anime download, drama dorama download
Strony: 1 2 3 [4] 5
Drukuj
Autor W±tek: Zmiana SzkoÅ‚y.  (Przeczytany 31461 razy)
Micatee
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 29


何とかなるさあ。。。~♪(^ω^)


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : Czerwca 20, 2009, 00:59:05 »

hmmm ale żywe posągi zawsze zbierają sobie za to kasę, a lajkonik nie, więc ktoś musi go opłacać bo wątpię żeby był takim altruistą i hasał za free, a jeśli nie hasa za free to powinien mieć jakieś określone dni pracy;]
Rada miasta to zuo, bo chcieli sprzedać moją szkołę księżą heh
Jadę z NH, konkretnie ze Skarpy. Z tego co widzę na mapce to jeszcze 124 mi jedzie z B1, ale szczerze mówiąc wolałabym tramwaj, bo zwykle jest luźniej i mozna otworzyć okna a nie wdychać smród przepoconych ludzi
Zapisane

さてさて何が、 出来るかな~~
Aria
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 28



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #46 : Czerwca 20, 2009, 01:43:18 »

http://img221.imageshack.us/img221/2472/mapkav2.jpg
PozwoliÅ‚am sobie dodać kilka czerwonych punktów(sklepy z żarciem i napojami, no i mcdonald koÅ‚o obi xP) do mapki, mam nadziejÄ™, że autor nie bÄ™dzie miaÅ‚ mi tego za zÅ‚e Mrugniêcie
Zapisane
Japguy
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 110


∩( ・ω・)∩

1378837
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #47 : Czerwca 20, 2009, 09:43:40 »

@Aria
No to w takim razie moją ściągnę żeby ludzi nie dezorientować:]
Fakt ze o tamtym mcdonaldzie zapomniałem kompletnie(nie chodze tam)

Zachęcam do ulepszania mapki albo do zamieszczania ładniejszej wersji(lepsza rozdzielczość), bo to się napewno przyda innym. Jak będę miał czas to przejedę się z aparatem i porobie zdjęcia jakieś żeby była lepsza orientacja w terenie:] Oczywiście jeżeli orgowie nie mają nic przeciwko wchodzeniu w ich kompetencje:P
Zapisane



"Men can't win against a women in argument.
Men are all handicaped, coz we have a need to make sense" - Chris Rock
doji_mozg
Administrator
Zaawansowany użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 267


1414213 doji_mozg
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #48 : Czerwca 20, 2009, 11:12:09 »

Nie ma problemu U¶miech. I dziÄ™ki za mapkÄ™ - swojÄ… też stworzymy przed konwentem U¶miech.
Z planem dojazdu czekamy jeszcze na powrót autobusu linii 129 na swoją trasę (byłby kolejny dojeżdżający na miejsce z okolic Dworca), ale remont coś się przeciąga. No i, jak zwykle, nie wiemy co na wakacje zaplanują drogowcy.

Dla osób poszukujących dojazdu z różnych części Krakowa polecam wyszukiwarkę połączeń: http://www.mpk.krakow.pl/default.aspx?docId=859 (obsługuje przesiadki). Przystanki docelowe wokół szkoły to:
Rondo Młyńskie
Olsza II
Bora-Komorowskiego
Akacjowa (tu tylko 124)
Zapisane
Atashi
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #49 : Czerwca 20, 2009, 17:22:36 »

A wie ktos ile sie idzie/jedzie z osiedla Kazimierzowskiego do tej szkoly? I w ogole jak sie nazywa przystanek tam na osiedlu Kazimierzowskim? XD

A co do tego Night life... Co my tam w ogole bedziemy robic? XD Jade na konwent po raz pierwszy wiec nie za bardzo sie orientuje z tym wszystkim XD
Zapisane
Japguy
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 110


∩( ・ω・)∩

1378837
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #50 : Czerwca 20, 2009, 23:28:30 »

@Atashi
Chyba najlepiej kup godzinny i przy Arce wsiądź w 139(kierunek kombinat->bronowice małe) i przesiadasz się na Rondzie Barei(dwa przystanki pod rząd się tak nazywają, wysiądź na tym drugim, jest chyba na mapce zaznaczony) w 125, 128, 152 albo 182 i podjedziesz jeden(na olszy II) lub dwa przystanki(na Rondo młyńskie) a stamtąd to już mapka w łapę i trafisz(albo wypatruj mangowców:P)

@Micatee
Jak tramwajem to na skarpie w 15 i na wieczystej wysiadka i tam albo z buta(15 min około) albo w 124 na rondo młyńskie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2009, 23:40:18 wys³ane przez Japguy » Zapisane



"Men can't win against a women in argument.
Men are all handicaped, coz we have a need to make sense" - Chris Rock
Drakar
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 35


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #51 : Czerwca 21, 2009, 00:06:04 »

http://img221.imageshack.us/img221/2472/mapkav2.jpg
PozwoliÅ‚am sobie dodać kilka czerwonych punktów(sklepy z żarciem i napojami, no i mcdonald koÅ‚o obi xP) do mapki, mam nadziejÄ™, że autor nie bÄ™dzie miaÅ‚ mi tego za zÅ‚e Mrugniêcie

Pozwolę sobie zapytać... Jeśli to takie najważniejsze punkty, to po co zaznaczone artykuły budowlane? Ja rozumiem że Evil Cosplay i robienie z paru blaszek i desek modelu Gundama jest praktykowane, no ale...
Zapisane
Japguy
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 110


∩( ・ω・)∩

1378837
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #52 : Czerwca 21, 2009, 00:35:14 »

@Drakar
You love to bring nigga down, don'tcha? Siedziałem w pracy i jak zająłem się tą mapką to wydawało mi się dobrym pomysłem opisanie na niej czego się da(i na co jest miejsce). W każdym razie obi zaznaczyłem bo pod nim jest budka z tanim żarciem typu fast food. Poza tym jak będzie potrzebna przedłużka lub coś takiego to już wiadomo gdzie:]

Jak się jutro obudzę to podpiszę resztę, albo w ogóle zrobię nową mapkę z większą rozdzielczością, zależy jak będzie z siłami i czy jest taka potrzeba...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2009, 00:37:26 wys³ane przez Japguy » Zapisane



"Men can't win against a women in argument.
Men are all handicaped, coz we have a need to make sense" - Chris Rock
Atashi
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #53 : Czerwca 21, 2009, 15:44:19 »

Dzieki Japguy! ^^ Moze jakos trafie XD
Zapisane
Isami
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : Lipca 12, 2009, 00:33:36 »

Akacjowa? WiedziaÅ‚am, że skÄ…dÅ› znam ten budynek. Konwent pod samym nosem. Tego siÄ™ nie spodziewaÅ‚am xD Kilometr i 10-15 minut drogi spacerkiem. Bajka Du¿y u¶miech

ewentualnie 152 spod dworca czy 129 spod galerii krakowskiej. tylko przydaloby sie jeszcze dac na stronie mapke, jak dojsc na conplace z przystanku ;]

124 i 424 też bez problemu siÄ™ dojedzie (przystanek Spadochroniarzy na ul UÅ‚anów, bodajże) U¶miech
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2009, 00:44:09 wys³ane przez Isami » Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #55 : Lipca 12, 2009, 22:08:51 »

Ludzie nóg nie macie ?Z buta się pociągnie, dotleni i przygotuje nogi do kolejnych 3 dni latania, rozprostują się po podróży.
Zapisane

      
Tofu
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #56 : Lipca 12, 2009, 22:47:06 »

Nie żebym straszył czy coś ale mieszkam w Krakowie, i akacjowa to jedno z głównych osiedli dresiów ; D...
Więc radze nie błądzić zbyt długo albo chodzić grupami.
Wiem, bo chodzę do szkoły obok, i nie raz musiałem już natknąć się na jakiegoś zbyt pewnego siebie osobnika : o.
Zapisane
Sagara
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 17


3954420
Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : Lipca 16, 2009, 14:44:52 »

O dresach już było mówione, jeden potwierdza, drugi na nich nie trafił itp. A z chodzeniem grupowym nie powinno być problemu ^^
Zapisane
Ichibanboshi-kun
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 29

3999710
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #58 : Lipca 17, 2009, 08:52:57 »

Hehe, wie ktoÅ› czy drechy o 7 rano wstajÄ… xD? - tiaa, innego pociÄ…gu nie mam, 3.43....
Zapisane

Nyan nyan nyan nyan, ni hao nyan! Gorgeous, delicious and deculture!    http://ja.gram.pl/Ichibanboshi-kun
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #59 : Lipca 17, 2009, 23:06:32 »

Zgadaj sie z kimÅ› kto bedzie tez jechaÅ‚ tym pociagiem ,a do 8mej mozesz poszekać choćby na dworcu U¶miech
My też bedziemy planowo o 6.26  rano ( z Gdyni wyjazd o 19 w piÄ…tek ) , ale dojedziemy pewnie o 7.30 U¶miech
Kawa na dworcu i ruszamy , więc na pewno gdzieś będziemy w okolicy Chichot
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5
Drukuj
Skocz do: