anime download, drama dorama download
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7
Drukuj
Autor W±tek: Konwent - co? jak?  (Przeczytany 52413 razy)
Japguy
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 110


∩( ・ω・)∩

1378837
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #60 : Czerwca 13, 2009, 14:00:56 »

@Kisara
Ja wole więcej czekolady nie jeść^^'
A co do popijania tabletek RedBull'em to oczywiście nie polecam jak się chce jeszcze później konwentować, współczuje przykrego przeżycia:/

@komarEX
Fakt że niezdrowe, ale mimo wszystko czasami to pomaga, a na mnie i tak wszystko na zasadzie Placebo działa więc jakoś zawsze mnie z 1.5 h przynajmniej trzyma.

Dobra koniec roboty trzeba iść do domu xD
Zapisane



"Men can't win against a women in argument.
Men are all handicaped, coz we have a need to make sense" - Chris Rock
Sagara
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 17


3954420
Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : Czerwca 13, 2009, 14:03:05 »

Ja choćbym chciał to czekolady dużo nie zjem bo mnie zemdli, a energetyki się przydają, puszka Burna zwykle ratuje moją koncentrację
Zapisane
Kisara
Organizator
Użytkownik
*****
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 84



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #62 : Czerwca 13, 2009, 14:06:16 »

@Kisara
Ja wole więcej czekolady nie jeść^^'
A co do popijania tabletek RedBull'em to oczywiście nie polecam jak się chce jeszcze później konwentować, współczuje przykrego przeżycia:/
Wiesz, jeśli chodzi ci o dietę lub te sprawy to rozumiem. Jednak ja po sobie wiem, że gdy człowiek cały dzień goni i musi coś robić i nie ma czasu przysłowiowo usiąść na tyłku tabliczka czekolady w biegu ratuje tyłek. Przynajmniej zapewnia więcej wartości odżywczych od takiego energy drinka.
Jednak ja jeśli mam już pochłonąć całą to wolę gorzką, bo całej mlecznej bym nie dała rady. Rzeczywiście by mnie zemdliło.
No, ale jak to mówiÄ…, każdy wie co mu pomaga Mrugniêcie
Zapisane

"Yeah, the world is still sleepin' while I keep on dreaming for me
And their words are just whispers and lies that I'll never believe."
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #63 : Czerwca 13, 2009, 14:11:54 »

Oj tak gorzka czekolada to jest to Chichot i popijać czasami jakiegoś powerade, bo red bull działą tak że ma się pare godzin kopa a potem całkowity spadek formy chyba że się kolejnego wypije, a powerade działa troszkę inaczej.
Dla tych co lubiÄ… polecam chaÅ‚we.. osobiÅ›cie nie lubiÄ™ bo smakuje jak piasek Jêzyk
Nie polecam brać dżemów Chichot lub miodu nie raz widziaÅ‚em jak siÄ™ potem to koÅ„czy Jêzyk
Polecam bitÄ… Å›mietanÄ™ Chichot kupa zabawy zawsze jest Jêzyk zwÅ‚aszcza przy graniu w butelkÄ™ Jêzyk
Zapisane

      
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #64 : Czerwca 13, 2009, 17:09:31 »

Powerade wyrównuje poziom minerałów i soli . Nie daje kopa , ale jest zdrowszy i rozjasnia umysÅ‚ U¶miech Zamiast czekolady można wciÄ…gnÄ…c batonik z rodzynkami , sÄ… bardzo energetyczne U¶miech Knoppersy też .
Zapisane
gloda
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 117


8125721
Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : Czerwca 13, 2009, 17:31:35 »

Gorzka czekolada... Zdrowa i ohydna ^_^
Mleczna akceptuje innej nie, a 2 tabliczki na raz to żaden kłopot.
Energo shit jest nie zdrowy szczególnie gdy ktoś pije a potem sie nie rusza... Przed jakimś sportem jeszcze można ale żeby nie spać to chyba lepiej wypić kawę xD
Redbulle itp oprócz pobudzajÄ…cej kofeiny maja tylko trujÄ…cÄ… chemiÄ™ a kawa ma stosunkowo wiÄ™cej kofeiny ( chyba xD )  i mniej chemii...
Zapisane

Sagara
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 17


3954420
Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : Czerwca 13, 2009, 17:41:30 »

Ile ludzi tyle opinii. Główna różnica miÄ™dzy Powerade'em a Red Bullem jest taka, że pierwszy to izotonik majÄ…cy głównie  regenerować siÅ‚Ä™ fizycznÄ…, a drugi to energetyk pobudzajÄ…cy umysÅ‚. Ich wspólna cecha to zawartość kofeiny i tauryny (wÄ…tek chemii i jej wpÅ‚ywu na zdrowie to już sprawa dyskusyjna - nie bÄ™dÄ™ jej poruszaÅ‚). Jak powiedziaÅ‚a Kisara "każdy wie co mu pomaga"
Zapisane
Japguy
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 110


∩( ・ω・)∩

1378837
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #67 : Czerwca 13, 2009, 20:29:27 »

Cóż...gorzkiej chyba bym nie odmówił jednak^^'
A co do energy drinków to po tylu opiniach chyba sam nigdy więcej tego do ust nie wezmę:P
Tak czy inaczej ustaliliÅ›my że Å›piwór, tabletki na gardÅ‚o, tabletki przeciwbólowe(opcjonalnie) i czekolada Jêzyk
Niezbędnik konwentowicza, i co jeszcze wziąć? :]
Zapisane



"Men can't win against a women in argument.
Men are all handicaped, coz we have a need to make sense" - Chris Rock
yavie
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 20


2285621
Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : Czerwca 13, 2009, 21:09:09 »

Przede wszystkim dobre towarzystwo, ale to można zaÅ‚atwić już na miejscu Du¿y u¶miech
Zapisane
aika
Helperzy
Nowy użytkownik
*****
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 40



Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : Czerwca 13, 2009, 21:11:34 »

Nawet gdyby ktoÅ› zapomniaÅ‚ tabletek, z tego co siÄ™ orientuje na przeciwko szkoÅ‚y jest apteka, można kupić w razie potrzeby Mrugniêcie
Zapisane
Kisara
Organizator
Użytkownik
*****
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 84



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #70 : Czerwca 13, 2009, 21:46:50 »

Nawet gdyby ktoÅ› zapomniaÅ‚ tabletek, z tego co siÄ™ orientuje na przeciwko szkoÅ‚y jest apteka, można kupić w razie potrzeby Mrugniêcie
Tabletki ważna rzecz, zwłaszcza te od bólu głowy.
Zabrzmi okrutnie, ale przeciwbólowe brane na pusty żołądek działają dużo szybciej, ale potem lepiej i tak coś zjeść.
Zapisane

"Yeah, the world is still sleepin' while I keep on dreaming for me
And their words are just whispers and lies that I'll never believe."
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #71 : Czerwca 14, 2009, 11:47:57 »

No i jaka szybkość jest wówczas do WC... ech te kolejki Jêzyk Tabletek nigdy na pusty mimo że szybciej dziaÅ‚aja, wpierw coÅ› zjeÅ›c nawet z 1 kromke czy coÅ›.
Zapisane

      
Lilala
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 23



Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : Czerwca 14, 2009, 15:05:51 »

nie wiem gdzie zadać to pytanie, bo w sumie jest tyyyyle tematów o konwetach i tym jedynym ;P

No więc mówicie, że są kolejki do łazienki ;P Czy szkoła będzie oferowała też prysznice? Powinny jakieś być przy sali gimnastycznej ;P A jeśli ich nie ma, to raczej nie dziwota, że kolejka do kibla będzie ^^
Zapisane
Japguy
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 110


∩( ・ω・)∩

1378837
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #73 : Czerwca 14, 2009, 15:12:21 »

Fakt, jak miała być konwencja night life, ktoś gdzieś powiedział coś o love hotelach, to prysznice chyba też...najlepiej niech się wypowie ktoś kto chodził tam do szkoły :]
Zapisane



"Men can't win against a women in argument.
Men are all handicaped, coz we have a need to make sense" - Chris Rock
Kuroneko
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 177


treacherous backstaber ;)

3069754 kuroneko1
Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : Czerwca 14, 2009, 17:06:16 »

Prysznice będą.
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7
Drukuj
Skocz do: