anime download, drama dorama download
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7
Drukuj
Autor W±tek: Konwent - co? jak?  (Przeczytany 52409 razy)
aika
Helperzy
Nowy użytkownik
*****
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 40



Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : Czerwca 14, 2009, 17:47:46 »

najlepiej niech się wypowie ktoś kto chodził tam do szkoły :]
O, to ja! Chichot Prysznice są, a oprócz tego jest duuuużo łazienek i szatni ;p Nawet bieżnia jest (nie wiem co to ma do pryszniców, no ale jest)! ;p
Zapisane
Hotaru
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 32


:3


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #76 : Czerwca 24, 2009, 22:06:10 »

A jeÅ›li chodzi jeszcze o to co zabrać, to polecam (głównie konwentowiczkom, które przez 48 h chodzÄ… na obcasach) dmuchany maÅ‚y basenik, którego używa siÄ™ normalnie do robienia pedicure'u.  Można go nadmuchać i postawić nawet na korytarzu i dać odpocząć zbolaÅ‚ym stópkom Spoko A przydaje siÄ™ też do innych celów, np. ostatnio sprawdzaÅ‚am dziÄ™ki basenikowi jak cudownie wyglÄ…dajÄ… "kropelki rosy/potu" na konwentowych bishach:P
Zapisane

"Aku made shitsuji desu"
Akuma de shitsuji desu"
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #77 : Czerwca 24, 2009, 22:41:20 »

Jeśli chodzi o zbolałe stópki to dobrze sie sprawdzają kremy do stópek . Tylko trzeba znaleśc delikawenta do wymasowania Chichot
Zapisane
Beee
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 6


8776424
Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : Lipca 23, 2009, 22:23:12 »

Okej, czyli będę przygotowana Chichot
Zapisane
May
Moderator
Użytkownik
*****
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 55


NEWSholic ;3

7280668
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #79 : Lipca 24, 2009, 15:31:09 »

wielkie "dzięki" za ten cały spam;]

>wyczyszczony<
Zapisane

MAL/last.fm

AI NANTE, KIMI NASHI JA IMI NAI YO IKIRARENAI...
Drakar
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 35


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #80 : Lipca 25, 2009, 15:48:30 »

Prysznice będą.

A taki luksus jak zasłonki xd?
Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #81 : Lipca 25, 2009, 19:51:36 »

May a widzisz po co kasowałaś jak będzie sala przeznaczona do tego celu więc wszytko to było na temat !!

A widzisz nazwę tematu? Wiesz, że to temat ogólny, nie konkretnie natconowy? No właśnie;] I bez dyskusji, o. ---- dop. May
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2009, 20:01:52 wys³ane przez May » Zapisane

      
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #82 : Sierpnia 03, 2009, 16:47:17 »

Konwent za kilka dni , to ja może dorzucę kilka rzeczy , które mi wpadły do głowy :

- obojetne jak długą macie podróz -wezcie coś do picia . jest gorąco , a nawet jak nie jest , to organizm sie odwadnia . Na kanapki najlepiej nie brac nic co sie może zepsuć , albo potencjalnie nam zaszkodzić (nic gorszego niz rewelacje zoładkowe w pociagu i konwencie )
- dokumenty , legitymacja z pieczątką szkoły , ksiązeczka RUM (jesli ktoś uzywa tego cuda)
- lekarstwa , które bierzecie na codzien ( krople do oczu , alergiczne , pigułki)
- dla alergików i astmatyków warto wziąć nawilzacz do gardła w spraju ( ok 20 zł , nie wszystkie apteki mają , a bardzo pomaga )
- bilety na bus kupcie od razu w obie strony ( i powrotny pociag/pks tez ) , bo potem w busie moze zabraknąć biletów
- pieniądze . Podzielcie sobie na 3 częsci i dobrze schowajcie :
    1. kasa do zmarnowania na konwencie ( bilety , jedzenie , plakaty, mangi itd itd )
    2. dodatkowe ( na wypadek gdy nasza manga kosztuje 3 zÅ‚ wiecej , a jest niedpostepna gdzie indziej )
    3. "na czarnÄ… godzine " - tej kasy nie ruszamy az do powrotu do domu , chyba , ze : potrzebujemy pieniedzy na taxi , ukradziono nam porftel czy telefon , i inne takie .

Chciałbym również uczulić wszystkich , którym do głowy wpadnie przywiezienie szczurka na konwent. Jestem kategorycznie przeciw przywozeniu jakichkolwiek zwierząt na konwent , w szczególności gryzoni - bez transporterków .
Szczurek moze spokojnie zostac 2 dni w domu , jesli ma co jesc i co pić i dobrze zamkniętą klatkę ( żeby nie było , mam szczurki w domku ) .
Jezeli już naprawdÄ™ nie mozna go zostawic  , bierzemy transporter z doczepionym (koniecznie !) poideÅ‚kiem kulkowym  , zapas ligniny (lub podkÅ‚adów-pieluch  dla niemowlÄ…t ) i zapas jedzonka .

Nie znajduję wytłumaczenia dla noszenia ze sobą szczurka cały dzień na ramieniu , czy w kieszeni i pozwalania mu tam spać . Nawet najbardziej oswojony i lubiący kieszenie szczurek powinien spać w transporterze . Tam jest bezpiecznie , tam jest jego domek , mozna sie tam schować , jest cicho i nikt nie przeszkadza .
(koniec zrzędu)

I nie zapomnijcie o dobrym humorze !
Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #83 : Sierpnia 04, 2009, 00:31:34 »

I jak mieliście kiedyś ataki padaczki lub epilepsji proponował bym to zgłosić by nie było jak na Animatsuri...

tak z czystej ciekawości... czy przypadkiem padaczka i epilepsja to nie to samo? --M.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2009, 00:50:22 wys³ane przez May » Zapisane

      
komarEX
Helperzy
Użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 77


Zobacz profil
« Odpowiedz #84 : Sierpnia 04, 2009, 01:28:19 »

@May: tak, to to samo


czyli z moją pamięcią jeszcze wszystko w porządku, dzięki;D chciałam się po prostu przyczepić, no;p --M.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2009, 01:48:00 wys³ane przez May » Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #85 : Sierpnia 04, 2009, 11:42:34 »

Ok to faktycznie z cukrzyca mi sie pomyliło Chichot
Zapisane

      
kozak127
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 12


Return of The Tiger


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #86 : Sierpnia 04, 2009, 12:37:45 »

Jak już mowa o specyficznych chorobach, to nie róbcie ustawki na każdego, kto ma igłę w ręku -> może się okazać że ma cukrzycę i bierze leki (insulinę). Najlepiej (po cichu!!) zapytać co robi, zamiast robić raban na pół szkoły  Niezdecydowany (Zazwyczaj osoby z cukrzycą nie celują w żyły).
Zapisane

Nasze życie nie należy do nas
Lecz do wszystkich istot które zginęły
Byśmy mogli żyć dalej...
Kuroneko
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 177


treacherous backstaber ;)

3069754 kuroneko1
Zobacz profil
« Odpowiedz #87 : Sierpnia 05, 2009, 00:40:01 »

Wydawało mi się że insulinę dozuje się za pomocą jakiegoś aparatu do palca. Ale słuszna uwaga, powiem helperom by tak się zachowali.
Zapisane
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #88 : Sierpnia 05, 2009, 07:39:05 »

Insulinę sie z reguły podaje w takich specjanych strzykawkach -pen'ach . Wyglądają jak długopis (ang. pen ) . Ale być moze np. kogoś nie stać ( bo to pewnie drogie ) , czy coś i ma strzykawkę .
Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #89 : Sierpnia 05, 2009, 09:34:17 »

Wygladało by to niezbyt ciekawie gdyby komus zabrali jego dawkę... i jeszcze o branie narkotyków podejrzewali...
Zapisane

      
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7
Drukuj
Skocz do: