaoke) cieżko nie znać tekstów XD
Wieeem Du¿y u¶miech Ale i tak naprawdÄ™ bardzo Wam dziÄ™kujÄ™, to byÅ‚ pierwszy raz, kiedy cokolwiek ma konwencie prowadziÅ‚am i miaÅ‚am strasznÄ… tremÄ™ ._. Ten Wasz entuzjazm przyniósÅ‚ mi ulgÄ™, naprawdÄ™^^ Na szczęście jakiegoÅ› wiÄ™kszego faila (chyba...?) nie byÅ‚o, chociaż przez te ciÄ…gÅ‚e problemy z MPC zapomniaÅ‚am podać tytuÅ‚y wiÄ™kszoÅ›ci kawaÅ‚ków -.- A tak w ogóle to wszyscy kochamy engrisza xD
Zapisane

MAL/last.fm

AI NANTE, KIMI NASHI JA IMI NAI YO IKIRARENAI...
Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: