anime download, drama dorama download
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7
Drukuj
Autor Wtek: Konwent - co? jak?  (Przeczytany 52410 razy)
itasH
Nowy użytkownik
*
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 13


4822319 itachi.kun
Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Czerwca 09, 2009, 18:04:48 »

Nie no, to ile kosztuje to już nie gra takiej roli, niech kosztuje te 10zł. Nie trzeba przynajmniej spiwora kupowac ^^
Zapisane
Iwa-chan
Nowy użytkownik
*
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 38


8038879 hime1992@o2.pl aelita14
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #16 : Czerwca 09, 2009, 21:13:09 »

Zniszczy kupi drugi, przecież to nie problem xd Ale fakt, coś trzeba mieć.
Hm... bluzka z konwentu, coś z długim rękawem i jeansy, może tenisówki strój na cosplay. Jedzonko. Kosmetyki. Jakoś się wyrobimy... Do szkolnego plecaka chyba się zmieści... ^^"
A Jak słyszałam kase warto mieć podzieloną i pochowaną w trzech różnych miejscach, bo nigdy nic nie wiadomo xD
Zapisane


Everybody Lies?
itasH
Nowy użytkownik
*
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 13


4822319 itachi.kun
Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Czerwca 09, 2009, 21:17:18 »

Fakt, ja na DOJI ostatnio musiałem dożebrać 1złotówkę do biletu do domu bo źle obliczyłem wydatki XDD
Zapisane
Lilala
Nowy użytkownik
*
Wiadomoci: 23



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Czerwca 09, 2009, 22:18:49 »

Tak się tylko zastanawiam: czy z tymi plecakami planujecie wędrować po konwencie, czy raczej zostawicie je w szatni (słyszałam, że coś takiego zostanie zorganizowane! Chichot), a może pozostawicie bagaże w sleeproomie z nadzieją, że nikt nie będzie ruszać? ;P A poprzez taki bagaż mam na myśli również śpiwór i materac - z takim czymś nie da się chodzić po konwencie non stop, raczej gdzieś trzeba zostawić xD
Zapisane
Abarai
Aktywny użytkownik
***
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : Czerwca 09, 2009, 22:22:43 »

Materac/śpiwór/koc zostawiasz tam gdzie spisz . jak nie zostawisz , to sie nie zdziw , jak ktoś będzie spał na Twoim miejscu .
Bagaże z reguły sie zostawia przy materacu , lub np. przy ścianie sleepa . I ufa , ze nikt nie ukradnie ( a rzecvzy wartościowe sie nosi ze soba , lub oddaje do depozytu) .
Zapisane
itasH
Nowy użytkownik
*
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 13


4822319 itachi.kun
Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Czerwca 09, 2009, 22:27:23 »

Chociaż jak jest się w większej grupie to nie ma problemu bo zawsze ktoś w pobliżu ekwipunku się szwęda i zerknie na niego Umiech ja tam zawsze zostawiałem w mojej kanciapce do spania ^^
Zapisane
Geradiel
Pomocnik Organizatorów
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 130


nobody expects Spanish Inquisition

1293004
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #21 : Czerwca 09, 2009, 22:37:33 »

mam nadzieję, że nie będzie jakiś problemów z kradzieżami... jeśli taka sytuacja zaistnieje to podejrzewam, że w przydatku złapania zostaną wyciągnięte wszelkie konsekwencje łącznie z zawiadomieniem odpowiednich służb 
Zapisane

Baranek de aru no-wa ii ne.
 ranek-ni okite,
 polanka-e hashitte,
 kou utattari suru:
 be be be, kopytka-wa boku-wo hakonde iru
 be be be, kopytka-wa boku-wo hakonde iru
Kisara
Organizator
Użytkownik
*****
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 84



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #22 : Czerwca 09, 2009, 22:50:15 »

Chociaż jak jest się w większej grupie to nie ma problemu bo zawsze ktoś w pobliżu ekwipunku się szwęda i zerknie na niego Umiech ja tam zawsze zostawiałem w mojej kanciapce do spania ^^
Pewnie że zerkną.
Ale dla bezpieczeństwa - komórka, portfel i aparat zawsze miejsce przy sobie. Jak wam ukradną czipsy czy zupkę chińską pół biedy.
Zapisane

"Yeah, the world is still sleepin' while I keep on dreaming for me
And their words are just whispers and lies that I'll never believe."
Marron-chan
Nowy użytkownik
*
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 5


Free Hugs! ^-^

10170704
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #23 : Czerwca 10, 2009, 23:29:43 »

Hmm... W sumie większość została już powiedziana... Ale! Jeszcze jedna (dosyć ważna) rzecz- dobrze wziąć klapki. Takie gumowe najlepiej, a bo pewnie będzie ochota wziąć prysznic, a wrócić z konwentu z grzybicą czy innym syfem na stopie to trochę... no, nie halo. Poza tym do łażenia jak będzie trochę mniejszy ruch (np w nocy czy wcześnie rano) bo w końcu lato. Kto by chciał popylać w np. glanach (ekstremalny przypadek xD) w lecie, przy, powiedzmy, 25 stopniach ciepła w cieniu? Potem wrażenia zapachowe z całą pewnością będą bezcenne, ale nie radzę xD I może się przydać jakiś odświeżacz do butów, o.
Na razie byłam na dwóch konwentach z nocowaniem, ale jeszcze ani razu nie wzięłam śpiworu (śpiwora? Jzyk) xD Mi osobiście wystarczy kocyk i podusia.  Fakt, trochę zmarzłam w nocy, ale nie było to tak strasznie przeszkadzające. Karimatę miałam raz, ale tylko niepotrzebnie sie natachałam bo nie korzystałam. Przydaje się wziąć też zapasową poduchę, bo jak ktoś będzie inteligĘtny jak Adźa na Ecchiconie i się spakuje w torbę która nawet nie mieści A4 + siateczka z jedzeniem, to może się przydać.
Jak ma się długie włosy to dobrze wziąć gumkę tudzież inny 'spinacz' do włosów.
Przyda się też trochę sprzętu 'medycznego'- jakieś plasterki (dwa dni wcześniej obtarły kumpelę buty, plastry niezastąpione, a wdzięczność koleżanki prawie wieczna xD), może woda utleniona w żelu (a bo się ktoś wywali na betonie, albo co), i Panthenol (na oparzenia, bo może słonko za mocno przygrzeje, albo niedajboże wyleje się coś gorącego <odpukać>).
Przyda się książka/manga/gazetka do pociągu, albo jak będzie nudnawo (ale miejmy nadzieję że nie będzie :3)
Ode mnie to chyba tyle
EDIT: Ładowarkę do telefonu! Nigdy, absolutnie nigdy nie masz pewności że komórka ci się nie rozładuje. To bardzo sprytne stworzenia, które robią to w najmniej odpowiednich momentach. A potem latasz po całym konwencie 'Czy ktoś nie ma przypadkiem ładowarki do...?!' Przezorny zawsze ubezpieczony.
I najważniejsze (jak to u mnie w podstawówce podkreślali przy okazji każdej wycieczki czy zielonej szkoły xD): dobry humor Chichot
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2009, 23:40:12 wysane przez Marron-chan » Zapisane
aika
Helperzy
Nowy użytkownik
*****
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 40



Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Czerwca 10, 2009, 23:35:26 »

Papcie są ważne, byłam na niewielu konwentach, ale mając na nóżkach kapcie czułam się o wiele lepiej, niż w glanach bądź w innym obuwiu. Polecam zabrać Mrugnicie
Zapisane
Kuroneko
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 177


treacherous backstaber ;)

3069754 kuroneko1
Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Czerwca 10, 2009, 23:38:57 »

Jeśli każdy na konwencie będzie chodził w kapciach to będę całował każdego z osobna po stopach Umiech (czyli przedłużymy w tym celu konwent o dzień ;p)
Zapisane
aika
Helperzy
Nowy użytkownik
*****
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 40



Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Czerwca 10, 2009, 23:43:38 »

Czyli nie przedłużymy, bo nie spotkasz wiele takich osób! Zastanawiam się jednak dlaczego, przecież w kapciach wygodniej! ;p
Zapisane
komarEX
Helperzy
Użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 77


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Czerwca 11, 2009, 00:09:04 »

Chyba zapakuje do torby swoje japonki XD
Zapisane
Natan
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
Pe: Mczyzna
Wiadomoci: 128


MajnŁolg

734978
Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Czerwca 11, 2009, 01:15:26 »

A ja chodzę na ogóle całe 3 dni w glanach i żyje Jzyk
Zapisane

Kisara
Organizator
Użytkownik
*****
Pe: Kobieta
Wiadomoci: 84



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #29 : Czerwca 11, 2009, 08:55:08 »

Chyba zapakuje do torby swoje japonki XD
Ja do japonek i sandałów muszę mieć anielską cierpliwość.
Na konwent czyli miejsce, w którym dużo się chodzi najlepsze wypróbowane już wielokrotnie addidasy.
Chociaż, jak ktoś się dobrze czuje w szpilkach, to oczywiście jego wybór (jej). Mrugnicie
Zapisane

"Yeah, the world is still sleepin' while I keep on dreaming for me
And their words are just whispers and lies that I'll never believe."
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7
Drukuj
Skocz do: