anime download, drama dorama download
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wtek: Łokiem MainŁogra pt. II  (Przeczytany 17868 razy)
Natan
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 128


MajnŁolg

734978
Zobacz profil
« : Czerwca 15, 2009, 18:38:12 »

Miejsce.

Jak wielokrotnie się przekonaliśmy miejsce nie pozostaje bez znaczenia, co z resztą unaocznił Kuroneko w swojej blogowej serii. Nie będę się tu rozpisywał na temat jak szukać szkół a raczej co powinny mieć w ramach nowszych standardów. Dawniej właściwie wystarczyły ściany, dach i podłoga, teraz jednak wymagania konwentowej braci znacznie wzrosły. Co więc powinna mieć szkoła na konwent?

- Dobra lokacja, a więc mieścić się w łatwo dostępnej części miasta, najlepiej blisko wielu linii tramwajowych i autobusowych, dobrze by było też aby nie leżała daleko od dworców itp. Choć z drugiej strony niektóre szkoły zaczęły sobie liczyć drożej za to że znajdują się bliżej centrum miasta.

- Rozmiary, to oczywiście już zależy od rozmiaru konwentu i to raczej ilość ludzi dobiera się pod rozmiar szkoły ale mimo wszystko ważne jest by szkoła miała co najmniej 20 sal lekcyjnych, do tego oczywiście salę gimnastyczną, mile widziane w okresie wakacyjnym są także boiska i rozległe tereny zielone gdzie można przeprowadzać wiele atrakcji plenerowych. Do tego oczywiście szerokie korytarze, by pomieściły i uczestników i stoiska.

- Sale, o ich ilości już pisałem, ale teraz coś więcej o nich samych. Powinny mieć co najmniej 2-3 gniazdka, być przestronne, sale na piętrach powinny mieć otwierające się okna by nie groziła duchota. Do tego lepiej żeby nie były to sale z wieloma szafami i gablotami bo przecież wiemy jak łatwo coś uszkodzić. Dobrze jest też jak mają szerokie drzwi, ale to obecnie raczej norma w większości szkół.
- Gastronomia, czyli w skrócie mówiąc dobrze jest jak koło szkoły jest jakiś fast food/restauracja, a jeszcze lepiej jak w samej szkole znajduje się bufet, sprzedający przynajmniej najpotrzebniejsze produkty żywnościowe a w wielu przypadkach dobrze jest też gdy sprzedawane są gorące posiłki.

- Prysznice, o tak, to kolejny niesamowicie ważny element szkoły, na szczęście coraz więcej konwentowiczów zaczyna dbać o higienę osobistą, co pociąga za sobą też konieczność zapewnienia im warunków do wzięcia prysznica. Nie muszę chyba mówić że prysznice te powinny być sprawne Mrugnicie

- Wejścia, tak wiem, wydaje się że to element z małym znaczeniem, a jednak dobrze jest gdy szkoła ma szerokie wejście, najlepiej z zadaszonym placykiem przed nim, łatwiej wtedy prowadzić akredytację. Dobrze też gdy istnieje co najmniej jedno dodatkowe wejście z którego może korzystać obsługa. Dużo łatwiej jest wszystko zrobić bez przeciskania się przez tłumy w wejściu, no i tłumy też chyba wolą unikać hord helperów Mrugnicie

- Małe skomplikowanie, a tak, ten problem jest co prawda świeży ale trzeba przyznać że w niektórych szkołach można by zgubić batalion komandosów, nie mówiąc już o pojedynczej osobie, dlatego dobrze jest gdy szkoła przynajmniej dysponuje dokładnymi planami budynku, a najlepiej gdy jest to zbudowany w prosty sposób budynek, bez skomplikowanych przejść i wielu zakrętów.

A na zakończenie pozwolę sobie podebrać mój własny tekst:
KURONEKO <ze łzami szczęścia w oczach>:
– Znalazłem rewelacyjną szkołę! Duża, ma trzy sale gimnastyczne, dobry dojazd i co najważniejsze… Dyrekcja chce współpracować!
JA:
– Hmmm… Nie ma terenów zielonych.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2009, 22:22:57 wysane przez Natan » Zapisane

PhoenixDelte
Helperzy
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 174


1566176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Czerwca 15, 2009, 19:08:29 »

Łiii super :> Prysznice to ważna rzecz. Ważne by helperzy,orgowie mogli w innym czasie brać przysznic co uczestnicy. Buffet ważna sprawa na samym picu daleko się nie zajedzie. Szkoła to najważniejsze i dobrze że jest
Zapisane
Kisara
Organizator
Użytkownik
*****
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 84



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Czerwca 15, 2009, 19:18:49 »

Za prysznice chwała. Nie wyobrażam sobie nie wejść pod strumień wody po całym dniu latania w sierpniowy, upalny dzień.
To będzie to. Mam nadzieję, że inni uczestniczy też zadbają o higienę.
Zapisane

"Yeah, the world is still sleepin' while I keep on dreaming for me
And their words are just whispers and lies that I'll never believe."
Abarai
Aktywny użytkownik
***
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Czerwca 15, 2009, 19:43:05 »

To ja poprosze o zaznaczenie prysznicy na mapce ^____^
Zapisane
Geradiel
Pomocnik Organizatorów
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 130


nobody expects Spanish Inquisition

1293004
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Czerwca 15, 2009, 20:45:36 »

a kto mi plecy umyje??;>;>
Zapisane

Baranek de aru no-wa ii ne.
 ranek-ni okite,
 polanka-e hashitte,
 kou utattari suru:
 be be be, kopytka-wa boku-wo hakonde iru
 be be be, kopytka-wa boku-wo hakonde iru
Death
Użytkownik
**
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 67


5229080
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Czerwca 15, 2009, 22:53:31 »

Za krótkie łapki, że nie sięgasz?? Jzyk Jak będzie upał/duchota to prysznice będą błogosławieństwem ^_^...
Zapisane


Piekło nigdy nie jest tak ekscytujące jak wtedy, gdy skrywa się za twarzą anioła...
aika
Helperzy
Nowy użytkownik
*****
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 40



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Czerwca 16, 2009, 13:11:29 »

Co do terenów zielonych, nie daleko od szkoły są łąki przecież! ;p
Zapisane
xionacz
Nowy użytkownik
*
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 12


Hooth Hooth

3758064 xion xionacz
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #7 : Lipca 20, 2009, 15:37:03 »

Byle ciepła woda była Umiech
Zapisane

FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Lipca 20, 2009, 15:56:21 »

Na Balconie... prysznice były unixes... bo tak ciemno było że nie wiadomo czy w kabienie obok facet czy dziewczyna... ale jedno było pewne straszne kolejki... na 13 osób do 1 prysznica.... więc już chyba lepiej wąż ogrodowy na jakimś zamknietym terenie na uczelni Chichot Zimna woda siły doda Chichot
Zapisane

      
xionacz
Nowy użytkownik
*
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 12


Hooth Hooth

3758064 xion xionacz
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #9 : Lipca 20, 2009, 16:34:06 »

Mnie kolejki nie ujęły, trafiałem "w porę" Duy umiech.
Zapisane

Kuroneko
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 177


treacherous backstaber ;)

3069754 kuroneko1
Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Lipca 21, 2009, 19:03:34 »

Prysznice na Balconie nie były unisex. Po prostu drzwi do męskiego były otwarte i nie było widać oznaczenia ^^" może to i lepiej? :>
Zapisane
Ichibanboshi-kun
Nowy użytkownik
*
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 29

3999710
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #11 : Lipca 22, 2009, 12:10:26 »

Hmm... Pewnie kolejki będą nieziemskie :3
Zapisane

Nyan nyan nyan nyan, ni hao nyan! Gorgeous, delicious and deculture!    http://ja.gram.pl/Ichibanboshi-kun
Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: