anime download, drama dorama download
Strony: 1 2 [3]
Drukuj
Autor W±tek: Yaoi  (Przeczytany 18373 razy)
yavie
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 20


2285621
Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Czerwca 16, 2009, 14:53:42 »

Jak powstanie taki panel do dobrze, ale nie obiecuje że będę. Zawsze, można dowiedzieć się czegoś nowego

Nie mam nic przeciwko stosunkom męsko-męskich, jednak fanką yaoi nie mogę się nazwać, nawet czytałam kilka mang w tym gatunku, niestety nie przypadły mi do gustu. I nie chodzi o sceny bardziej pikantne ( prawdę powiedziawszy były one najciekawsze )bardziej chodziło o emocje w czasie czytania, wszystko było doskonałe, zbyt perfekcyjne, jak dla mnie przesłodzone. Chociaż pewnie nie każda manga yaoi jest taka i to ja mogłam źle trafić.

Natomiast nie dziwi mnie takie poparcie jedynie yuri, na co dzień relacje damko- damskie są lepiej tolerowane, w telewizji czy w Internecie jest pełno dwóch czy więcej dziewczyn bawiących się ze sobą. I w życiu codziennym kobiety okazują więcej emocji, ściskają, obściskują, przytulają, najbliższych.
Zapisane
Death
Użytkownik
**
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 67


5229080
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #31 : Czerwca 16, 2009, 22:50:52 »

Na pewno coś ukrywa Chichot A co do tematu. Popieram, że mangi yaoi są przesłodzone. Mnie w stosunkach męsko-męskich zdecydowanie bardziej, nazwijmy to "pociąga" brutalność a nie ta wszechobecna słodycz i delikatność. Jakoś mi to nie leży. Jeśli panel przejdzie to chętnie się wybiorę ^_^...
Zapisane


Piekło nigdy nie jest tak ekscytujące jak wtedy, gdy skrywa się za twarzą anioła...
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #32 : Czerwca 16, 2009, 22:52:58 »

@yavie
Tak U¶miech ale wie o niej tylko ja i mojÄ… byÅ‚a przyjaciółka Chichot ale nic co miaÅ‚o by wpÅ‚yw na kogoÅ› Jêzyk i faktycznie wyglÄ…da i jest to idealne bardzo, ale zawsze musi być cieÅ„ im jaÅ›niejsze Å›wiatÅ‚o Chichot wiÄ™c pewnie nie jeden by siÄ™ przestraszyÅ‚ gdyby znaÅ‚ mojÄ… mrocznÄ… tajemnice.

No a tolerujemy to bo widzimy na codzień jak kobiety trzymają się blisko, obściskują bo wygląda to przyjacielsko, ale 2 facetów to lincz.
Zapisane

      
yavie
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 20


2285621
Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Czerwca 17, 2009, 13:22:22 »

A może to kwestia zrozumienia, kobiety wolą yaoi, bo wiedzą jak to jest kochać się w ( lub z, jak kto woli) mężczyźnie. I to samo tyczy się yuri.

@FenixXx
Może to i lepiej, podobno mężczyźni z mrocznÄ… tajemnicÄ… przyciÄ…gajÄ… kobiety Mrugniêcie
Zapisane
Vampircia
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 6



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #34 : Czerwca 19, 2009, 16:06:36 »

Do Death: Chcesz listę mang, które są mroczne i brutalne? Nie ma sprawy, ja głównie takie czytam. Stwierdzenie, że mangi yaoi są przesłodzone to lekka przesada. Na pewno jest takich sporo, ale innych też się znajdzie od groma, trzeba tylko dobrze poszukać.
Zapisane
yavie
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 20


2285621
Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Czerwca 19, 2009, 18:27:30 »

Taka lista może siÄ™ przydać, dodatkowej wiedzy nigdy nie za wiele  Mrugniêcie
Zapisane
Death
Użytkownik
**
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 67


5229080
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #36 : Czerwca 19, 2009, 21:00:07 »

@ Vampircia
Dobra źle to ujęłam. Prawie wszystkie na które udało mi się trafić były przesłodzone (jakoś moje miasto cierpi na niedobór innych rodzajów :/). Co do listy to bardzo chętnie ^_^
Zapisane


Piekło nigdy nie jest tak ekscytujące jak wtedy, gdy skrywa się za twarzą anioła...
Vampircia
Nowy użytkownik
*
Wiadomo¶ci: 6



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #37 : Czerwca 20, 2009, 11:28:47 »

Ok, podam kilka przykładów. Za błędy w pisowni z góry przepraszam, bo piszę z pamięci.
Ha ito diamond
Under Grand Hotel
Maiden Rose
Giglio
Hoshi no Yokata (bardzo mocne, tylko dla najbardziej zatwardziałych fanów)
Sadistic Boy
Sweetheart
Love Prism (też bardzo harde)

To tak na początek. Nie pamiętam wszystkiego, a nie mogę sprawdzić, bo piszę z laptopa, a tu nie mam tych mang.
Zresztą wejdźcie sobie na aarinfantasy.com to kopalnia yaoi.
Zapisane
Yuriko
Nowy użytkownik
*
P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 1



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #38 : Czerwca 20, 2009, 23:52:32 »

@Vampircia
Ha ha ha pociągnełaś z grubej rury xD Same "najsmaczniejszcze" tytuły.

Nie wiem czy jest sens robienia tego panelu o Mangach Yaoi, nikt ich nieczyta T_T
Zapisane
komarEX
Helperzy
Użytkownik
*****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 77


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Czerwca 21, 2009, 12:23:45 »

Nie wiem czy jest sens robienia tego panelu o Mangach Yaoi, nikt ich nieczyta T_T
Powiem krótko. Zdziwiłabyś się.
Zapisane
Abarai
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 140


2382611
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #40 : Lipca 02, 2009, 20:49:21 »

Oj , caÅ‚kiem typowe to to chyba nie jest . Wiekszósc fanów yaoi to dziewczyny Jêzyk
 Ale, gloda , nie marudz już tak bardzo , ze nie lubisz  yaoi. Nie lubisz to nie przeglÄ…daj tego topiku i omijaj panele Yaoi U¶miech Oszczedzisz sobie cierpien . Ja nie lubiÄ™ Yuri i koÅ„mi mnie nie zaciagnÄ… na zaden panel yuri . Topiki yuri tez omijam -nawet nie wiem czy tu taki jest U¶miech
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2009, 20:51:06 wys³ane przez Abarai » Zapisane
Japguy
Aktywny użytkownik
***
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 110


∩( ・ω・)∩

1378837
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #41 : Lipca 05, 2009, 18:46:30 »

W sumie ja trochę gloda'e rozumiem...Mam siebie raczej za osobę tolerancyjną, jednak też nie widzę nic pięknego w dwóch facetach więc raczej się na panelu nie zjawię...
Ale yuri...
Dwie kobiety to inna historia ^.^'
Zapisane



"Men can't win against a women in argument.
Men are all handicaped, coz we have a need to make sense" - Chris Rock
FenixXx
Zaawansowany użytkownik
****
P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 272


Dumny Zoboczeniec d>.<b

4798652
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #42 : Lipca 23, 2009, 12:39:56 »

A gdzie siÄ™ podziaÅ‚o stare dobre... czyli normalne jest chÅ‚opak nieudacznik i fajna laska to wam do szczęścia 2 laski albo 2 facetów  potrzeba Chichot
Zapisane

      
Strony: 1 2 [3]
Drukuj
Skocz do: