anime download, drama dorama download
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: panel o Johny's & Associates (prowadzi: Otai)  (Przeczytany 3608 razy)
doji_mozg
Administrator
Zaawansowany u?ytkownik

1414213 doji_mozg
Zobacz profil Email
« : Czerwca 23, 2009, 16:14:56 »

Znacie ich? A mo?e wydawa?o wam si?, ze nie ma m?skiego odpowiednika Hello! project. Ta agencja trz?sie japo?skim rynkiem muzycznym, serialowym i filmowym. KAT-TUN, Ikuta Toma, NEWS, SMAP, Kinki Kids, V6, Kanjani8 to tylko nieliczne 'dzieci' tej stajni. Chcecie ich pozna? bli?ej? Johny's & Associates od 1963, przez czasy j-stormu a? do dzisiejszych Johny's Juniors.
Tusia
Nowy u?ytkownik
*

3450039
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Lipca 14, 2009, 12:26:13 »

poprosz? du?o o Kis-my-ft2 ^^
napewno na tym b?d?
Otai
Nowy u?ytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Lipca 20, 2009, 15:59:37 »

Ja niestety bardziej w tych starych zespo?ach siedz?, ale postaram si? Chichot . Na pewno b?dzie du?o Kanjani8, Tomy, bo o nich jak mnie ?rodku nocy obudz? opowiada?, a poza tym chcia?am si? skupi? na dziwnej polityce w agencji, i na problemach zwi?zanych ze zn?caniem si?, molestowaniem albo regu?ami panuj?cymi w agencji, bo o tym nikt zazwyczaj nie mówi.

May
Prowadz?cy
U?ytkownik
*

NEWSholic ;3

7280668
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Lipca 20, 2009, 17:06:36 »

Je?eli znajd? chwil? to bardzo ch?tnie wpadn? - co prawda o polityce panuj?cej w JE s?ysza?am ma?o, ale troch? mi si? obi?o o uszy i ch?tnie dowiedzia?abym si? czego? wi?cej na ten temat (u?y?am "ch?tnie" dwa razy w jednym zdaniu, blah-.-).

MAL/last.fm

AI NANTE, KIMI NASHI JA IMI NAI YO IKIRARENAI...
Otai
Nowy u?ytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Lipca 20, 2009, 18:11:04 »

O NEWSach te? sporo opowiem, bo bardzo ma?o fani wiedza i o strukturze ca?ego zespo?u i ich cz?onkach (spotka?am si? bardzo cz?sto ze stronniczym ocenianiem zachowa? Nishikido czy Yamapiego, przez osoby, które nie mia?y poj?cia jak trafili oni do zespolu i w jakich warunkach on powsta?) , tak, ?e o NewSach te? troch? b?dzie Chichot
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2009, 18:16:00 wysłane przez Otai » Zapisane

May
Prowadz?cy
U?ytkownik
*

NEWSholic ;3

7280668
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #5 : Lipca 20, 2009, 18:54:31 »

O NEWSach akurat sporo czyta?am, ale mi?o b?dzie dowiedzie? si? czego? nowego;)

MAL/last.fm

AI NANTE, KIMI NASHI JA IMI NAI YO IKIRARENAI...
Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: