anime download, drama dorama download
Strony: [1]
Drukuj
Autor W±tek: FAQ  (Przeczytany 4364 razy)
Kuroneko
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 177


treacherous backstaber ;)

3069754 kuroneko1
Zobacz profil
FAQ
« : Czerwca 01, 2009, 01:46:01 »

W tym wÄ…tku zachÄ™cam do zadawania nam - zarówno helperom jak i organizatorom - pytaÅ„ wszelakich dotyczÄ…cych konwentu i nie tylko. W miarÄ™ możliwoÅ›ci bÄ™dziemy na nie odpowiadać. PamiÄ™tajcie też że nie ma gÅ‚upich pytaÅ„, sÄ… tylko takie których jeszcze nie zmoderowaliÅ›my Mrugniêcie

PS. Wiem że z "frequently" nie ma to wiele wspólnego ale co mi tam U¶miech
Zapisane
itasH
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 13


4822319 itachi.kun
Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwca 08, 2009, 20:30:47 »

Ok ośmielę się zadać jedno pytanie ^^ Właściwie taki problemik zaczął mnie nurtować już rok temu na ostatnim DOJIconie.
Jak to jest z dodatkowymi wejściówkami a raczej przyłączeniem się do zacnego grona " orgów " or something.
I mean, co zwykły szaraczek musiałby zrobić - o ile to w jego zasięgu - aby dostać np wejściówkę po czasie:
- nie wiem moze jakis sprzet przyniesc/something? A jeżeli tak, to mniej wiÄ™cej jaki, bo wiadomo, przynieść sprzÄ™t, a przynieść ILEÅš tego sprzetu i co konkretnie potrzeba to już różnica U¶miech

@dół:
fakt, miaÅ‚em na myÅ›li helperów U¶miech zabrakÅ‚o mi na moment tego sÅ‚owa, dlatego daÅ‚em w cudzysłów.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2009, 20:49:35 wys³ane przez itasH » Zapisane
Kuroneko
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 177


treacherous backstaber ;)

3069754 kuroneko1
Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Czerwca 08, 2009, 20:43:07 »

@itashi
Do orgów nie można się przyłączyć. Trzeba być znaną nam osobą i musimy mieć do kogoś spooooro zaufania
Do helperów można: Jakie spełnić warunki? Najlepiej zgłosić się do osoby koordynującej helperów. Jeśli ktoś ma dobry pomysł na panel, konkurs, ma jakieś "specjalne zdolności" (Gotuje, zna się na technice, ma prawo jazdy itp). Sprzęt jest przydatny ale najważniejsza jest kreatywność. Na to kogo wybieramy ma też wpływ czy jest z Krakowa lub może być na dzień przed konwentem i pomóc przy przygotowaniu. Oczywiście najlepiej jest jak my kogoś znamy bo wiem czego się po nim spodziewać.
Zapisane
gloda
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 117


8125721
Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Czerwca 09, 2009, 17:12:28 »

Najlepiej zgłosić się do osoby koordynującej helperów.

Czyli pogadać z Koji'm U¶miech
JeÅ›li siÄ™ nie mylÄ™ to on zarzÄ…dza helperami  xD

Tak, nie chciałem jednak tego pisać bo może za niedługo pójdzie news i wszystko będzie jasne dop. Kuroneko
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2009, 22:04:12 wys³ane przez Kuroneko » Zapisane

Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: