anime download, drama dorama download
Strony: [1] 2 3 4
Drukuj
Autor Wtek: Rezerwacja sleepów - instrukcja obsługi  (Przeczytany 29455 razy)
doji_mozg
Administrator
Zaawansowany użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 267


1414213 doji_mozg
Zobacz profil Email
« : Lipca 25, 2009, 00:31:35 »

Rezerwacje sleepów zamknięte.



Zgodnie z wynikami ankiety prowadzonej przy rejestracji na konwent, wprowadziliśmy możliwość rezerwacji sal sypialnych dla grup zorganizowanych (fora itp).

Po pierwsze: regulamin.
1. Odpowiedzialność za salę obejmuje Zarządzający Grupą.
2. Porządku w sali pilnuje Zarządzający Grupą, i to on odpowiada za zniszczenia, hałas itp.
3. Ilość dostępnych za rezerwacją sal określają Organizatorzy, przy czym nie może to być więcej jak 50% wszystkich sal sypialnych.
4. Zarezerwować salę mogą grupy zorganizowane, które korzystając z Panelu Uczestnika uzbierają minimum 20 osób i zgłoszą ten fakt na maila: natcon@natcon.pl (należy podać nazwę grupy i numer id Zarządzającego Grupą).
5. O tym, czy danej Grupie zostanie przyznana Sala decyduje kolejność zgłoszeń, ilość osób w grupie oraz wypełnienie Sal.
6. W jednej Sali może zostać ulokowana więcej niż jedna Grupa.
7. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmian w rozkładzie Grup, Sal, oraz do usunięcia Grupy z Sali.

Zarządzający Grupą - osoba, która utworzyła Grupę. Osoba ta jest odpowiedzialna za porządek w sleepie, oraz odpowiada za wszystko co tam się dzieje. Na jej żądanie sleep zostanie otworzony.
Sala sypialna - to sleep room Mrugnicie.

Teraz instrukcja:
1. Należy zalogować się w panelu uczestnika (można to zrobić klikając na Rezerwacje na stronie głównej konwentu, a następnie link "Logowanie").
2. Z menu bocznego należy wybrać link Grupy.
3. TYLKO DLA OSÓB KTÓRE ZAKŁADAJĄ NOWĄ GRUPĘ. Osoba zakładająca grupę (Zarządzający Grupą) powinien podać nazwę i opis grupy. Jeśli nazwa się nie powtarza, po ponownym kliknięciu na grupy będzie możliwe zarządzanie grupą (akceptowanie lub odrzucanie podań o dołączenie do grupy oraz usuwanie osób z grupy).
4. OSOBY KTÓRE DOŁĄCZAJĄ DO GRUPY: należny kliknąć na nazwę grupy i użyć przycisku aby dołączyć. Następnie należy poprosić osobę Zarządzającą Grupą (na forum bądź na gg) o zaakceptowanie podania.
5. Jak grupa będzie w komplecie, należny wysłać maila na natcon@natcon.pl, podając nazwę grupy i numer id Zarządzającego Grupą.

W razie wątpliwości, proszę mnie męczyć najlepiej poprzez Prywatne Wiadomości na tym forum.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2009, 23:26:02 wysane przez doji_mozg » Zapisane
filios
Użytkownik
**
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 60


Code: Ecchi

6158587
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Lipca 25, 2009, 17:12:54 »

Ktooooo ma niepelna grupe do ktorej mozna sie przyczepic ? Chichot
Zapisane

http://myanimelist.net/animelist/filios

Jeśli oglądając anime, nie widzisz różnicy między subtitles a napisami to błądzisz.
Valentine
Nowy użytkownik
*
Wiadomoci: 8


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Lipca 25, 2009, 18:04:29 »

Wbijaj do Ananasa xD
Zapisane
filios
Użytkownik
**
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 60


Code: Ecchi

6158587
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Lipca 25, 2009, 18:49:50 »

A ilu was tam juz jest? xd
Zapisane

http://myanimelist.net/animelist/filios

Jeśli oglądając anime, nie widzisz różnicy między subtitles a napisami to błądzisz.
Valentine
Nowy użytkownik
*
Wiadomoci: 8


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Lipca 25, 2009, 18:53:19 »

Narazie kilka osób, ale będzie dużo więcej, przynajmniej tak przypszczam, jak jesteś sam/sama albo z 2,3 osobami to nie widzę problemu, żebyś dołączył/a. Tylko napisz mi jaki masz nick. ^^
Zapisane
filios
Użytkownik
**
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 60


Code: Ecchi

6158587
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Lipca 25, 2009, 19:02:46 »

Filios, dolacze na glownej stronie
Zapisane

http://myanimelist.net/animelist/filios

Jeśli oglądając anime, nie widzisz różnicy między subtitles a napisami to błądzisz.
Valentine
Nowy użytkownik
*
Wiadomoci: 8


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Lipca 25, 2009, 19:07:40 »

Jak coś pisz na gadu Umiech
Zapisane
ai-chan
Nowy użytkownik
*
Wiadomoci: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Lipca 26, 2009, 18:09:05 »

czy ja też mogę się gdzieś wbić? ''
Zapisane
filios
Użytkownik
**
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 60


Code: Ecchi

6158587
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Lipca 26, 2009, 19:35:44 »

Znając życie do Ananasa xd
Zapisane

http://myanimelist.net/animelist/filios

Jeśli oglądając anime, nie widzisz różnicy między subtitles a napisami to błądzisz.
Valentine
Nowy użytkownik
*
Wiadomoci: 8


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Lipca 27, 2009, 08:38:04 »

Ananasów jest już dużo, nie chcemy przepełnienia ai-chan jest już w grupce i jeszcze przyjmuję 3 znajome osoby i koniec Chichot
Zapisane
Valentine
Nowy użytkownik
*
Wiadomoci: 8


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Lipca 27, 2009, 08:39:13 »

Czekam y... e... na potwierdzenie sleepa? ^^'
Zapisane
lili
Prowadzący
Nowy użytkownik
*
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 38


794695 lili-cymrianka
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Lipca 27, 2009, 09:27:54 »

Potwierdzenie dostaniecie na konwencie?... ale wy i tak już macie sleepa.... jako pierwsi uzbieraliście ponad 20 sztuk...
Zapisane

"Shining ray! Find your brand new way
a never ending journey to be together"
"Przestępczość towarzyszy nam od zawsze, więc skoro nie można się jej pozbyć, niech to przynajmniej będzie przestępczość zorganizowana"
                                                Havelock Vetinari
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Lipca 27, 2009, 11:52:19 »

A to był jakiś konkurs ? Chichot Ja sobie poszukam miejsca na zostawienie plecaka i finito Chichot będę szalał to tylko 2 dni ludzie Chichot
Zapisane

      
lili
Prowadzący
Nowy użytkownik
*
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 38


794695 lili-cymrianka
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Lipca 27, 2009, 12:02:28 »

Fenek twoimi rzeczami ja się zaopiekuję....^*.*^
Zapisane

"Shining ray! Find your brand new way
a never ending journey to be together"
"Przestępczość towarzyszy nam od zawsze, więc skoro nie można się jej pozbyć, niech to przynajmniej będzie przestępczość zorganizowana"
                                                Havelock Vetinari
Valentine
Nowy użytkownik
*
Wiadomoci: 8


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Lipca 27, 2009, 12:42:17 »

Aaaa no nie wiem czy na konwencie. ^^ Chodzi o to, żeby teraz 30 osób znajomych bez sleepa nie zostało no i wszystko przeze mnie by było Umiech
Mam nadzieję, że w pewnym momencie przyjdzie mail potwierdzający (czy coś), ale rozumiem, że orgowie dużo pracy teraz mają :]
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4
Drukuj
Skocz do: