anime download, drama dorama download
Strony: 1 2 [3] 4
Drukuj
Autor Wtek: Bezpieczeństwo nieco przed/w czasie/na zakończenie konwentu NatCon  (Przeczytany 23134 razy)
Abarai
Aktywny użytkownik
***
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #30 : Sierpnia 03, 2009, 21:41:16 »

Ja akurat jestem niepalący , tylko jak już "jedziemy" regulaminowo , to jedżmy po wszystkim , a nie wybiórczo jak zwykle :/
Zapisane
Pieras
Nowy użytkownik
*
Wiadomoci: 32



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #31 : Sierpnia 03, 2009, 21:50:39 »

Widze bardzo poważnie organizatorzy do sprawy alkoholu i papierosów podchodzą Umiech Tak jak powiedział Abarai troche niekorzystnie dla tych którzy sie na cosplay nie zapisali a chcieli sobie poprzebierani pochodzić. I jeszcze takie krótkie pytanko czy narzedzia z seri scyzoryki, jakieś nożyki wysówane ect. też są uważane za narzędzia niebezpieczne i będą rekwirowane?
Zapisane
Abarai
Aktywny użytkownik
***
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #32 : Sierpnia 03, 2009, 21:56:25 »

Ja chciałbym zapytac jak z bezpieczenstwem rzeczy w depozycie . Sala zamykana czy jak ? Nie mam ochoty oddawać czegokolwiek bez kwitka , bo mogę tego potem nie odzyskać  . Z nożami do masła i scyzorykami to bym nie przesadzał  Chichot , a zabic można wszystkim  ( parasolką tez i innymi mniejszymi sprzętami , więc trzeba by zabrać wszystko , łacznie z pałeczkami , którymi łatwo uszkodzić oko ).

Pliiiis , na nastepny raz piszcie o takich decyzjach DUZO wczesniej , tym bardziej , ze dyskusja sie toczyła na ten temat  . Nie wychodze z kataną na cosplay , miała być tylko do łazenia i fotek - w obecnej chwili jestem zły , bo zmarnowałem kasę na kupno sprzętu i czas potrzebny na przerobienie .
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2009, 21:58:32 wysane przez Abarai » Zapisane
Geradiel
Pomocnik Organizatorów
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 130


nobody expects Spanish Inquisition

1293004
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #33 : Sierpnia 03, 2009, 23:02:11 »

Abarai doskonale Cię rozumiem bo ja też mam podobną sytuację z podobnym sprzętem... w sumie w mojej opinii (ale zaznaczam, że jest to tylko i wyłącznie moja opinia) broń można by było wnosić oczywiście po odpowiednim zabezpieczeniu, które to zabezpieczenie zakładałby ktoś z obsługi np. niewielką plombę nie niszczącą miecza/karany/pistoletu jak i pochwy (co da się zrobić) i osoby "znane" przez organizację tzn: takie, które na niejednym konwencie posiadały broń do swojego stroju mogły by wejść...
Zapisane

Baranek de aru no-wa ii ne.
 ranek-ni okite,
 polanka-e hashitte,
 kou utattari suru:
 be be be, kopytka-wa boku-wo hakonde iru
 be be be, kopytka-wa boku-wo hakonde iru
Kuroneko
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 177


treacherous backstaber ;)

3069754 kuroneko1
Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : Sierpnia 03, 2009, 23:28:45 »

@Abarai
Jasne że zabić można wszystkim. Tylko powiedz mi czemu przeszukują Cię na imprezach lub koncertach? Bo takie jest prawo. Jak nie będziemy reagować i coś się stanie to pójdę siedzieć ja lub jakiś z orgów, w najlepszym wypadku dowalą taką grzywnę, że wydatki na konwent przy tym to będzie pikuś. Co do zdjęć, jest fotoroom.
@Geradiel
Niestety nierealne
Zapisane
Abarai
Aktywny użytkownik
***
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #35 : Sierpnia 04, 2009, 00:16:50 »

Zgadzam sie z Tobą , ze przeszukują na koncertach , zabierają pasy i potem nie masz szansy odzyskać swojego , bo ktos go zabierze (stąd wspomniane kwitki).  Nie zamierzam sie upierac przy barku depozytu , bo to że mi akura nie odbija , nie świadczy że nie odbije komuś innemu .

Jeśli chodzi o fotoroom , o ile sie orientuję "działa" tylko po cosplayu i to w niedługim czasie .
Na zewnątrz szkoły , z tego co pamiętam ,  są zielone tereny , czy tam mozna robic foty ? Jest to teren objęty konwentem ?
Jeśli chodzi o plomby , również uwazam to za wykonalne ( wyłaczając bokkeny ) , a broń bez magazynka i kulek  . Innej drobnej broni typu shuriken , nie da sie zabezpieczyć - racja .
Zapisane
Natan
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 128


MajnŁolg

734978
Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : Sierpnia 04, 2009, 00:19:15 »

Fotoroom będzie działał przez cały czas trwania konwentu.
Zapisane

Abarai
Aktywny użytkownik
***
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #37 : Sierpnia 04, 2009, 07:36:02 »

Dziękuję za uzyskane odpowiedzi ( przepraszam za ew. upierdliwośc , nie jest ze mną tak źle jak na to wygląda )
Pytanie o zielone tereny już nie tyczylo posiadania broni , tylko 2 lata temu jak poszlismy robic foty dalej na drabinkach , to mnie i znajomym kazano wrócić do szkoły , bo nie był to już teren konwentu . Troche wydawało mi się to irracjonalne , potem sobie pomyslałem , ze moze ochrona ochrnania tylko teren budynku i jakbym złamał noge na drabince i powiedział , że "to na konwencie" to  byłby problem . Bo było to za budynkiem , więc moze nie na chronionym .
Ktoś może wie/pamięta , bo mnie ciekawośc zżera ?
Zapisane
Pan_Kot
Nowy użytkownik
*
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 20

1503013
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #38 : Sierpnia 04, 2009, 09:34:06 »

ja mam pytanie co do fajek wodnych napisałam już do Natan'a ale mi nie odpisał Jzyk No więc czy można będzie palić fajki wodne? ale bez zadnych "dodatków" tylko z tytoniem smakowym?
Zapisane

"Jam jest Hermes, własne skrzydła pożerając oswojon zostałem"
Natan
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 128


MajnŁolg

734978
Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Sierpnia 04, 2009, 09:50:56 »

Pytałaś? Przeszukałem właśnie meila i skrzynkę na forum i nic tam nie ma. Co do Fajek Wodnych to musimy to przedyskutować, choć nie mogę powiedzieć żebym był ich zwolennikiem.
Zapisane

Geradiel
Pomocnik Organizatorów
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 130


nobody expects Spanish Inquisition

1293004
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #40 : Sierpnia 04, 2009, 11:10:06 »

;p fakt bo ja jak zapale sishe to zadymiam wszystko ;p Pan_Kot jaki masz tytoń??;>
Zapisane

Baranek de aru no-wa ii ne.
 ranek-ni okite,
 polanka-e hashitte,
 kou utattari suru:
 be be be, kopytka-wa boku-wo hakonde iru
 be be be, kopytka-wa boku-wo hakonde iru
Pan_Kot
Nowy użytkownik
*
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 20

1503013
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #41 : Sierpnia 04, 2009, 20:40:19 »

truskawkowy ale zawsze moge zakupić inny Chichot:D
Zapisane

"Jam jest Hermes, własne skrzydła pożerając oswojon zostałem"
Geradiel
Pomocnik Organizatorów
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 130


nobody expects Spanish Inquisition

1293004
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #42 : Sierpnia 04, 2009, 22:06:44 »

hmmm... mi została kawa i czekolada ;p i jakieś resztki innych to sie możemy wymienić ;p;p;p
Zapisane

Baranek de aru no-wa ii ne.
 ranek-ni okite,
 polanka-e hashitte,
 kou utattari suru:
 be be be, kopytka-wa boku-wo hakonde iru
 be be be, kopytka-wa boku-wo hakonde iru
Kuroneko
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 177


treacherous backstaber ;)

3069754 kuroneko1
Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : Sierpnia 05, 2009, 00:33:10 »

Uwielbiam shishę ale co do palenia to w miejscach wyznaczonych lub poza terenem szkoły. Przykro mi.
Zapisane
Geradiel
Pomocnik Organizatorów
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 130


nobody expects Spanish Inquisition

1293004
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #44 : Sierpnia 05, 2009, 09:16:34 »

no i szlus damy radę Duy umiech
Zapisane

Baranek de aru no-wa ii ne.
 ranek-ni okite,
 polanka-e hashitte,
 kou utattari suru:
 be be be, kopytka-wa boku-wo hakonde iru
 be be be, kopytka-wa boku-wo hakonde iru
Strony: 1 2 [3] 4
Drukuj
Skocz do: