anime download, drama dorama download
Strony: [1]
Drukuj
Autor W±tek: panel o Johny's & Associates (prowadzi: Otai)  (Przeczytany 3907 razy)
doji_mozg
Administrator
Zaawansowany użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 267


1414213 doji_mozg
Zobacz profil Email
« : Czerwca 23, 2009, 16:14:56 »

Znacie ich? A może wydawało wam się, ze nie ma męskiego odpowiednika Hello! project. Ta agencja trzęsie japońskim rynkiem muzycznym, serialowym i filmowym. KAT-TUN, Ikuta Toma, NEWS, SMAP, Kinki Kids, V6, Kanjani8 to tylko nieliczne 'dzieci' tej stajni. Chcecie ich poznać bliżej? Johny's & Associates od 1963, przez czasy j-stormu aż do dzisiejszych Johny's Juniors.
Zapisane
Tusia
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 2


3450039
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Lipca 14, 2009, 12:26:13 »

poproszę dużo o Kis-my-ft2 ^^
napewno na tym będę
Zapisane
Otai
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 8



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Lipca 20, 2009, 15:59:37 »

Ja niestety bardziej w tych starych zespołach siedzę, ale postaram się Chichot . Na pewno będzie dużo Kanjani8, Tomy, bo o nich jak mnie środku nocy obudzą opowiadać, a poza tym chciałam się skupić na dziwnej polityce w agencji, i na problemach związanych ze znęcaniem się, molestowaniem albo regułami panującymi w agencji, bo o tym nikt zazwyczaj nie mówi.
Zapisane

May
ProwadzÄ…cy
Użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 55


NEWSholic ;3

7280668
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Lipca 20, 2009, 17:06:36 »

Jeżeli znajdę chwilę to bardzo chętnie wpadnę - co prawda o polityce panującej w JE słyszałam mało, ale trochę mi się obiło o uszy i chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej na ten temat (użyłam "chętnie" dwa razy w jednym zdaniu, blah-.-).
Zapisane

MAL/last.fm

AI NANTE, KIMI NASHI JA IMI NAI YO IKIRARENAI...
Otai
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 8



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Lipca 20, 2009, 18:11:04 »

O NEWSach też sporo opowiem, bo bardzo mało fani wiedza i o strukturze całego zespołu i ich członkach (spotkałam się bardzo często ze stronniczym ocenianiem zachowań Nishikido czy Yamapiego, przez osoby, które nie miały pojęcia jak trafili oni do zespolu i w jakich warunkach on powstał) , tak, że o NewSach też trochę będzie Chichot
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2009, 18:16:00 wys³ane przez Otai » Zapisane

May
ProwadzÄ…cy
Użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 55


NEWSholic ;3

7280668
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #5 : Lipca 20, 2009, 18:54:31 »

O NEWSach akurat sporo czytałam, ale miło będzie dowiedzieć się czegoś nowego;)
Zapisane

MAL/last.fm

AI NANTE, KIMI NASHI JA IMI NAI YO IKIRARENAI...
Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: