anime download, drama dorama download
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Subiektywny przegl?d j-boybandowych klipów (prowadzi: May)  (Przeczytany 7951 razy)
doji_mozg
Administrator
Zaawansowany u?ytkownik

1414213 doji_mozg
Zobacz profil Email
« : Lipca 23, 2009, 01:13:20 »

Uwielbiasz j-pop? Na widok ?piewaj?cych o mi?o?ci bishounenów szybciej bije Ci serce? Ta atrakcja jest w?a?nie dla Ciebie! Zero zb?dnego gadania, same konkrety – zapraszamy wszystkich, dla których wylewaj?ca si? z ekranu i g?o?ników fala lukru mo?e by? s?odk? przyjemno?ci? Mrugnięcie.

Miejsce atrakcji: Sala AMV.
Otai
Nowy u?ytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Lipca 25, 2009, 21:42:12 »

Ja akurat jestem z forum, które t?umaczy i robi hardsuby teledysków, miedzy innymi japo?skich bojsbandów i chcia?am zapyta? czy nie przyda?oby si? kilka klipów z polskimi t?umaczeniami - Arashi, Kanjani8, NEWsy, Tokio, GreeeN, SMAP itp. (bedzie ich wiecej bo i tak przygotowuje t?umaczenia do panelu o Johnysach) ? Chetnie je udostepnbie na te potrzeby Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2009, 21:45:05 wysłane przez Otai » Zapisane

May
Prowadz?cy
U?ytkownik
*

NEWSholic ;3

7280668
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Lipca 25, 2009, 21:54:16 »

Hmm, szczerze mówi?c my?la?am raczej o klipach bez subów, bo one troch? rozpraszaj? (przynajmniej mnie), ale jeszcze si? nad tym zastanowi?, bo to nie jest g?upi pomys?Mrugnięcie Dam zna? jak si? w ko?cu zdecyduj?^^ W ka?dym razie dzi?ki za propozycj?Mrugnięcie

MAL/last.fm

AI NANTE, KIMI NASHI JA IMI NAI YO IKIRARENAI...
FenixXx
Zaawansowany u?ytkownik

Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Lipca 25, 2009, 21:58:16 »

By?o by fajniej Chichot ale jak to warto?ciowe jakie? a nie lipton w piramidkach Chichot daj mo?e przyk?ady "D

Otai
Nowy u?ytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Lipca 25, 2009, 22:04:50 »

Podes?a?am ju? na gg do Mai *wzie?amz  profilu* , ale takie randomowe pzyk?ady (ale to nie wszystko oczywiscie i na moim koncie sa wymieszane z innymi klipami nie tylko bojsbandów XD) s? tutaj:
http://www.youtube.com/user/Orofiel

FenixXx
Zaawansowany u?ytkownik

Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Lipca 25, 2009, 22:12:18 »

O fajne a? sobie doda?em ci? do znajomych jako nr 1 Chichot, ale szkoda ?e zaciemnianych do karaoke nie zrobi?a? Chichot

Nashirah
Nowy u?ytkownik
*

« Odpowiedz #6 : Lipca 30, 2009, 23:57:18 »

A ja zadam pytanie z serii "zirytuj prowadz?cego imprez?". Czy tylko i wy??cznie j-boysbandy? D: Nie mo?na liczy? na klipy paru Korea?czyków? *___* Zawsze mog? s?u?y? pomoc?. Mrugnięcie
May
Prowadz?cy
U?ytkownik
*

NEWSholic ;3

7280668
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #7 : Lipca 31, 2009, 00:32:08 »

A ja zadam pytanie z serii "zirytuj prowadz?cego imprez?". Czy tylko i wy??cznie j-boysbandy? D: Nie mo?na liczy? na klipy paru Korea?czyków? *___* Zawsze mog? s?u?y? pomoc?. Mrugnięcie
Nie powiem tak, nie powiem nie - w ko?cu prowadz?ca nie mo?e wszystkiego zdradzi?, prawda?;p

MAL/last.fm

Nashirah
Nowy u?ytkownik
*

« Odpowiedz #8 : Lipca 31, 2009, 00:49:09 »

No kurcz?, troch? si? zawiod?, jak przyjd? i bed? musia?a strawi? Japo?czyków (nie trawi? japo?skiego popu XD), a moje nadzieje oka?? si? z?udne i nawet Mirotic nie b?dzie... Mrugnięcie *kusi kusi*
May
Prowadz?cy
U?ytkownik
*

NEWSholic ;3

7280668
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #9 : Lipca 31, 2009, 13:15:19 »

Nie chc? by? z?o?liwa, ale jak brzmi nazwa atrakcji?;p Taka liteka "j" przy boybandach tam jest ;3

MAL/last.fm

May
Prowadz?cy
U?ytkownik
*

NEWSholic ;3

7280668
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #10 : Sierpnia 10, 2009, 01:01:22 »

OK, post pod postem, ale po prostu musz? to napisa?: je?eli osoby zainteresowane tematem to czytaj? to chcia?abym baaaaaaardzo serdecznie wszystkim podzi?kowa? za przybycie - szczerze mówi?c nawet nie marzy?am o tak licznej publiczno?ci^^" Niestety, zako?czenie wysz?o jak wysz?o i dlatego nie zd??y?am zrobi? tego osobi?cie... Poza tym mo?e nie wszystko wysz?o jak powinno, ale stara?am si? jak mog?am i mam nadziej?, ?e cho? troch? da?o si? to odczu? (je?li nie to znaczy, ?e jestem beznadziejna, nie ma innego wyt?umaczenia;p)... Szczególne podzi?kowania nale?? si? grupie, która zna?a teksty wielu piosenek i dzielnie ?piewa?a w czasie wy?wietlania klipów i live'ów<3 Dzi?kuj? Wam z ca?ego serca i mam nadziej?, ?e nie zawiod?am Waszych oczekiwa? (i ta ogromna ilo?? NEWSów Wam nie przeszkadza?a^^") <3 I jeszcze wielkie dzi?ki fankom NEWSów (szkoda, ?e nie znam Waszych nicków;<) za baaardzo przyjemn? pogaw?dk? o... NEWSach xD Jeste?cie boskie, naprawd? Duży uśmiech Nast?pnym razem za?atwi? sobie wi?cej czasu antenowego xD

(i tak w ogóle przepraszam za zdania bez ?adu i sk?adu, chyba powinnam si? wreszcie wyspa?._.)

MAL/last.fm

Isakir
Nowy u?ytkownik
*

11611754
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Sierpnia 10, 2009, 14:46:32 »

~windows media classic error~
?rednio co 3-5 klipów. Ale fajnie by?o, tylko troszku t?oczno ^^''. No ale, ca?e 2h by?em! :d
Otai
Nowy u?ytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Sierpnia 10, 2009, 15:29:01 »

odzi?kowania nale?? si? grupie, która zna?a teksty wielu piosenek i dzielnie ?piewa?a w czasie wy?wietlania klipów i live'ów<3

No có? XD jak si? t?umaczy?o klipy na polski (tudzie? w przypadku czarnego wojownika robilo timing i rozklada?o karaoke) cie?ko nie zna? tekstów XD Ale Reskiu by?o z fake-tekstem :I don't wanna drug alone" zamiast "I don't wana cry alone" i "Lolipop , i'm a loli lolipop" zamiast "Running up"... bo to tak pasuje bardziej do tego ich engrisza XDDD

May
Prowadz?cy
U?ytkownik
*

NEWSholic ;3

7280668
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #13 : Sierpnia 11, 2009, 01:42:41 »

No có? XD jak si? t?umaczy?o klipy na polski (tudzie? w przypadku czarnego wojownika robilo timing i rozklada?o karaoke) cie?ko nie zna? tekstów XD
Wieeem Duży uśmiech Ale i tak naprawd? bardzo Wam dzi?kuj?, to by? pierwszy raz, kiedy cokolwiek ma konwencie prowadzi?am i mia?am straszn? trem? ._. Ten Wasz entuzjazm przyniós? mi ulg?, naprawd?^^ Na szcz??cie jakiego? wi?kszego faila (chyba...?) nie by?o, chocia? przez te ci?g?e problemy z MPC zapomnia?am poda? tytu?y wi?kszo?ci kawa?ków -.- A tak w ogóle to wszyscy kochamy engrisza xD

MAL/last.fm

Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: