anime download, drama dorama download
Strony: 1 ... 5 6 [7]
Drukuj
Autor Wątek: Pocz?tek rezerwacji - instrukcja.  (Przeczytany 45577 razy)
Corvus
Nowy u?ytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #90 : Czerwca 24, 2009, 12:08:43 »

W?a?nie ja mam ten sam problem. Pieni?dze przez Internet zosta?y przelane ju? w sobot? a ja do tej pory widz?, ?e jest wej?ciówka nie op?acona. Tak si? zastanawiam czy po prostu trzeba jeszcze poczeka?, czy co? jest nie tak i pieni?dze zosta?y nie dostarczone.
doji_mozg
Administrator
Zaawansowany u?ytkownik

1414213 doji_mozg
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #91 : Czerwca 24, 2009, 13:38:30 »

Nie jeste?my w stanie sprawdza? wp?at codziennie. Sprawdzamy 2-3 razy w tygodniu.
Troch? cierpliwo?ci, jak wp?ata nie jest zaksi?gowana przez ponad tydzie? (a w zasadzie to 2 tygodnie, bior?c pod uwag? na przyk?ad wp?aty z Poczty Polskiej) dopiero mo?na zacz?? si? martwi?.
I takie sprawy za?atwia si? poprzez email do organizatorów, w którym podaje si? swoje dane - jak inaczej mo?emy zidentyfikowa? twoj? wp?at??
Drakar
Nowy u?ytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #92 : Lipca 05, 2009, 18:42:59 »

Przela?em pieni?dze z zagranicznego banku, prawdopodobnie jeszcze nie dosz?y lub nie zosta?y zaksi?gowane czy inna cholera si? sta?a. Tak czy siak, nied?ugo moja wej?ciówka b?dzie nadal "nieop?acona" czyli wróci do puli któr? rozpocznie si? za trzy dni. Czy moje konto w wej?ciówkach b?dzie wywalone? Je?li tak, co si? stanie je?li kto? zdob?dzie mój numer rezerwacji(11) i nagle przyjd? moje pieni?dze do orgów z tytu?em przelewu "NATCON 11"? Kto? wejdzie na mój koszt, oddacie kas? a ja zarezerwuj? na nowo i znów wplac??
Wiem, problematyczny upierdliwiec ze mnie.
marmar
Nowy u?ytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #93 : Sierpnia 03, 2009, 19:26:46 »

ja te? z g?upim pytaniem, dokona?em przelewu przed chwil? (3.08; na stronce jest napisane, ?e nie ma wej?ciówek, ale konto zarejestrowa?em du?o wcze?niej, wszak...), zgaduj?, ?e dobrze jest przynie?? ze sob? potwierdzenie przelewu, tak na wszelki wypadek? Uśmiech
Kuroneko
Organizator
Aktywny u?ytkownik

treacherous backstaber ;)

3069754 kuroneko1
« Odpowiedz #94 : Sierpnia 04, 2009, 15:39:07 »

Przelew ju? doszed?. Co do sytuacji kiedy macie status "wej?ciówka nieop?acona" to b?dzie najlepiej jak we?miecie ze sob? potwierdzenie przelewu, pami?tajcie ?e przelew troszk? mo?e i?? a my te? musimy mie? pewno?? ?e wej?ciówka jest op?acona Uśmiech
FenixXx
Zaawansowany u?ytkownik

Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #95 : Sierpnia 04, 2009, 17:00:53 »

Z poczty nawet do 14 dni.

Abarai
Aktywny u?ytkownik

2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #96 : Sierpnia 04, 2009, 23:11:18 »

Powinna przyjsc na drugi dzien .
http://www.poczta-polska.pl/Uslugi/?U=DlaCiebie&DC=Finanse&F=Wplaty
 Czyli wp?acona w poniedzialek rano , powinna by? w srode max !
Bierzcie ze sob? potwierdzenie przelewu , jak kto? ma czas , mo?e przejsc sie na poczt? i podr?czyc poanie urzedniczki wrednymi pytaniami w stylu:
"Wp?aci?em w pi?tek pieni?dze , na koncie ich nie ma - dlaczego ?"
doji_mozg
Administrator
Zaawansowany u?ytkownik

1414213 doji_mozg
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #97 : Sierpnia 04, 2009, 23:49:25 »

To nic nie da, poczta dzia?a jak dzia?a, cieszmy si? ?e w ogóle jest.
Wszystkie wp?aty wykonane w poniedzia?ek powinny by? u nas do ?rody, ale jakby nie... lepiej wzi?? kwitek.
I jeszcze raz sprawdza si?, ?e czekanie na ostatni? chwil? nie jest specjalnie op?acalne.
FenixXx
Zaawansowany u?ytkownik

Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #98 : Sierpnia 05, 2009, 09:36:16 »

Abarai mam kogo? w rodzinie kto pracuje na poczcie wp?aty id? od 36h do nawet 14 dni ale to sporadyczne przaypadki.

Strony: 1 ... 5 6 [7]
Drukuj
Skocz do: