anime download, drama dorama download
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7
Drukuj
Autor W±tek: Konwent - co? jak?  (Przeczytany 52609 razy)
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #45 : Czerwca 11, 2009, 21:53:46 »

@Lilala
Niestety nie da rady bo to tak jak spanie na betonie, tyle że nie jest zimno, minimum miękkości się przydaje Chichot

No ale fakt taki że ja spać nie mam zamiaru Chichot ale wezmę jak coś awaryjnie jakieś środki na przespanie i komuś się może przydadzą Chichot

Bardziej mnie zastanawia co z Lożą bo tam się za niedługo znajdzie więcej osób niż na dole.... tak to chyba na razie wygląda...
Zapisane

      
gloda
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 117


8125721
Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : Czerwca 11, 2009, 22:00:34 »

Jeśli się nie mylę to w loży jest tylko 50 miejsc i organizatorzy prawdopodobnie uwzględnili to w formularzu jakieś ograniczenie wejściówek do loży xD
Zapisane

koji
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 144


Koji Weregesu

4093245
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #47 : Czerwca 11, 2009, 22:01:25 »

Jak jesteś zmarzluch to może Ci być zimno w samym śpiworze choć to będzie lato więc nie powinno... jednak jak zabierzesz ze sobą koc i karimatę to też może Ci byś trochę zimno. Zależy jak się w ciągu dnia czujesz. Mi osobiście sam śpiwór starcza.
Zapisane
Marron-chan
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 5


Free Hugs! ^-^

10170704
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #48 : Czerwca 12, 2009, 16:39:12 »

@koji: lato w sumie niedużo ma z tym wspólnego, ja na Doji w zeszłym roku zmarzłam >.<
Chyba faktycznie z tym kocem termicznym to dobry pomysł jest, sam pled z ikei (xD) faktycznie średnio starcza, szczególnie że teraz to dla mnie trochę za krótki jest xP
Zapisane
aika
Helperzy
Nowy użytkownik
*****
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 40



Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : Czerwca 12, 2009, 20:23:23 »

To racja jest, czy zima czy lato, ja zawsze marznę na konwentach w nocy. Więc dobrze jest mieć ze sobą jakąś ciepłą bluzę (no, ale to wiadomo chyba! ;p), bo niektórzy nie sypiają na konwentach, a ciężko się w śpiworze przemieszczać! Chichot
A dla tych co sypiajÄ… koniecznie coÅ› do przykrycia ;p
Zapisane
gloda
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 117


8125721
Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : Czerwca 12, 2009, 20:52:12 »

DoszedÅ‚em do wniosku że wziÄ™cie Å›piwora to nie taki zÅ‚y pomysÅ‚ U¶miech
Najlepszy byÅ‚by taki 2-osobowy xD Gdyby jakaÅ› piÄ™kna konwentowiczka zmarzÅ‚a to można podzielić siÄ™ ciepÅ‚ym miejscem xD A i nowe znajomoÅ›ci można poznać U¶miech
Zapisane

Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #51 : Czerwca 12, 2009, 21:32:28 »

Gloda , te nowe spiwory mozna przeciez spinac razem! Wprawdzie troche niewygodnie jak ma sie spiwór -mumie , ale da sie U¶miech
Zapisane
May
Moderator
Użytkownik
*****
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 55


NEWSholic ;3

7280668
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #52 : Czerwca 12, 2009, 21:51:06 »

Polecam śpiwory. Dlaczego? Będzie przykład z życia: w czasie ostatniego Doji padał deszcz i było dość chłodno - a ja, mądry inaczej człowiek, założyłam szorty, mimo że byłam lekko przeziębiona. Później trochę postałam w przeciągu, posiedziałam na zimnym w nocy mainie (wtedy najbardziej żałowałam, że nie zabrałam śpiwora - nie chciało mi się dźwigać ze sobą, a przydałby się, choćby do przykrycia), a rano straciłam głos ._. Osoby, co ze mną przebywały wiedzą, że miałam problemy z mówieniem i wyglądałam ogólnie jak trup - no i konwent skończył się dla mnie ok. 8:30 rano w niedzielę ;] Tak, wiem, to ogólnie była moja wina, że nie uważałam, ale wierzcie mi - śpiwór mógłby chociaż trochę uratować sytuację. Jeden bagaż więcej nikomu nie zaszkodzi, a może naprawdę pomóc...
A, no i polecam poza środkami przeciwbólowymi zabrać coś na gardło - wiem po sobie, że nigdy nie wiadomo, co się może stać. A chyba nie chcecie chrypieć przez pół konwentu, prawda?
Zapisane

MAL/last.fm

AI NANTE, KIMI NASHI JA IMI NAI YO IKIRARENAI...
doji_mozg
Administrator
Zaawansowany użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 267


1414213 doji_mozg
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #53 : Czerwca 13, 2009, 12:07:57 »

Stanowczo trzeba wziąć coś na gardło. Często na konwentach żałuję, że nie wziąłem nic na gardło... ale i tak zapominam o tym, żeby wziąć na kolejny ^^'.
Zapisane
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #54 : Czerwca 13, 2009, 12:12:02 »

Muszę się zgodzić i czasami warto też zabrać jakiegoś Gipexa bo nawet spędzając dużo czasu w sali komputerowej potrafiłem stracić głos.
Plastry na odciski też się przydają Chichot
Zapisane

      
Keiy
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 121


1683214 keiy86
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #55 : Czerwca 13, 2009, 12:49:22 »

To ostatnio taka tradycja - z konu wracam chora. Koniecznie trzeba zabrać coÅ› na gardÅ‚o. Poza tym należy dobrze siÄ™ opatulić idÄ…c spać. Jeszcze dobrze jest sprawdzić czy nie za dużo okien jest pootwieranych - przeciÄ…g jest zabójczy. Jêzyk - tylko to trudne do wykonania, ludzie i tak otworzÄ…... ^^'''
Zapisane
Japguy
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 110


∩( ・ω・)∩

1378837
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #56 : Czerwca 13, 2009, 13:10:47 »

Panie powinny sprawdzić jacy ludzie dookoła, bo Panowie to już dawno otoczenie oblookali xD
Ci drudzy zapewne okna otworzą żeby Panie chciały się przytulić xD
A tak serio to ja zawsze biorę jeszcze coś na ból głowy i jakiegoś RedBull'a.(jak popijesz tabletkę RedBullem to jeszcze lepiej działa:P )
Zapisane



"Men can't win against a women in argument.
Men are all handicaped, coz we have a need to make sense" - Chris Rock
komarEX
Helperzy
Użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 77


Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : Czerwca 13, 2009, 13:32:51 »

A tak serio to ja zawsze biorę jeszcze coś na ból głowy i jakiegoś RedBull'a.(jak popijesz tabletkę RedBullem to jeszcze lepiej działa:P )
Samo picie Red Bulla jest nie zdrowe, a co dopiero popijanie nim tabletek ><
Zapisane
Kisara
Organizator
Użytkownik
*****
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 84



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #58 : Czerwca 13, 2009, 13:51:43 »

A tak serio to ja zawsze biorę jeszcze coś na ból głowy i jakiegoś RedBull'a.(jak popijesz tabletkę RedBullem to jeszcze lepiej działa:P )
Samo picie Red Bulla jest nie zdrowe, a co dopiero popijanie nim tabletek ><
Ja po sobie wiem, że Redbull, Tiger i inne tego typu drinki dają kopa chwilowego. Już wolę zjeść całą tabliczkę czekolady.
Co do popijania nimi tabletkami to kiedyś bardzo tego pożałowałam. Wypiłam dużego Redbulla i popiłam nim dwa Nurofeny Forte. Skutki były takie, że miałam okropny ból w klatce piersiowej i strasznie źle się czułam.
Niby proste, że się nie powinno tak robić, ale człowiek się uczy na swoich błędach.
Zapisane

"Yeah, the world is still sleepin' while I keep on dreaming for me
And their words are just whispers and lies that I'll never believe."
Death
Użytkownik
**
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 67


5229080
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #59 : Czerwca 13, 2009, 13:53:42 »

Jakby ktoÅ› nie wziÄ…Å‚ czegoÅ› na ból gÅ‚owy (tudzież inny) czy na gardÅ‚o to sÅ‚użę swojÄ… "apteczkÄ…" U¶miech... zawsze noszÄ™ na wszelki przypadek i już nieraz okazaÅ‚o siÄ™ to zbawienne ^_^...
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2009, 18:26:07 wys³ane przez Death » Zapisane


Piekło nigdy nie jest tak ekscytujące jak wtedy, gdy skrywa się za twarzą anioła...
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7
Drukuj
Skocz do: