anime download, drama dorama download
Strony: 1 2 3 [4] 5
Drukuj
Autor Wątek: Zmiana Szkoły.  (Przeczytany 18297 razy)
Micatee
Nowy użytkownik
*

何とかなるさあ。。。~♪(^ω^)

« Odpowiedz #45 : Czerwiec 20, 2009, 00:59:05 »

hmmm ale żywe posągi zawsze zbierają sobie za to kasę, a lajkonik nie, więc ktoś musi go opłacać bo wątpię żeby był takim altruistą i hasał za free, a jeśli nie hasa za free to powinien mieć jakieś określone dni pracy;]
Rada miasta to zuo, bo chcieli sprzedać moją szkołę księżą heh
Jadę z NH, konkretnie ze Skarpy. Z tego co widzę na mapce to jeszcze 124 mi jedzie z B1, ale szczerze mówiąc wolałabym tramwaj, bo zwykle jest luźniej i mozna otworzyć okna a nie wdychać smród przepoconych ludzi

さてさて何が、 出来るかな~~
Aria
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #46 : Czerwiec 20, 2009, 01:43:18 »

http://img221.imageshack.us/img221/2472/mapkav2.jpg
Pozwoliłam sobie dodać kilka czerwonych punktów(sklepy z żarciem i napojami, no i mcdonald koło obi xP) do mapki, mam nadzieję, że autor nie będzie miał mi tego za złe Mrugnięcie
Japguy
Aktywny użytkownik

∩( ・ω・)∩

1378837
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #47 : Czerwiec 20, 2009, 09:43:40 »

@Aria
No to w takim razie moją ściągnę żeby ludzi nie dezorientować:]
Fakt ze o tamtym mcdonaldzie zapomniałem kompletnie(nie chodze tam)

Zachęcam do ulepszania mapki albo do zamieszczania ładniejszej wersji(lepsza rozdzielczość), bo to się napewno przyda innym. Jak będę miał czas to przejedę się z aparatem i porobie zdjęcia jakieś żeby była lepsza orientacja w terenie:] Oczywiście jeżeli orgowie nie mają nic przeciwko wchodzeniu w ich kompetencje:P

"Men can't win against a women in argument.
Men are all handicaped, coz we have a need to make sense" - Chris Rock
doji_mozg
Administrator
Zaawansowany użytkownik

1414213 doji_mozg
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #48 : Czerwiec 20, 2009, 11:12:09 »

Nie ma problemu Uśmiech. I dzięki za mapkę - swoją też stworzymy przed konwentem Uśmiech.
Z planem dojazdu czekamy jeszcze na powrót autobusu linii 129 na swoją trasę (byłby kolejny dojeżdżający na miejsce z okolic Dworca), ale remont coś się przeciąga. No i, jak zwykle, nie wiemy co na wakacje zaplanują drogowcy.

Dla osób poszukujących dojazdu z różnych części Krakowa polecam wyszukiwarkę połączeń: http://www.mpk.krakow.pl/default.aspx?docId=859 (obsługuje przesiadki). Przystanki docelowe wokół szkoły to:
Rondo Młyńskie
Olsza II
Bora-Komorowskiego
Akacjowa (tu tylko 124)
Atashi
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #49 : Czerwiec 20, 2009, 17:22:36 »

A wie ktos ile sie idzie/jedzie z osiedla Kazimierzowskiego do tej szkoly? I w ogole jak sie nazywa przystanek tam na osiedlu Kazimierzowskim? XD

A co do tego Night life... Co my tam w ogole bedziemy robic? XD Jade na konwent po raz pierwszy wiec nie za bardzo sie orientuje z tym wszystkim XD
Japguy
Aktywny użytkownik

∩( ・ω・)∩

1378837
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #50 : Czerwiec 20, 2009, 23:28:30 »

@Atashi
Chyba najlepiej kup godzinny i przy Arce wsiądź w 139(kierunek kombinat->bronowice małe) i przesiadasz się na Rondzie Barei(dwa przystanki pod rząd się tak nazywają, wysiądź na tym drugim, jest chyba na mapce zaznaczony) w 125, 128, 152 albo 182 i podjedziesz jeden(na olszy II) lub dwa przystanki(na Rondo młyńskie) a stamtąd to już mapka w łapę i trafisz(albo wypatruj mangowców:P)

@Micatee
Jak tramwajem to na skarpie w 15 i na wieczystej wysiadka i tam albo z buta(15 min około) albo w 124 na rondo młyńskie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2009, 23:40:18 wysłane przez Japguy » Zapisane

Drakar
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #51 : Czerwiec 21, 2009, 00:06:04 »

http://img221.imageshack.us/img221/2472/mapkav2.jpg
Pozwoliłam sobie dodać kilka czerwonych punktów(sklepy z żarciem i napojami, no i mcdonald koło obi xP) do mapki, mam nadzieję, że autor nie będzie miał mi tego za złe Mrugnięcie

Pozwolę sobie zapytać... Jeśli to takie najważniejsze punkty, to po co zaznaczone artykuły budowlane? Ja rozumiem że Evil Cosplay i robienie z paru blaszek i desek modelu Gundama jest praktykowane, no ale...
Japguy
Aktywny użytkownik

∩( ・ω・)∩

1378837
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #52 : Czerwiec 21, 2009, 00:35:14 »

@Drakar
You love to bring nigga down, don'tcha? Siedziałem w pracy i jak zająłem się tą mapką to wydawało mi się dobrym pomysłem opisanie na niej czego się da(i na co jest miejsce). W każdym razie obi zaznaczyłem bo pod nim jest budka z tanim żarciem typu fast food. Poza tym jak będzie potrzebna przedłużka lub coś takiego to już wiadomo gdzie:]

Jak się jutro obudzę to podpiszę resztę, albo w ogóle zrobię nową mapkę z większą rozdzielczością, zależy jak będzie z siłami i czy jest taka potrzeba...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2009, 00:37:26 wysłane przez Japguy » Zapisane

Atashi
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #53 : Czerwiec 21, 2009, 15:44:19 »

Dzieki Japguy! ^^ Moze jakos trafie XD
Isami
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #54 : Lipiec 12, 2009, 00:33:36 »

Akacjowa? Wiedziałam, że skądś znam ten budynek. Konwent pod samym nosem. Tego się nie spodziewałam xD Kilometr i 10-15 minut drogi spacerkiem. Bajka Duży uśmiech

ewentualnie 152 spod dworca czy 129 spod galerii krakowskiej. tylko przydaloby sie jeszcze dac na stronie mapke, jak dojsc na conplace z przystanku ;]

124 i 424 też bez problemu się dojedzie (przystanek Spadochroniarzy na ul Ułanów, bodajże) Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2009, 00:44:09 wysłane przez Isami » Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik

Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #55 : Lipiec 12, 2009, 22:08:51 »

Ludzie nóg nie macie ?Z buta się pociągnie, dotleni i przygotuje nogi do kolejnych 3 dni latania, rozprostują się po podróży.

Tofu
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #56 : Lipiec 12, 2009, 22:47:06 »

Nie żebym straszył czy coś ale mieszkam w Krakowie, i akacjowa to jedno z głównych osiedli dresiów ; D...
Więc radze nie błądzić zbyt długo albo chodzić grupami.
Wiem, bo chodzę do szkoły obok, i nie raz musiałem już natknąć się na jakiegoś zbyt pewnego siebie osobnika : o.
Sagara
Nowy użytkownik
*

3954420
« Odpowiedz #57 : Lipiec 16, 2009, 14:44:52 »

O dresach już było mówione, jeden potwierdza, drugi na nich nie trafił itp. A z chodzeniem grupowym nie powinno być problemu ^^
Ichibanboshi-kun
Nowy użytkownik
*

3999710
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #58 : Lipiec 17, 2009, 08:52:57 »

Hehe, wie ktoś czy drechy o 7 rano wstają xD? - tiaa, innego pociągu nie mam, 3.43....

Nyan nyan nyan nyan, ni hao nyan! Gorgeous, delicious and deculture!    http://ja.gram.pl/Ichibanboshi-kun
Abarai
Aktywny użytkownik

2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #59 : Lipiec 17, 2009, 23:06:32 »

Zgadaj sie z kimś kto bedzie tez jechał tym pociagiem ,a do 8mej mozesz poszekać choćby na dworcu Uśmiech
My też bedziemy planowo o 6.26  rano ( z Gdyni wyjazd o 19 w piątek ) , ale dojedziemy pewnie o 7.30 Uśmiech
Kawa na dworcu i ruszamy , więc na pewno gdzieś będziemy w okolicy Chichot
Strony: 1 2 3 [4] 5
Drukuj
Skocz do: