anime download, drama dorama download
Strony: 1 2 [3] 4 5
Drukuj
Autor W±tek: Zmiana SzkoÅ‚y.  (Przeczytany 31466 razy)
yavie
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 20


2285621
Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Czerwca 18, 2009, 14:37:50 »

SzkoÅ‚a katolicka i night life zestawienie prawie idealne  Mrugniêcie

Teraz to musze pomyśleć nad jakimś innym transportem, bo z mpk może być teraz trudno, pomimo że jeździ mi tam 502 to nawet nie wiem na których przystankach się zatrzymuje.
Zapisane
Ifrexalis
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : Czerwca 18, 2009, 16:57:35 »

Cytuj
Pozatym katolicka szkoła i temat konwentu do siebie trochę nie ten teges, nee? Jakoś dziwnie się czuję gdy pomyślę że na konwencie będzie yaoi, night life a tu w każdej chwili może wparować ksiądz >.>...
gyuh...

To nie tak działa. Jeśli organizacja ma w kieszeni umowę, to znaczy, iż ma na wyłączność daną część budynku/areału ~ przed podpisaniem zapoznała się z przedstawionymi zasadami, po czym je zatwierdziła oraz przedstawiła swoje zapewnienia.
Tak więc zarządcami na wyznaczony czas są organizatorzy i oni decydują kto może wejść na teren imprezy, a kto nie - z wyłączeniem administracji całego establishmentu, co jest chyba oczywiste.
Nikt nie będzie nasyłał żadnych kontroli (chyba, że posłowie PO w ramach szukania powiązań z IPN) skoro powiedziane jest w statucie konwentu z góry co będzie tolerowane, a co nie. Fani yaoi/yuri mogą odpowiadać za przewinienia jeśli zasady złamią co jest wątpliwie, tutaj liczy się dobra zabawa, a nie złośliwość. Tak przynajmniej widzę to ja.
Zapisane
Aria
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 28



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #32 : Czerwca 18, 2009, 17:16:40 »

Mówiłem o Olszy II (prawda szkoła nie leży w środku tylko na skraju) ale fakt, może przesadziłem z tym dresiarskim osiedlem (nie powinienem wierzyć we wszystko co słyszę ;P) Nie ma problemu, możecie zignorować mojego poprzedniego posta.
Jako mieszkanka tego osiedla, muszÄ™ ze smutkiem przyznać, że jest posr***ne ;x Czasem jest gorzej niż w hucie, jeżeli chodzi o te bandy pijanych dresów ==' Ale to bardziej w godzinach 22.00-3.00, czyli takich, że raczej konwentowicze nie bÄ™dÄ… mieli okazji siÄ™ przekonać o tym Mrugniêcie A przynajmniej mam takÄ… nadziejÄ™ ^^

A co do wyboru szkoły, jestem bardzo szczęśliwa, jako że:
a) mam do niej 5 min xD
b) w środku jest ładnie ^_^
c) park obok jest wprawdzie mały, ale w miarę zadbany i ładny ^_^
d) dzieciństwo mi się przypomina xD"
Zapisane
Kuroneko
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 177


treacherous backstaber ;)

3069754 kuroneko1
Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Czerwca 18, 2009, 20:03:44 »

Co do rezerwacji sleepów pracujemy nad systemem który wam to umożliwi.
Zapisane
Foxik
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 11


Faith is ours shield

3245814
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #34 : Czerwca 18, 2009, 21:58:18 »

hmm... no coż Mrugniêcie mam jeszcze bliżej Chichot hiehiehie U¶miech
Zapisane

CLEANSE, PURGE, KILL - FOR THE GREAT WILL OF THE EMPEROR
"If you can see us, we are dangerous indeed. But is as nothing to the peril you face if you cannot se us and all you can hear us our laughter"
Micatee
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 29


何とかなるさあ。。。~♪(^ω^)


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Czerwca 19, 2009, 00:37:45 »

Ifrexalis, dla mnie to i tak trochÄ™ nie pasuje z mmm... z moralnego punktu widzenia~.~ well, to tylko moje zdanie~


thx Kuroneko-sama za informacjÄ™~



 
Zapisane

さてさて何が、 出来るかな~~
Sirroco
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 4


7950627
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #36 : Czerwca 19, 2009, 08:43:22 »

Ja do tamtej szkoly mialam blisko xD a ktos wie jak tam stoi z salÄ… gimnastycznÄ… ??
Zapisane

Watashi wa omoide ni wa naranai sa...
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #37 : Czerwca 19, 2009, 09:32:24 »

jest jedna
Zapisane

      
PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 174


1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #38 : Czerwca 19, 2009, 10:33:51 »

Ja tam mam najpierw do krakowa z 120km a potem nie wiadomo ile do szkoÅ‚y :>  Ale to że szkoÅ‚a katolicka. I zrobimy sobie Night Life no to broÅ„ panie boże co to bÄ™dzie :> Kompatybilność 100% :>

Off-Topic
Fajny Avatar @yavie Kagura z Gintama Rulez =^.^=
Zapisane
Lilala
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 23



Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Czerwca 19, 2009, 21:48:49 »

"Z przykroÅ›ciÄ… zawiadamiamy..." - już siÄ™ baÅ‚am, że mi konwent odwoÅ‚ano! xD A skoro już znaleźliÅ›cie nowÄ… szkoÅ‚Ä™, to nie widzÄ™ problemu ;> Puki jesteÅ›my silnÄ… i zwartÄ… grupÄ… konwentowiczów, to żadna krzywda nie powinna nam siÄ™ stać, nee? Mrugniêcie CieszÄ™ siÄ™, że konwent mimo wszystko siÄ™ odbÄ™dzie Jêzyk Bardzo go wyczekujÄ™, wiÄ™c liczÄ™ na to, że gdyby coÅ› znowu nie wypaliÅ‚o, to i tak sobie pocosplayujemy na dworcu pkp, co? Chichot Albo na rynku wraz z lajkonikiem ;>
Zapisane
Japguy
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 110


∩( ・ω・)∩

1378837
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #40 : Czerwca 19, 2009, 21:51:10 »

Teraz to juz całkiem blisko mam. Dojście do szkoły banalne, dojazd bez problemu wszysto cacy:]
Niedaleko real więc elegancko też całkiem niedaleko bar mleczy, chińczyk i Obi jakbyśmy coś budowali xD

Mapka poglÄ…dowa(jeszcze ulepszÄ™ jak coÅ›)

http://japguy.co.cc/mapkav2.jpg

(na czerwono są nazwy przystanków)

@yavie
najlepiej jak jedziesz 502 z centrum, przesiądź się na wiślickiej w coś co jedzie na pilotów, ewentualnie bora komorowskiego:]


« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2009, 00:39:48 wys³ane przez Japguy » Zapisane



"Men can't win against a women in argument.
Men are all handicaped, coz we have a need to make sense" - Chris Rock
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #41 : Czerwca 19, 2009, 23:32:46 »

Ale to bardzo fajna mapka U¶miech PodobajÄ… mi sie te dodatkowe wazne punkty , Obi i real Chichot A to daeko od dworca ?
Zapisane
Keiy
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 121


1683214 keiy86
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #42 : Czerwca 19, 2009, 23:59:23 »

Hm... 15-20 minut autobusem. 1 godzina na piechotÄ™.
Zapisane
Micatee
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 29


何とかなるさあ。。。~♪(^ω^)


Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : Czerwca 20, 2009, 00:17:17 »

Albo na rynku wraz z lajkonikiem ;>
Sorry za offtop, ale mam gÅ‚upie pytanie^^" Kiedy u nas lajkonik hasa po rynku? Ostatnio japonka siÄ™ mnie  o to zapytaÅ‚a, a ja zonk lol^^" 

A do tematu, jedzie pod tą szkołę coś innego niż 502?
Zapisane

さてさて何が、 出来るかな~~
Japguy
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 110


∩( ・ω・)∩

1378837
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #44 : Czerwca 20, 2009, 00:40:40 »

Szczerze to też nie wiem kiedy hasa O_O
Ale to nie jest regularne bo to chyba nie organizowany przez miasto koleś tylko indywidualnie się przebiera tak jak żywe posągi na rynku.
Zaraz napiszę do rady miasta i może mi powiedzą:]

Btw. Mapka miała jeden błąd(przystanek pilotów), ale drobny i już naprawiłem;)

@Micatee
Zależy skąd. Napisałem na mapce numery autobusów które się zatrzymują na przystankach(oznaczyłem czy od strony rynku czy huty).
Powiedz gdzie masz przystanek wysiadkowy w krk, a chętnie powiem jak stamtąd dojechać:]

@Abarai
Jeżeli jedziesz w godzinach porannych w sobotÄ™ to okoÅ‚o 10 do 15  min max. wiÄ™c blisko. Jak szedÅ‚em w stanie wskazujÄ…cym "z buta" to w 35 min byÅ‚em na rondzie mÅ‚uÅ„skim(blisko).

Osobiście polecam z dworca 124 bo ma najbliżej szkoły przystanek i właściwie łatwo wtedy ją znaleźć(graffiti na murze się wyróżnia). Przystanek na bora komorowskiego jest mało uczęszczany przez autobusy.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2009, 01:09:25 wys³ane przez Japguy » Zapisane



"Men can't win against a women in argument.
Men are all handicaped, coz we have a need to make sense" - Chris Rock
Strony: 1 2 [3] 4 5
Drukuj
Skocz do: