anime download, drama dorama download
Strony: 1 ... 5 6 [7]
Drukuj
Autor W±tek: PoczÄ…tek rezerwacji - instrukcja.  (Przeczytany 49288 razy)
Corvus
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #90 : Czerwca 24, 2009, 12:08:43 »

Właśnie ja mam ten sam problem. Pieniądze przez Internet zostały przelane już w sobotę a ja do tej pory widzę, że jest wejściówka nie opłacona. Tak się zastanawiam czy po prostu trzeba jeszcze poczekać, czy coś jest nie tak i pieniądze zostały nie dostarczone.
Zapisane
doji_mozg
Administrator
Zaawansowany użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 267


1414213 doji_mozg
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #91 : Czerwca 24, 2009, 13:38:30 »

Nie jesteśmy w stanie sprawdzać wpłat codziennie. Sprawdzamy 2-3 razy w tygodniu.
Trochę cierpliwości, jak wpłata nie jest zaksięgowana przez ponad tydzień (a w zasadzie to 2 tygodnie, biorąc pod uwagę na przykład wpłaty z Poczty Polskiej) dopiero można zacząć się martwić.
I takie sprawy załatwia się poprzez email do organizatorów, w którym podaje się swoje dane - jak inaczej możemy zidentyfikować twoją wpłatę?
Zapisane
Drakar
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 35


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #92 : Lipca 05, 2009, 18:42:59 »

Przelałem pieniądze z zagranicznego banku, prawdopodobnie jeszcze nie doszły lub nie zostały zaksięgowane czy inna cholera się stała. Tak czy siak, niedługo moja wejściówka będzie nadal "nieopłacona" czyli wróci do puli którą rozpocznie się za trzy dni. Czy moje konto w wejściówkach będzie wywalone? Jeśli tak, co się stanie jeśli ktoś zdobędzie mój numer rezerwacji(11) i nagle przyjdą moje pieniądze do orgów z tytułem przelewu "NATCON 11"? Ktoś wejdzie na mój koszt, oddacie kasę a ja zarezerwuję na nowo i znów wplacę?
Wiem, problematyczny upierdliwiec ze mnie.
Zapisane
marmar
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #93 : Sierpnia 03, 2009, 19:26:46 »

ja też z gÅ‚upim pytaniem, dokonaÅ‚em przelewu przed chwilÄ… (3.08; na stronce jest napisane, że nie ma wejÅ›ciówek, ale konto zarejestrowaÅ‚em dużo wczeÅ›niej, wszak...), zgadujÄ™, że dobrze jest przynieść ze sobÄ… potwierdzenie przelewu, tak na wszelki wypadek? U¶miech
Zapisane
Kuroneko
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 177


treacherous backstaber ;)

3069754 kuroneko1
Zobacz profil
« Odpowiedz #94 : Sierpnia 04, 2009, 15:39:07 »

Przelew już doszedÅ‚. Co do sytuacji kiedy macie status "wejÅ›ciówka nieopÅ‚acona" to bÄ™dzie najlepiej jak weźmiecie ze sobÄ… potwierdzenie przelewu, pamiÄ™tajcie że przelew troszkÄ™ może iść a my też musimy mieć pewność że wejÅ›ciówka jest opÅ‚acona U¶miech
Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #95 : Sierpnia 04, 2009, 17:00:53 »

Z poczty nawet do 14 dni.
Zapisane

      
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #96 : Sierpnia 04, 2009, 23:11:18 »

Powinna przyjsc na drugi dzien .
http://www.poczta-polska.pl/Uslugi/?U=DlaCiebie&DC=Finanse&F=Wplaty
 Czyli wpÅ‚acona w poniedzialek rano , powinna być w srode max !
Bierzcie ze sobą potwierdzenie przelewu , jak ktoś ma czas , może przejsc sie na pocztę i podręczyc poanie urzedniczki wrednymi pytaniami w stylu:
"Wpłaciłem w piątek pieniądze , na koncie ich nie ma - dlaczego ?"
Zapisane
doji_mozg
Administrator
Zaawansowany użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 267


1414213 doji_mozg
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #97 : Sierpnia 04, 2009, 23:49:25 »

To nic nie da, poczta działa jak działa, cieszmy się że w ogóle jest.
Wszystkie wpłaty wykonane w poniedziałek powinny być u nas do środy, ale jakby nie... lepiej wziąć kwitek.
I jeszcze raz sprawdza się, że czekanie na ostatnią chwilę nie jest specjalnie opłacalne.
Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #98 : Sierpnia 05, 2009, 09:36:16 »

Abarai mam kogoś w rodzinie kto pracuje na poczcie wpłaty idą od 36h do nawet 14 dni ale to sporadyczne przaypadki.
Zapisane

      
Strony: 1 ... 5 6 [7]
Drukuj
Skocz do: