anime download, drama dorama download
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7
Drukuj
Autor W±tek: Konwent - co? jak?  (Przeczytany 52631 razy)
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #30 : Czerwca 11, 2009, 11:55:02 »

No to jak szpilki to polecam do tego jakiÅ› strój ciekawysz i należy uważać na schodach Jêzyk

Ale faktycznie adidasy najwygodniejsze albo coÅ› w stylu "Gromów" zapobiegaja urazowi kostki Jêzyk
Zapisane

      
gloda
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 117


8125721
Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : Czerwca 11, 2009, 12:00:21 »

Zawsze można chodzić boso xD
A tak na poważnie to ja nie wiem jak w ogóle można chodzić w glanach...
Strasznie ciężkie buty a w lato gorÄ…co jak nie wiem. Ja zawsze na pierwszym miejscu stawiam wygodÄ™ a nie wyglÄ…d U¶miech
Lekkie skórzane buty to idealne rozwiÄ…zanie no i jeszcze super klimatyzowane sandaÅ‚ki xD ( bez skarpetek oczywiÅ›cie U¶miech )
Zapisane

FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #32 : Czerwca 11, 2009, 13:28:46 »

golda zobaczył byś moje butki taktyczne Chichot prosto z magazynów sił specjalnych, są niezniszczalne, nie zamarzaja do -15 stopni, idealnie klimatyzowane, nigdy ci się noga nie spocie Chichot oba waża 0,5 kg Chichot a jak nadepniesz na gwoździa to się skrzywi... a noga po kopniaku... nu cóż ktoś ma pecha XD

Ale faktycznie sandałki dobre też są ale czasami podeptać palce ci mogą ;/
Zapisane

      
Kuroneko
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 177


treacherous backstaber ;)

3069754 kuroneko1
Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Czerwca 11, 2009, 14:01:13 »

Co do chodzenia bez butów... Jakby wszyscy tak chodzili to jeszcze ok (pomijając mikroklimat). Kiedyś ktoś na Dojiconie chodził i stracił całego paznokcia u stopy bo spotkał się z glanem... Sandały więc też teoretycznie odradzam
Zapisane
Iwa-chan
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 38


8038879 hime1992@o2.pl aelita14
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #34 : Czerwca 11, 2009, 15:21:59 »

Szpilki też odradzam, czuć się w nich można się dobrze. Aczkolwiek przy śliskiej nawierzchni są bynajmniej... niebezpieczne a zwłaszcza na schodach ^^" Wiem to po Magnificon'ie xD
Zapisane


Everybody Lies?
koji
Organizator
Aktywny użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 144


Koji Weregesu

4093245
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #35 : Czerwca 11, 2009, 15:37:14 »

Ja polecam lekkie i niedrogie trampki. Dobrze się w nich chodzi a do tego nie zajmują strasznie dużo miejsca w torbie. Sam osobiście będę pewnie w halówkach bądź też w adidasach, ale to jeszcze nic pewnego.
Zapisane
Kisara
Organizator
Użytkownik
*****
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 84



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #36 : Czerwca 11, 2009, 15:48:08 »

Moi drodzy, chodzi o to, że macie wybrać buty w których dacie radę chodzić dużo i w których wam się noga nie męczy i nie poci. Osoby biorące udział w cosplay'u pewnie będą miały na zmianę buty, ale innym proponuje zainwestować w obuwie. Lepiej ubrać znoszone trampki niż błyszczące szpileczki po których noga wam padnie.
Zapisane

"Yeah, the world is still sleepin' while I keep on dreaming for me
And their words are just whispers and lies that I'll never believe."
lili
ProwadzÄ…cy
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 38


794695 lili-cymrianka
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #37 : Czerwca 11, 2009, 16:34:35 »

Ale do przebrania takowe szpileczki będą mi potrezbne... a po kilku godzinach i tak będę na boso zasuwala.... no chyba, że wezme te sandalki na szpilce...?
Zapisane

"Shining ray! Find your brand new way
a never ending journey to be together"
"Przestępczość towarzyszy nam od zawsze, więc skoro nie można się jej pozbyć, niech to przynajmniej będzie przestępczość zorganizowana"
                                                Havelock Vetinari
Lilala
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 23



Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Czerwca 11, 2009, 18:31:28 »

Cytuj
Karimatę miałam raz, ale tylko niepotrzebnie sie natachałam bo nie korzystałam.

Tak się zastanawiam, bo czytałam trochę ten poradnik survivalowy xD Na czym w takim razie warto spać? Bo nie chce mi się targać materaca, skoro uda mi się przespać na czymś innym ;P Nie musi być miękko, ważne, żeby zimno od podłogi nie było... tak więc na czym zazwyczaj śpicie? ;>
Zapisane
lili
ProwadzÄ…cy
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 38


794695 lili-cymrianka
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #39 : Czerwca 11, 2009, 18:38:37 »

Nie biorę już ze sobą karimaty tylko sam śpiwór... przynajmniej w moim przypadku tak jest... ewentualnie karimata+koc do przykrycia...
Zapisane

"Shining ray! Find your brand new way
a never ending journey to be together"
"Przestępczość towarzyszy nam od zawsze, więc skoro nie można się jej pozbyć, niech to przynajmniej będzie przestępczość zorganizowana"
                                                Havelock Vetinari
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #40 : Czerwca 11, 2009, 18:41:22 »

Nom też zauważyłem że wiekszość młodych uroczych dam lubi po konwentach boso zasówać.

@Lilala
Proponuję ci karimatke izolowana od spodu (taka srebran folia) i albo śpiworek turystyczny lub tanio kupic folię hypotermiczną o powieszchni kołderki a przypominającej wielkością 2 paczki chusteczek Chichot i na 100% nie zmarzniesz a wygoda jest i ciepłota Chichot

A jak nie to zapraszam do mnie ^^ no ale tak na serio to mogę komuś wypożyczyć bo mam sprzętu troche jako że zajmowałem się instruktażem survivalowym Chichot
Zapisane

      
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #41 : Czerwca 11, 2009, 18:47:00 »

Srebrna karimatka jest super . Mozna ją złozyć do małej paczuszki .
Jesli ktos ma gruby dobry spiwór , może nie brać karimaty . Ale jak ma zwykły tani śpiwór , to trzeba wziać karimatę . Spanie na betonie mści się potem nie tylko zapaleniem pęcherza albo przeziebieniem >_<
Zapisane
Iwa-chan
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 38


8038879 hime1992@o2.pl aelita14
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #42 : Czerwca 11, 2009, 18:54:45 »

Karimaty i śpiwory dla tych co chcą się przespać. W tym roku mam większy hard core niż w tamtym, 3 noc na której napewno nie zmruże oka. 1. Sylwester, 2. Ferie zimowe... ^^" Ale fakt po ciężkiej podruży ciężko nie kimnąć chwilki.
Zapisane


Everybody Lies?
Kisara
Organizator
Użytkownik
*****
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 84



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #43 : Czerwca 11, 2009, 19:24:19 »

Ja osobiście raz miałam karimatę i nie byłam zadowolona. Zdecydowanie lepszy jest śpiwór i zwinięta kurtka albo żakiet pod głowę.
Zapisane

"Yeah, the world is still sleepin' while I keep on dreaming for me
And their words are just whispers and lies that I'll never believe."
Lilala
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 23



Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : Czerwca 11, 2009, 21:41:25 »

Mnie po prostu martwi fakt, że sam Å›piwór nie bÄ™dzie wystarczaÅ‚ i karimatÄ™ bÄ™dzie trzeba jednak ze sobÄ… targać Jêzyk Ale ten koc termiczny wydaje siÄ™ być na prawdÄ™ Å›wietnÄ… rzeczÄ… i być może bÄ™dzie można nim zastÄ…pić karimatÄ™ ^^
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7
Drukuj
Skocz do: